منو
ورود | ثبت نام
(۰۲۱) ۴٢١٠٣ - (۰۲۱) ۸۵۲۴

بلیط هواپیما تهران پاریس

خرید بلیط هواپیما تهران پاریس

قیمت تهران پاریس

بلیط هواپیما پاریس

خرید بلیط هواپیما پاریس و سفر به این شهر رویایی آرزوی بسیاری از مردم است. خوشبختانه پرواز از تهران به صورت مستقیم به پاریس امکان پذیر است و مسافران می توانند با خرید بلیط هواپیما پاریس به این شهر سفر کنند. بلیط هواپیما پاریس توسط ایرلاین هایی مثل ماهان ارایه می شود و مسافران می توانند به صورت مستقیم از ایرلاین و یا از آژانس های هواپیمایی و سایت های معتبر از جمله سفرمی، بلیط هواپیما پاریس را خریداری کنند. اما اگر بلیط هواپیما پاریس خود را تهیه کرده اید و آماده سفر به این شهر زیبا هستید به شما پیشنهاد می شود تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا با دانستنی های قبل از سفر به پاریس آشنا شوید.

نکات قبل از سفر به پاریس

حدود دو ساعت و نیم فاصله زمای بین تهران و پاریس وجود دارد پس اگر ساعت حضورتان در پاریس برایتان اهمیت دارد به هنگام خرید بلیط هواپیما پاریس به این نکته توجه کنید. اگر بلیط هواپیما پاریس خود را برای هر فصلی خریداری کرده باشید با یک صحنه زیبا و رویایی روبه رو می شوید. پاریس در هر فصلی زیباست اما اگر برای زمستان بلیط هواپیما پاریس را تهیه کرده اید بهتر است خیلی سرمایی نباشید! اگر بلیط هواپیما پاریس خود را برای فصل بهار و یا پاییز تهیه کرده اید هم لباس های گرم و هم لباس های خنک با خود به همراه ببرید، چراکه دمای هوا ممکن است به یکباره سرد و یا گرم شود. اگر بلیط هواپیما پاریس خود را برای تابستان خریداری کرده اید خود را برای دمای هوای بین 15 تا 25 درجه آماده کنید و اگر قصد خرید بلیط هواپیما پاریس در زمستان را دارید انتظار دمای هوای 7 درجه را داشته باشید. واحد پول فرانسه در گذشته فرانک بوده است و اکنون پول رایج این کشور یورو می باشد. در هنگام خرید بلیط هواپیما پاریس و سفر به این شهر به میزان مورد نیازتان یورو تهیه کنید تا در طول سفر دجار مشکل نشوید. بعد از خرید بلیط هواپیما پاریس و به هنگام تهیه لباس برای سفر به فرانسه به نوع پوشش خود توجه کنید و لباس های موقر به همراه ببرید چرا که مردم فرانسه در شهر با شلوارهای جین پاره و لباس های ورزشی ظاهر نمی شوند. در هزینه های سفرتان به پاریس علاوه بر مخارج خرید بلیط هواپیما پاریس بهتر است هزینه مربوط به خرید از بازارهای پاریس را بگنجانبد. نمی شود به پاریس رفت و از بازارهای این شهر خرید نکرد.

هزینه اقامت در پاریس

مطمئنن مهمترین دغدغه مسافرین بعد از خرید بلیط هواپیما پاریس پیدا کردن مکانی مناسب برای اقامت است. در پاریس می توان هم هاستل و هم هتل با قیمت های متفاوت تهیه کرد. هزینه رزرو هاستل بین 20 تا 200 یورو بسته به نوع خدماتی که ارایه می دهند برای هر شب متغیر است. مسافر برای رزرو هتل دو ستاره هزینه ای در حدود 40 تا 230 یورو، هتل های سه ستاره 70 تا 450 یورو، هتل های چهار ستاره 110 تا 1000 یورو و هتل های پنج ستاره 230 تا 2930 یورو برای هر شب باید بپردازد.

هزینه خورد و خوراک در پاریس

بعد از برطرف شدن دغدغه خرید بلیط هواپیما پاریس و پیدا کردن محل مناسبی برای اقامت، محاسبه هزینه رستوران ها و غذاهای پاریسی مهمترین نکته سفر به این شهر است. اگر در پاریس به رستوران های ارزان قیمت بروید هزینه ای در حدود 10 تا 16 یورو، رستوران های متوسط قیمتی بین 18 تا 35 یورو و رستوران های لوکس 65 تا 290 یورو هزینه خواهید داشت. البته اگر علاقمند به خوردن فست فود در مک دونالد هستید هزینه ای بین 7.8 تا 10 یورو خواهید داشت.

هزینه حمل و نقل در پاریس

در محاسبه هزینه های مربوط به حمل و نقل بسیار توجه کنید. علاوه بر هزینه بلیط هواپیما پاریس باید هزینه رفت و آمد داخل شهری را نیز به حساب بیاورید. فراموش نکنید که شما بلیط هواپیما پاریس که دومین شهر گران جهان است را خریداری کرده اید و راهی این شهر شده اید پس بهتر است از وسایل رفت و آمد عمومی استفاده کنید. بهتر است به هنگام ورود به این شهر کارت های پاریس ویزیت را تهیه کنید. هزینه این پاریس ویزیت ها برای یک روز برای بزرگسالان 12 یورو و برای کودکان 6 یورو است. کارت های دو روزه برای بزرگسالان 19.5 و برای کودکان 9.75 ، کارت های سه روزه بزرگسالان 26.65 یورو و کودکان 13.3 و برای 5 روز هزینه 65.8 یورو برای هر بزرگسال و 32.9 یورو برای هر کودک می باشد. این کارت ها برای استفاده از هر نوع وسیله حمل و نقل عمومی مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید بلیط هواپیما پاریس

اگر هنوز بلیط هواپیما پاریس خود را تهیه نکرده اید و قصد خرید بلیط هواپیما پاریس را دارید می توانید به سامانه رزرواسیون آنلاین سفرمی مراجعه کنید و تنها با چند کلیک بلیط هواپیما پاریس را رزرو کنید. تنها کافیست مبدا و مقصد خود و بازه زمانی که برای سفر مدنظر دارید را در سامانه وارد کنید تا لیستی از بلیط هواپیما پاریس به شما نمایش داده شود.