منو
(۰۲۱) ۴٢١٠٣ - (۰۲۱) ۸۵۲۴
مقصد
مبداء
مقصد
مبدا
مقصد
مبدا
مقصد
مقصد

رزرو هتل با سفرمی

برای رزرو هتل با سفرمی، مراحل ساده ای را پیش رو خواهید داشت. کافی است که مقصد سفر خود و تعداد اتاق مورد نیاز را به همراه تاریخ ورود و تاریخ خروج در جای خود، وارد نمایید. همین طور لازم است که تعداد بزرگسال و تعداد کودک را اضافه کنید. سپس سفرمی اطلاعات رزرو، قیمت رزرو و ... را در اختیار شما قرار خواهد داد. در نظر داشته باشید که نرخ رزرو هتل در ایام مختلف سال و حتی روزهای هفته، متفاوت خواهد بود و با تغییر تاریخ ورود و خروج، احتمالا با قیمت های کمی متفاوت روبرو خواهید شد.

با رزرو هتل در سفرمی، می توانید آسان ترین و ارزان ترین روش را تجربه کرده و از تخفیفات ویژه سفرمی برای رزرو هتل مورد نظر خود بهره مند شوید. در سفرمی این امتیاز ویژه وجود دارد که به اطلاعات کامل و دقیقی در خصوص هتل های مختلف دست یافته و تصاویر واقعی از آن ها را دنبال کنید. به این شکل تصمیم گیری شما به شکلی موثرتر انجام شده و می توانید با در نظر گرفتن ردیف بودجه خود، بهترین انتخاب را برای اقامت در شهر مقصد داشته باشید.

رزرو هتل داخلی

برای رزرو هتل داخلی، احتمالا شناخت بیشتری نسبت به هتل های شهر مقصد سفر خود دارید. با این همه در سفرمی جزئیات کامل در خصوص هتل های داخلی در اختیار کاربران قرار داده شده و این شانس را خواهید داشت که با مقایسه هتل های مختلف یک شهر، انتخابی بهتر داشته باشید.

بسته به نیازها و انتظارات مسافران، هتل های مختلفی پیشنهاد خواهند شد. برخی از افراد علاقه مند به اقامت در هتل های لوکس با امکانات تفریحی و رفاهی قابل توجه هستند و برخی دیگر تنها ترجیح می دهند که هتل به مراکز خرید، مکان های گردشگری خاص یا سیستم حمل و نقل عمومی نزدیک باشد. به هر ترتیب در سفرمی می توانید با دریافت اطلاعات و تصاویر واقعی هتل های داخلی، بهترین تجربه رزرو هتل را داشته باشید.

رزرو هتل شیراز

رزرو آنلاین تمامی هتل ها در شیراز

رزرو هتل در جزیره کیش

رزرو آنلاین تمامی هتل ها در کیش

رزرو هتل در مشهد مقدس

رزرو آنلاین تمامی هتل ها در مشهد

رزرو هتل در اصفهان

رزرو آنلاین تمامی هتل ها در اصفهان

رزرو هتل در قشم

رزرو آنلاین تمامی هتل ها در قشم

رزرو هتل خارجی

برای رزرو هتل خارجی، حتما باید از یک مسیر امن و معتبر اقدام کنید. سفرمی به عنوان کارگزار تورهای خارجی، در رزرو هتل خارجی خدمات خاص خود را ارائه می دهد. کافی است که شهر مقصد و سایر اطلاعات لازم را در محل آن وارد کرده و پیشنهادهای سفرمی برای اقامت موقت خود در سفر را دریافت کنید. لازم به ذکر است که سفرمی تنها هتل های دارای اعتبار و شهرت مناسب را به کاربران خود پیشنهاد داده و هتل های دارای سوابق بد یا نارضایتی مشتریان را دنبال نمی کند. به این ترتیب می توانید با در نظر گرفتن بودجه خود، بهترین انتخاب هتل خارجی را در سفرمی داشته باشید.

بهترین هتل داخلی

بهترین هتل داخلی لزوما گران قیمت ترین آن ها نیست. در میان هتل های داخلی، گزینه های بسیار مناسبی را خواهید یافت که علی رغم نداشتن امکانات لوکس، موقعیت رفاهی خوبی به مشتریان خود ارائه می دهند. در سفرمی می توانید نظرات دیگر مسافران که پیش از شما هتل های مختلف را تجربه کرده اند، دنبال کرده و به این شکل نسبت به رضایت یا نارضایتی آن ها اطلاعات لازم را کسب کنید. این یکی از بهترین روش ها برای شناخت انواع هتل ها و پیدا کردن بهترین هتل داخلی خواهد بود.

بهترین هتل خارجی

برای انتخاب بهترین هتل خارجی، به موقعیت قرارگیری آن دقت داشته باشید. احتمالا شما در کشور مقصد، نیاز دارید که پس از بیرون آمدن از هتل، دسترسی خوبی به سیستم حمل و نقل عمومی داشته باشید. به جز آن امکانات رفاهی و خدمات هتل را با دقت دنبال کنید. آیا این هتل رستوران خوبی که منوی غذایی مورد نظر شما را داشته باشد، دارد؟ آیا خدمات خشک شویی، اتوکشی و ... در آن ارائه می شود؟ سالن ورزشی، اسپا، استخر و ... چطور؟ تمام این موارد تعیین کننده میزان جذابیت یک هتل خارجی خواهند بود و باید با توجه به توقعاتی که از محل اقامت خود دارید و البته بودجه ای که در نظر گرفته اید، بهترین هتل خارجی را انتخاب کنید.
اگر همچنان سردرگم هستید، می توانید از راهنمایی کارشناسان رزرو هتل سفرمی در این خصوص استفاده کنید.

