خرید تلفنی بلیط هواپیما

خرید تلفنی بلیط هواپیما

خرید تلفنی بلیط هواپیما یکی از خدمات سایت سفرمی برای آن دسته از مسافرینی است که به دلایل مختلف امکان خرید از سایت را به صورت آنلاین ندارند. افراد زیادی به دلایل مختلف اعم از سرعت پایین اینترنت، عدم دسترسی به سایت یا اپلیکیشن، عدم وقت و یا مشغله های مختلف به رزرو تلفنی بلیط هواپیما علاقمندتر از رزرو آنلاین می باشند. از این رو سامانه رزرواسیون آنلاین سفرمی در کنار خدمات آنلاین خود، بخشی را برای خرید تلفنی بلیط هواپیما در نظر گرفته است.

رزرو تلفنی بلیط هواپیما
۰۲۱ - ۴٢١٠٣
هفت روز هفته
پشتیبانی ٢۴ ساعته

رزرو تلفنی بلیط هواپیما

برای استفاده از خدمات رزرو تلفنی بلیط هواپیما با شماره 42103 تماس حاصل فرمایید. بعد از تماس تلفنی با بخش مذکور، اطلاعاتی همچون زمان پرواز، نوع پرواز (چارتری و یا سیستمی)، تعداد و .... را در اختیار کارشناسان مربوطه قرار دهید. در صورت نداشتن اطلاع کافی از پرواز جای نگرانی نیست، کارشناس مربوطه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد.به دلیل وجود احتمال تغییرات نرخی، در صورتی که تا زمان واریز وجه تغییر نرخ وجود داشته باشد، مابه تفاوت دریافت میگردد. هم زمان با این پروسه شماره کارتی برای مشتری پیامک خواهد شد. به محض واریز مبلغ مورد نظر، رزرو از طریق کارشناسان مجموعه برای شخص صورت می گیرد.


در صورت کنسل شدن و یا تاخیر در پرواز نحوه اطلاع رسانی به چه صورتی است ؟
در صورت هر نوع تغییری در زمان پرواز و .... از طریق پیامک و یا تماس تلفنی به مسافر اطلاع رسانی خواهد شد و از این نظر هیچ تفاوتی بین خرید اینترنتی بلیط هواپیما و خرید تلفنی بلیط هواپیما وجود ندارد.

کنسلی بلیط هواپیما در روش رزرو تلفنی بلیط چگونه است؟
در صورتی که قصد کنسل کردن بلیط خود را دارید، باید همانند زمان رزرو، با بخش مربوطه تماس حاصل فرمایید. با توجه به نوع پرواز، سیستمی و یا چارتری بودن آن و زمانی که کنسلی خود را اعلام میکنید در صورتی که امکان استرداد وجه با توجه به شرایط رزرو وجود داشته باشد مبلغی از آن کسر شده و مابقی پول عودت داده می شود.

رزرو تلفنی بلیط هواپیما

رزرو تلفنی هتل

شاید یا توجه به پیشرفت های اینترنتی عده ای تصور کنند، رزروهای اینترنتی جایگزینی برای رزرو تلفنی هتل، می باشد و هر اطلاعی از هر هتلی به همراه عکس و مشخصات آنها در سایت ها موجود می باشد. این حرف تا حدودی درست بنظر می رسد اما با توجه به اینکه هنوز عده ای از افراد علاقه بیشتری به مشاوره کلامی نسبت به خواندن اطلاعات یک هتل از روی سایت دارند، می توان گفت رزرو تلفنی هتل، هنوز علاقمندان خاص خود را دارد. از این رو سامانه آنلاین سفرمی در کنار رزروهای اینترنتی خود، خدمات رزرو تلفنی هتل را به مجموعه خدمات خود اضافه کرده است. مسافران برای رزرو می توانند با شماره 42103 تماس حاصل فرمایند. در این بخش کارشناسان هتل در شهرهای داخلی و خارجی اطلاعات مورد نیاز مسافران را در اختیارشان قرار داده و رزرو هتل را انجام می دهند.

اگر از آن دسته افرادی هستید که ترجیح می دهید قبل از رزرو هتل، مشخصات و خصوصیات آن را از کارشناسان مجموعه جویا شوید، رزرو تلفنی هتل، مناسب ترین روش خرید برای شماست. در این روش متخصصان سفرمی، با توجه به درخواست و نوع هتل مدنظر شما، هتل های متفاوتی را معرفی کرده و رزرو هتل نیز توسط آنها انجام می پذیرد.


رزرو تلفنی هتل

خرید تلفنی بلیط قطار

شاید رزرو تلفنی بلیط قطار با توجه به اینکه مدتهاست فروش اینترنتی بلیط قطار در سایت ها ارایه می شود، برای عده ای عجیب به نظر برسد. جالب است بدانید، هرچند که سفر با قطار سابقه ای طولانی تر نسبت به سفر با هواپیما دارد، اما فروش اینترنتی بلیط هواپیما، زودتر از قطار در صف فروش سایت ها قرار گرفت و هنوز فروش حضوری بلیط قطار، تعداد بیشتری را نسبت به خرید آنلاین به خود اختصاص می دهد. به همین دلیل خرید تلفنی بلیط قطار از جمله موارد پرطرفدار محسوب می شود. برای رزرو تلفنی بلیط قطار کافیست با شماره 42103 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان سفرمی بلیط شما را رزرو نمایند.

رزرو تلفنی تور مسافرتی

رزرو تلفنی تور مسافرتی، مقوله ای تازه بنظر نمی رسد. تورهایی که تاریخ و زمان مشخصی دارند. اما خرید تلفنی تور مسافرتی با تعریف جدید تور در سایت های آنلاین مقوله ای تازه و نو محسوب می شود. تورها در سایت های آنلاین به صورت (هتل + پرواز) تعریف می شوند که مسافران به انتخاب خود، ایرلاین، زمان سفر و هتل را انتخاب می کنند. در این میان ممکن است عدم اطلاعات کافی در مورد هتل و یا پروازی، مسافر را سردرگم کند. در رزرو تلفنی تور مسافرتی، کارشناسان قسمت تور سفرمی، اطلاعات مورد نیاز مسافر را در اختیارشان قرار می دهند و رزرو تور را برای مسافر انجام می دهند.

خرید تلفنی بلیط اتوبوس

سایت سفرمی در کنار فروش آنلاین بلیط، خدمات رزرو تلفنی بلیط اتوبوس را برای آن دسته از مسافرینی که امکان خرید اینترنتی را ندارند فراهم کرده است. در صورتی که علاقمند به خرید تلفنی بلیط اتوبوس می باشید نیز می توانید از طریق شماره تلفن 42103 نسبت به رزرو آن اقدام نمایید.

خرید تلفنی بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی از جمله مواردیست که مسافران سوالات زیادی در مورد آن دارند. هرچند که این امکان به صورت اینترنتی در سایت سفرمی قرار دارد، اما با توجه به حجم بالای سوالات مسافران، درمورد خدمات متنوع کارگزاری های بیمه در کشورهای مختلف، امکان رزرو تلفنی بیمه مسافرتی ایجا شده است. مسافران می توانند برای خرید تلفنی بیمه مسافرتی با شماره 42103 تماس حاصل فرمایند و علاوه بر پاسخگویی به سوالاتشان، بیمه مسافرتی خود را به تهیه کنند.

نکته مهم عضویت در باشگاه مشتریان سفرمی منوط بر ثبت نام مسافر در سایت سفرمی می باشد. از این رو امتیازی در باشگاه مشتریان سفرمی به کاربرانی که خرید خدمات از سایت سفرمی را بدون لاگین شدن به حساب کاربری انجام می دهند، تعلق نخواهد گرفت.