منو
ورود | ثبت نام
(۰۲۱) ۴٢١٠٣ - (۰۲۱) ۸۵۲۴

بلیط هواپیما تهران رم

خرید بلیط هواپیما تهران رم

قیمت تهران رم

بلیط هواپیما رم

خرید بلیط هواپیما رم و سفر به پایتخت ایتالیا می تواند سفری مهیج و خاطره انگیز باشد. اگر برای تفریح و گردش قصد خرید بلیط هواپیما رم را دارید و یا برای سفر کاری و تجاری قصد خرید بلیط هواپیما رم و سفر به این شهر زیبا را دارید به شما پیشنهاد می کنیم قبل از خرید بلیط هواپیما رم، قیمت آن را در چند سایت معتبر و آژانس هواپیمایی بررسی کنید تا بتوانید بهترین و ارزانترین قیمت بلیط هواپیما رم را تهیه کنید اما اگر بلیط هواپیما رم خود را تهیه کرده اید و راهی این شهر هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با سفرمی همراه باشید تا با دانستنی های قبل از سفر به رم آشنا شوید.

نکات قبل از سفر به رم

با خرید بلیط هواپیما رم و سفر به این شهر بدون شک به یکی از قدیمی ترین شهرهای اروپا قدم می گذارید. قدمت این شهر به قرن هشتم میلادی می رسد بنابراین با آثار تاریخی زیادی روبه رو خواهید شد. حتی اگر برای بیزینس بلیط هواپیما رم را خریداری کرده اید حتما برای دیدن از آثار تاریخی آن وقت بگذارید. تا سال 2002 واحد پول ایتالیا لیر بود اما از آن به بعد به یورو تغییر پیدا کرد. بعد از خرید بلیط هواپیما رم ، مهمترین کار تهیه میزان ارز مورد نیاز در طول سفر است بنابراین بهتر است تخمین مناسبی از هزینه های خود در طول سفر داشته باشید. اگر بلیط هواپیما رم را برای ماه های جولای و آگوست خریداری کرده اید با هوایی گرم روبه رو می شوید. در این ماه ها دمای هوا در روز به 30 درجه هم می رسد. اگر بلیط هواپیما رم خود را برای ماه های ژانویه تهیه کرده اید خود را برای دمای هوایی در حدود 12 درجه آماده کنید. به هر حال اگر بلیط هواپیما رم خود را در تابستان خریداری کرده اید فراموش نکنید که قبل از ظهر به محل اقامتتان برگردید و بعد از غروب آفتاب دوباره به فعالیت های خود برسید تا گرمای هوا موجب آزارتان نشود. اختلاف ساعت تهران و رم حدود دو ساعت و نیم می باشد پس اگر زمان رسیدن به این شهر برای شما مهم است به هنگام خرید بلیط هواپیما رم به این نکته توجه کنید.

هزینه اقامت در رم

مهمترین مسئله بعد از خرید بلیط هواپیما رم و تهیه ارز مورد نیاز سفر پیدا کردن محلی برای اقامت است. در شهر رم می توانید با قیمتی در حدود 18 تا 32 یورو برای یک شب هاستل تهیه کنید. البته اگر هدف رزرو هتل هم داشته باشید باید هزینه ای بین 53 تا 125 یورو را درنظر بگیرید. اگر قصد رزرو آپارتمان هم دارید قیمت آن بسته به کیفیت آن بین 80 تا 120 یورو می باشد.

هزینه خورد خوراک در رم

بعد از تهیه بلیط هواپیما رم و محل اقامت در این شهر باید هزینه های مربوط به خورد و خوراک را نیز درنظر بگیرید. در رم رستوران های زیادی با کیفیت های متفاوتی وجود دارد که بسته به هزینه ای که برای آن درنظر دارید می توانید از آن استفاده کنید. اما در ارزانترین حالت ممکن در یک رستوران ارزان قیمت برای یک وعده ناهار باید هزینه 15 یورو را بپردازید. البته در رم مانند بسیاری از شهرهای دنیا رستوران زنجیره ای مک دونالد شعبه دارد که با پرداخت 7.5 یورو می توانید از آن خرید کنید.

هزینه حمل و نقل در رم

در حساب کردن هزینه های رفت و آمد به رم علاوه بر بلیط هواپیما رم هزینه های رفت و آمد داخل شهری را نیز حساب کنید. اگر قصد استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی را دارید باید بدانید برای تهیه یک بلیط تک سفره باید 1.5 یورو بپردازید. مدت اعتبار این بلیط ها 100 دقیقه می باشد. اما اگر بلیط روزانه تهیه کنید 6 یورو و برای بلیط های سه روزه باید هزینه 16.5 یورو پرداخت نمایید. برای تهیه بلیط نگران نباشید، این بلیط ها را می توانید از دکه های روزنامه فروشی، ایستگاه مترو و یا مغازه ها تهیه کنید. اما اگر قصد استفاده از تاکسی در رم را دارید باید بدانید که ورودی آن 3 یورو می باشد و بسته به مسیری که طی میکنید هزینه آن بالا می رود اما در آخر هفته ورودی تاکسی ها به 4.5 یورو میرسد. ساعت کاری مترو از 5:30 دقیقه صبح تا ساعت 23 می باشد و درواقع سریعترین راه جابجایی در رم محسوب می شود. ساعت کاری اتوبوس ها از 5:30 دقیقه صبح شروع می شود. ساعت کار تاکسی ها در رم از 6 صبح تا ساعت 22 می باشد.

خرید بلیط هواپیما رم

اگر از سفر خود اطمینان و قصد خرید بلیط هواپیما رم را دارید می توانید به راحتی از ایران و از سایت های معتبر بلیط خود را تهیه کنید. برای رزرو اینترنتی بلیط هواپیما رم می توانید به سامانه رزرواسیون آنلاین سفرمی مراجعه کنید و با انتخاب مبدا و مقصد و بازه زمانی که مدنظر دارید بلیط هواپیما رم را خریداری کنید.