منو
ورود | ثبت نام
(۰۲۱) ۴٢١٠٣ - (۰۲۱) ۸۵۲۴

بلیط هواپیما تهران تفلیس

خرید بلیط هواپیما تهران تفلیس

بلیط تهران تفلیس
-airlines
تاریخ رفت: 1403/4/8
تهران
THR
تفلیس
TBS
قیمت: 41,200,000 ریال
بلیط تهران تفلیس
-airlines
تاریخ رفت: 1403/4/12
تهران
THR
تفلیس
TBS
قیمت: 48,925,000 ریال
بلیط تهران تفلیس
-airlines
تاریخ رفت: 1403/4/11
تهران
THR
تفلیس
TBS
قیمت: 51,500,000 ریال
بلیط تهران تفلیس
-airlines
تاریخ رفت: 1403/4/15
تهران
THR
تفلیس
TBS
قیمت: 51,500,000 ریال
بلیط تهران تفلیس
-airlines
تاریخ رفت: 1403/4/13
تهران
THR
تفلیس
TBS
قیمت: 51,500,000 ریال
بلیط تهران تفلیس
-airlines
تاریخ رفت: 1403/4/20
تهران
THR
تفلیس
TBS
قیمت: 51,500,000 ریال
بلیط تهران تفلیس
-airlines
تاریخ رفت: 1403/4/14
تهران
THR
تفلیس
TBS
قیمت: 53,560,000 ریال
بلیط تهران تفلیس
-airlines
تاریخ رفت: 1403/4/19
تهران
THR
تفلیس
TBS
قیمت: 53,817,500 ریال
بلیط تهران تفلیس
-airlines
تاریخ رفت: 1403/4/26
تهران
THR
تفلیس
TBS
قیمت: 53,817,500 ریال
بلیط تهران تفلیس
-airlines
تاریخ رفت: 1403/4/6
تهران
THR
تفلیس
TBS
قیمت: 56,650,000 ریال

قیمت تهران تفلیس

بلیط هواپیما تفلیس

اگر قصد سفر تفریحی به تفلیس پایتخت زیبای گرجستان را دارید و یا می خواهید برای اهداف تجاری به خاک این شهر وارد شوید و دغدغه خرید بلیط هواپیما تفلیس با ارزانترین نرخ را دارید؛ کافیست بلیط هواپیما تفلیس را از چندین سایت معتبر و آژانس های هواپیمایی قیمت بگیرید. ایرلاین های داخلی همچون آتا، تابان، قشم ایر، ایران ایر و بسیاری دیگر بلیط هواپیما تفلیس را به صورت مستقیم و بدون توقف ارائه می دهند که این به لحاظ زمانی نسبت به ایرلاین های خارجی که بلیط هواپیما تفلیس را به صورت 1 یا 2 توقف ارائه می دهند ارجحیت دارد! نکته حائز اهمیت آن است که سایت سفرمی نسبت به سایت ایرلاین ها و سایر سایت ها، بلیط هواپیما تفلیس را ارزان تر به فروش می رساند! شما می توانید قیمت بلیط هواپیما تفلیس را در سفرمی با دیگر سایت ها مقایسه نمایید. اما در صورتی که بلیط هواپیما تفلیس را خریداری نموده اید ما به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه سفرمی باشید تا با نکاتی که کیفیت سفر شما به تفلیس را بالا می برد آشنا شوید.

