منو
ورود | ثبت نام
(۰۲۱) ۴٢١٠٣ - (۰۲۱) ۸۵۲۴

بلیط هواپیما سیستمی

خرید بلیط هواپیما سیستمی

همان طور که می دانید، بلیط هواپیما، به دو نوع سیستمی و چارتری، تقسیم می گردد، که هر یک از این بلیط ها، ویژگی های خاص خود را داشته، و مزایای و معایب منحصر به فردی را، برای مسافران به همراه می آورند. بلیط هواپیما سیستمی، بلیط هایی هستند که توسط آژانس های هوایی به فروش می رسند، و از قیمت ثابت و مشخصی برخوردارند. قیمت بلیط هواپیما سیستمی، بر خلاف بلیط هواپیما چارتری روز به روز تغییر نمی کند، و دچار هیچگونه افزایش و یا کاهش لحظه ای نمی گردد. این بلیط ها انواع مختلفی دارد که عبارتند از: بلیط های یک طرفه، بلیط های دارای توقف برنامه ریزی شده، بلیط های دارای توقف اجباری، بلیط های رفت و برگشت، بلیط های رفت و برگشت با مقاصد متغیر و بلیط های دارای چند توقف.

بلیط سیستمی

رزرو بلیط هواپیما سیستمی

هر یک از این بلیط های سیستمی، برای سفر به مقصد و یا مقاصدی خاص، مناسب و کاربردی می باشند، و با توجه به مسیر سفر، زمان سفر، و هدف از انجام یک سفر هوایی، انتخاب و خریداری می گردند.

مزایای بلیط هواپیما سیستمی:

اگرچه بلیط های هواپیما سیستمی، از قیمت بیشتری نسبت به بلیط های چارتری برخوردارند، لیکن از مزایایی بهره می برند که خرید آن ها را منطقی و موجه می نماید. مهم ترین ویژگی مثبت بلیط های هواپیما سیستمی، ثابت بودن نرخ فروششان است، و همین مساله باعث می شود تا افراد بتوانند، این بلیط ها را برای بازه های زمانی طولانی تر، و ماه ها قبل از سفر خود، خریداری نمایند و با خاطری آسوده، برای سفر خود آماده شوند. این ویژگی برای کسانی که قصد سفر به کشورهای خارجی با اخذ ویزا را دارند، بسیار مهم است، چراکه سفارت ها، بلیط هواپیما به مقصد مورد نظر را، از هفته ها قبل از تاریخ سفر، مورد بررسی قرار می دهند. از دیگر مزایای بلیط های هواپیما سیستمی، قابل تعویض بودن و حتی قابل استرداد بودن آن ها است. چه بسا افرادی که با خرید بلیط های چارتری، و عوض شدن برنامه ی سفرشان، دچار ضررهای مالی بسیار شده اند. اما بلیط هواپیما سیستمی، این امکان را برای افراد فراهم می کند، تا با تغییر برنامه ی سفر، به راحتی روز و ساعت پرواز خود را عوض کنند و با هیچ ضرر و زیانی مواجه نگردند. همچنین افراد می توانند، در صورت کنسل شدن سفر، بلیط هواپیمای خود را پس داده و با پرداخت درصد کمی از مبلغ به عنوان جریمه، مابقی پول خود را، دریافت نمایند.

در مورد خرید بلیط هواپیما برای کودکان نیز، بلیط های سیستمی مناسب تر هستند، چراکه بلیط های چارتری هیچ تخفیفی را برای کودکان قائل نمی شوند، و بلیط های هواپیما سیستمی، برای کودکان 2 تا 12 سال، نیم بها می باشند.

معایب بلیط هواپیما سیستمی:

تنها چیزی که به عنوان ویژگی منفی در بلیط هواپیما سیستمی شناخته می شود، و افراد را از خرید آن ها باز می دارد، بیشتر بودن قیمت آن ها، نسبت به بلیط های چارتری است و همین مساله باعث می شود که افراد به خرید بلیط هواپیما چارتری بیشتر علاقه مند شوند. از دیگر معایب بلیط های هواپیما سیستمی، کم بودن آن ها در برخی فصول سال است. از آن جایی که اکثر آژانس های گردشگری و مسافرتی، نسبت به خرید تمام بلیط های موجود برای فصول پر تردد، اقدام می کنند، پیدا کردن بلیط هواپیما سیستمی در برخی فصل ها دشوار است. برای مثال ممکن است، خرید بلیط هواپیما به مقصد آنتالیا، در فصل تابستان کمی دشوار باشد، چرا که تمام آن ها، قبلا خریداری شده و به صورت چارتری به فروش رسیده اند. همچنین ممکن است بسیاری از افراد، بلیط خود را از ماه ها قبل خریداری کرده باشند، و همین مساله باعث کمبود بلیط هواپیما سیستمی، در زمان های پیک سفر گردد.

آن چه در این میان، از اهمیت بسیار برخوردار است، رزرو و خریداری بلیط هواپیما، از منبعی مطمئن است. با مراجعه به سایت "سفرمی" که یکی از قدیمی ترین و معتبرترین سایت های رزرواسیون پرواز و هتل است می توانید، خریدی آسان و مطمئن را تجریه نمایید، و سفر خود را به ایمن ترین شکل ممکن انجام دهید.

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد

ورود به سایت
با ایمیل خود در گوگل وارد سایت شوید
فراموشی کلمه عبور
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل