منو
ورود | ثبت نام
(۰۲۱) ۴٢١٠٣ - (۰۲۱) ۸۵۲۴

بلیط هواپیما تهران سئول

خرید بلیط هواپیما تهران سئول

قیمت تهران سئول

بلیط هواپیما سئول

خرید بلیط هواپیما سئول و سفر به کره جنوبی، کشوری با بیش از 5000 سال قدمت بی شک یکی از سفرهای به یاد ماندنی در طول عمرتان خواهد بود. بلیط هواپیما سئول توسط شرکت های هواپیمایی متفاوتی از جمله ایرفلوت، ترکیش ایرلاین و عمان ایر ارایه می شود و هم وطنانی که قصد سفر به این شهر را دارند می توانند به راحتی بلیط هواپیما سئول خود را تهیه کنند. عموم آژانس های هواپیمایی و سایت های معتبر فروش بلیط، بلیط هواپیما سئول را به فروش می رسانند اما نکته ای که احتمالا مسافران با آن مواجه می شوند تفاوت قیمتی است که توسط آنها اعلام می شود. به همین دلیل بهتر است قبل از خرید بلیط هواپیما سئول ، قیمت ها را از چند سایت معتبر مقایسه کنید و سپس اقدام به خرید کنید. اما اگر بلیط هواپیما سئول خود را خریداری کرده اید و راهی این شهر هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با سفرمی همرا باشید تا با دانستنی های قبل از سفر به سئول آشنا شوید.

نکات قبل از سفر به سئول

تهران از سئول حدود پنج ساعت و نیم عقب تر است بنابراین به هنگام خرید بلیط هواپیما سئول به این نکته توجه کنید تا به مشکل برنخورید.

واحد پول کره جنوبی وون است بنابراین بعد از اطمینان از سفر خود و خرید بلیط هواپیما سئول ، هزینه های سفر خود را محاسبه کرده و به میزان مورد نیاز وون تهیه کنید.

اگر بلیط هواپیما سئول خود را برای فصل بهار خریداری کرده اید خود را برای دیدن شکوفه های گیلاس و زیبایی منحصر به فرد این شهر آماده کنید. دمای هوا در این فصل بین 10 تا 24 درجه سانتی گراد متفاوت است . نکته جالب اینکه بلیط هواپیما سئول به دلیل کمتر بودن مسافر نسبت به تابستان در این فصل ارزانتر از فصل تابستان است. اما اگر در فصل پر از گردشگر سفر یعنی تابستان ( ماه های ژوئن تا آگوست ) بلیط هواپیما سئول را تهیه کرده اید بهتر است با خود بارانی و چتر به همراه ببرید! چرا که در معرض باران های شدید قرار خواهید گرفت. علاوه بر آن قیمت ها در این فصل گرانتر از بهار است پس علاوه بر هزینه بیشتر بلیط هواپیما سئول ، در هزینه های خود افزایش قیمت سایر موارد را نیز محاسبه کنید. اگر در پاییز قصد خرید بلیط هواپیما سئول را دارید باید بدانید مسافرت در این فصل مانند بهار ارزانتر از تابستان است و دمای هوا نیز بین 10 تا 21 درجه متغیر است. البته تعطیلات رسمی چوسک در این فصل اتفاق می افتد که سئول هم شلوغ و هم گرانتر از سایر روزهای پاییز می شود. در زمستان نه تنها قیمت بلیط هواپیما سئول بلکه هتل ها نیز ارزانتر می شوند. اگر در این فصل بلیط هواپیما سئول را خریداری کرده اید خود را برای دمای منقی یک تا منفی شش درجه آماده کنید. این فصل بهترین زمان برای تفریحات زمستانی از جمله اسکی است.

در هنگام خرید بلیط هواپیما سئول (بلیط رفت و برگشت) مدت زمان سفر خود را حداقل 7 روز انتخاب کنید تا سر وقت از جاذبه های این شهر دیدن کنید.

هزینه اقامت در سئول

همان طور که پیش تر گفته شد هزینه هتل در فصل های مختلف در سئول متفاوت است. اما بهتر است بعد از خرید بلیط هواپیما سئول و اطمینان از سفر به این شهر محل اقامت خود را تعیین کنید. هتل ها و هاستل های متفاوتی به سبک کره ای و غربی با قیمت های متفاوت در سئول وجود دارند. اگر به دنبال سفر ارزان به سئول هستید حداقل هزینه شما برای هاستل 20 هزار وون است. اما می توانید در مسافرخانه های محلی نیز اقامت کنید که قیمت آنها حدود هفتاد هزار وون است. اما اگر به دنبال اقامت در هتل هستید باید هزینه 200 هزار وون را نیز پرداخت کنید.

هزینه خورد و خوراک در سئول

بعد از آنکه هزینه بلیط هواپیما سئول و اقامتتان را محاسبه کردید نوبت بررسی هزینه های خورد و خوراکتان در این شهر می رسد. جالب است بدانید هزینه غذاهای خیابانی در سئول حداقل 5000 وون است. غذاهای خیابانی زیادی با تنوع های زیاد در سئول وجود دارد. اسنک های خیابانی، سوپ ها و نودل های خوشمزه در بین این غذاها می توانید پیدا کنید. اما اگر قصد صرف ناهار در رستوران را دارید برای غذاهایی که کبابی هستند باید حداقل 50 هزار وون پرداخت کنید.

هزینه حمل و نقل در سئول

بهتر است از همان ابتدا که بلیط هواپیما سئول را خریداری میکنید به فکر هزینه های حمل و نقل داخل شهری نیز باشید و هزینه های آن را به هزینه های سفر خود اضافه کنید. در سئول وسایل حمل و نقل عمومی بسیار مورد اطمینان می باشند. احتمالا در هنگام استفاده از اتوبوس ها در سئول دچار مشکل شوید چرا که علایم آن به زبان کره ای نوشته شده است اما خوشبختانه در مترو همچین مشکلی وجود ندارد و در تمام ایستگاه ها علایم و راهنمایی به زبان انگلیسی می باشد. قیمت بلیط مترو در سئول 1400 وون است.

خرید بلیط هواپیما سئول

اگر از سفر خود به سئول اطمینان دارید و به دنبال خرید بلیط هواپیما سئول هستید می توانید به سامانه رزرواسیون آنلاین سفرمی مراجعه کنید. برای خرید بلیط هواپیما سئول تنها کافیست مبدا و مقصد (سئول) به همراه زمان سفر خود را مشخص کنید تا لیستی از پروازها برای شما نمایش داده شود.