نکات قبل از سفر به تفلیس

پیش از خرید بلیط هواپیما تفلیس لازم است بدانید که جاذبه های گردشگری این شهر تنها به اماکن تاریخی و باستانی اش محدود نمی شود! طبیعت زیبا و مناظر بکر این شهر شما را ساعت های طولانی در خود غرق می کند؛ پس بهتر است لباس های مناسب فصل و کفش های پیاده روی را قبل از خرید بلیط هواپیما تفلیس و سفر به این شهر زیبا در چمدان خود جا بدهید. به طور کلی این شهر دارای آب و هوای نسبتا نیمه گرمسیری می باشد. تابستان های تفلیس در بسیاری مناطق گرم بوده و در مناطق کوهستانی سرد است. زمستان های تفلیس نیز سرد و برفی می باشد. بهترین زمانی که شما می توانید بلیط هواپیما تفلیس را برای سفر خود خریداری کنید فصل بهار از ماه مارس تا مه می باشد که هوا در معتدل ترین حالت خود قرار دارد . اگر در ماه های آخر بهار به تفلیس سفر کنید باید بدانید که میزان بارندگی زیاد شما را به شدت نیازمند بارانی و چتر می کند. اگر به قصد بازدید از جاذبه های گردشگری تفلیس در گرجستان، اقدام به خرید بلیط هواپیما تفلیس کرده اید از تماشای اماکن تاریخی و دیدنی های این شهر همچون حمام های سولفور تفلیس، دریاچه لیسی، کلیسای صخره ای، پارک ملی تفلیس، قلعه ناریکالا، کلیسای اسمیندا سامبا و دریاچه لاک پشت غافل نمانید. همچنین شما با خرید بلیط هواپیما تفلیس و سفر به این شهر زیبا می توانید لحظات لذت بخشی در پارک آبی های متنوع تفلیس بگذرانید. تعداد کسانی که بلیط هواپیما تفلیس را برای اهداف تجاری خریداری می کنند کم نیست! اگر شما هم از آن دسته افراد هستید باید بدانید که ساعت در تفلیس گرجستان حدود 30 دقیقه از تهران جلوتر می باشد. پس به هنگام جلسات کاری این اختلاف ساعت را در زمان بندی خود قرار دهید تا دیر سر قرار کاری نرسید. یکی از مهم ترین نکاتی که باید بدانید میزان امنیت در شهر تفلیس گرجستان می باشد. میزان امنیت در مناطق مختلف تفلیس متفاوت می باشد. اما به طور کلی دزدی های کوچک و کیف قاپی اتفاقی است که ممکن است هر لحظه در این شهر اتفاق بیفتد! پس قبل از خرید بلیط هواپیما تفلیس به فکر کیف های گردنی برای امنیت خود باشید!

هزینه اقامت در تفلیس

اگر هنوز بلیط هواپیما تفلیس را خریداری نکرده اید و دغدغه ی اقامت در تفلیس را دارید؛ نگران نباشید. این شهر با بودجه های مختلف اقامتگاه ها و هتل های متفاوتی را برای گردشگران در نظر گرفته است. واحد پول گرجستان لاری می باشد و شما برای اقامت در هتل های تفلیس با کیفیت خوب باید حدود 400 الی 900 لاری هزینه کنید. اما اگر می خواهید پس از خرید بلیط هواپیما تفلیس در هزینه های خود صرفه جویی کنید؛ ما به شما اقامت در هاستل را پیشنهاد می کنیم که هزینه ی آن چیزی حدود 70 تا 100 لاری می شود.

هزینه خورد و خوراک در تفلیس

پس از خرید بلیط هواپیما تفلیس و پیدا کردن هتل یا اقامتگاهی در این شهر، بهتر است هزینه های خورد خوراک در تفلیس را محاسبه کنید. از بابت غذاهای گرجستان نگران نباشید؛ این غذاها بسیار با سلیقه با ما ایرانیان جور در می آید. اگر می خواهید هزینه های سفر خود را کاهش دهید می توانید در رستوران های کوچک و ارزان غذا نوش جان کنید. همینطور غذاخوری های خیابانی نیز انتخاب بسیار مقرون به صرفه ای است. هزینه ی صرف غذا در رستوران های معمولی تفلیس 19 لاری و فست فود مک دونالد در حدود 11 لاری می باشد.

هزینه حمل و نقل در تفلیس

اگر هزینه های مربوط به خورد و خوراک را هم حل کردید بهتر است پیش از خرید بلیط هواپیما تفلیس به فکر هزینه های حمل و نقل تفلیس باشید. به طور کلی می توان حمل و نقل در تفلیس گرجستان را ارزان نامید. قطار و مینی بوس انتخاب مقرون به صرفه ای برای جابجایی در شهر تفلیس می باشد. مینی بوس برای سفرهای شهری کمتر از 7 لاری می باشد.

خرید بلیط هواپیما تفلیس

اگر بررسی های لازم را برای اقامت در هتل های تفلیس، خورد و خوراک و هزینه های حمل و نقل انجام داده اید حال با خیال راحت می توانید برای خرید بلیط هواپیما تفلیس اقدام نمایید. برای خرید بلیط هواپیما تفلیس کافیست به سایت رزرواسیون آنلاین سفرمی مراجعه نموده و در بخش بلیط هواپیما مبدا و مقصد خود را وارد نمایید. سپس در فیلد بعدی تاریخ رفت و برگشت خود را مشخص نموده و با کلیک بر روی جستجو، لیستی از پرواز های تفلیس برای شما به نمایش در می آید که می توانید بسته به بودجه و ایرلاین موردنظر خود، بلیط هواپیما تفلیس را خریداری نمایید.