چگونه می توانم رزرو هتل خود را از طریق سفرمی انجام دهم؟

پس از ورود به سایت سفرمی با انتخاب نمودن شهر مقصد و تاریخ ورود و خروج، هتل های موجود نمایش داده خواهد شد که میتوانید هتل مورد نظر خود را انتخاب کنید و ضمن انتخاب کردن اتاق خود در هتل بر روی رزرو هتل کلیک نمایید. سپس اطلاعات خود مانند نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره تلفن، پست الکترونیک و .. را وارد کنید. پس از تایید از سمت شما اطلاعات ثبت شده در صفحه بعدی نمایش داده می شود که می توانید ضمن چک کردن، مواردی که نیاز به ویرایش دارند را اصلاح نمایید. در صورت تایید نهایی با کلیک کردن بر روی گزینه پرداخت می توانید وارد درگاه پرداخت شده و هتل خود را رزرو قطعی نمایید.

چرا ما اولین و تنها سامانه رسمی رزرواسیون آنلاین هتل در کشور هستیم؟

سایت سفرمی دارای نشان ملی ثبت از رسانه های دیجیتال و دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک می باشد. در سامانه سفرمی مسافران می توانند به صورت آنی پس از طی کردن مراحل رزرو هتل بدون زمان انتظار برای تایید، واچر هتل خود را دریافت نمایند.

آیا امکان ویرایش مشخصات هتل من وجود دارد ؟

بلی. این کار به راحتی صورت می گیرد. شما میتوانید با تماس با پشتیبانی سفرمی اطلاعات مربوط به رزرو هتل خود را ویرایش نمایید.

چگونه می توانم هزینه رزرو هتل را پرداخت کنم؟

می توانید هزینه رزرو هتل را به روش های مختلف اعم از پرداخت آنلاین و یا شارژ حساب کاربری خود، پرداخت نمایید. در صورت رزرو هتل از طریق شارژ حساب پس از پرداخت هزینه، مبلغ مورد نظر از حساب شما کسر می شود.

چه بانک هایی را برای پرداخت هزینه رزرو هتل قبول می کنید؟

شما از طریق درگاه آنلاین بانک در سایت سفرمی که متصل به شبکه شتاب می باشد با به همراه داشتن شماره کارت، رمز اینترنتی (رمز دوم) کارت، شماره CVV2 و تاریخ انقضای کارت می توانید از طریق هر نوع کارت بانکی، هزینه رزرو را پرداخت نمایید.

چگونه هتل خود را کنسل کنم؟

در صورتی که قصد دارید هتل خود را کنسل نمایید کافی است با پشتیبانی تماس گرفته و با داشتن کد پیگیری درخواست کنسلی خود را ثبت نمایید.

مقدار جریمه کنسلی هتل به چه صورت است؟

در صورت اعلام کنسلی تا قبل از 72 ساعت، جریمه یک شب و در صورت اعلام پس از آن به صورت سوخت کامل می باشد. لازم به ذکر است هزینه کنسلی به همان حسابی که با آن خریداری نموده اید بازگردانده می شود.

برای عوض کردن نوع اتاق چه کاری باید انجام دهم؟

در صورتی که قصد دارید نوع اتاق خود را عوض کنید کافی است با پشتیبانی تماس بگیرید. تیم پشتیبانی تلاش می کند تا در کوتاهترین زمان درخواست شما را ثبت نماید.

ثبت درخواست استقبال و ترانسفر فرودگاهی به چه صورت است؟

شما می بایست در هنگام رزرو هتل، تاریخ و ساعت فرود خود را ثبت نمایید و در صورتی که هتل استقبال رایگان داشته باشد از شما در فرودگاه استقبال می شود. برای هماهنگی ترانسفر فرودگاهی و استقبال، قبل از سفر با پشتیبانی سفرمی تماس بگیرید.

چه نوع خدمات پس از فروشی در سایت سفرمی ارائه می شود؟

سایت سفرمی با توجه به ماهیت خدماتی که دارد، در قبال خدمات رزرو هتلی که از طریق این سامانه انجام می شود کاملا مسئول است. بدین صورت که پس از ثبت نهایی رزرو هتل، سفرمی پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته را برای آسودگی خاطر شما به عهده می گیرد. سفرمی پشتیبانی رزرو هتل شما را قبل از شروع سفر تا پایان سفر بر عهده دارد و آماده ارائه خدمت به شما می باشد. در صورت عدم رضایت از خدمات هتل، ناهماهنگی های احتمالی در مراحل رزرو تا پذیرش مسافر در هتل که همگی جزو موارد مهم در فرایند رزرواسیون هتل از طریق سفرمی هستند شما می توانید از طریق شماره پنج رقمی 43676 و یا ایمیل info@safarme.com با تیم پشتیبانی سفرمی ارتباط گرفته و نارضایتی خود را اعلام نمایید. تیم پشتیبانی سفرمی آماده خدمت رسانی در هر ساعت از شبانه روز است تا در کوتاهترین زمان ممکن مشکل شما را مورد بررسی قرار داده و حل نماید.
هتل های پرمخاطب

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پرتردد

قطار های پر تردد