منو
ورود | ثبت نام
(۰۲۱) ۴٢١٠٣ - (۰۲۱) ۸۵۲۴

بلیط قطار زاگرس

مبداء
مقصد

خرید بلیط قطار زاگرس

قطار زاگرس قطاری شش تخته و درجه سه می باشد که به نسبت امکاناتی که دارد از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است و یکی از قطارهای اقتصادی ایران می باشد که مناسب برای سفرهای جمعی و گروهی دانشجویی و .. است. قطار زاگرس در مسیر تهران-مراغه به صورت رفت و برگشت در حال جابجایی مسافران می باشد.
همراه سفرمی باشید تا با قطار زاگرس و امکانات آن بیشتر آشنا شوید.

امکانات قطار زاگرس

در هر کوپه از قطار زاگرس 6 تخت برای استراحت با لوازم خواب تمیز وجود دارد تا مسافران بتوانند خوابی آرام را تجربه کنند. واگن های قطار زاگرس دارای 10 کوپه می باشد و این قطار جزو قطارهای درجه سه ایران است. در این قطار سرویس های بهداشتی فرنگی و یا ایرانی به صورت ثابت یا سیار در هر واگن وجود دارد.

سیستم صوتی نیز در واگن ها و کوپه ها قرار داده شده تا مسافران بتوانند موسیقی موردعلاقه خود را در طول سفر گوش کنند و مناظر بیرون را تماشا کنند. بدنه کوپه قطار زاگرس دولایه می باشد و با استفاده از شیشه های پنجره دو جداره این قطار جزو قطارهایی است که واگن ها و کوپه های آن در برابر سرما و گرما و رطوبت عایق شده اند. در این قطار سیستم تهویه فقط به صورت گرمایش وجود دارد.
از دیگر امکانات قطار زاگرس می توان به وجود کمک های اولیه در قطار، وجود ویلچر برای افراد ناتوان و دارای معلولیت اشاره کرد.

پذیرایی در قطار زاگرس

مهمانداران قطار زاگرس دوره های آموزشی رجا را گذرانده اند و آماده ی خدمت رسانی و پذیرایی از مسافران هستند. مهمانداران این قطار از مهمانان خود با آب آشامیدنی و بسته های رایگان پذیرایی میکند. مسافران می توانند در صورت نیاز تنقلات و یا وعده های غذایی خود را از بوفه قطار زاگرس خریداری کنند.

خرید بلیط قطار زاگرس

شما میتوانید برای خرید آنلاین بلیط قطار زاگرس در مسیر تهران-مراغه به صورت رفت و برگشت به سایت سفرمی مراجعه نموده و با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت، تعداد بلیط و .. قطار زاگرس شش تخته کلاس 3 را انتخاب نموده، از امکانات این قطار استفاده کرده و سفری لذت بخش و آسوده را تجربه نمایید.

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد

ورود به سایت
با ایمیل خود در گوگل وارد سایت شوید
فراموشی کلمه عبور
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل