منو
ورود | ثبت نام
(۰۲۱) ۴٢١٠٣ - (۰۲۱) ۸۵۲۴

بلیط هواپیما تهران کویت

خرید بلیط هواپیما تهران کویت

بلیط تهران کویت
-airlines
تاریخ رفت: 1402/7/8
تهران
THR
کویت
KWI
قیمت: 108,715,823 ریال

قیمت تهران کویت

بلیط هواپیما کویت

دلایل مختلفی برای خرید بلیط هواپیما کویت و سفر به این شهر وجود دارد. شهر کویت پایتخت کشور کویت است و به دلیل سطح امنیت بالایی که دارد یکی از مقاصد پرطرفدار سفر است. اگر تصمیم سفر به این شهر را دارید بهتر است قبل از خرید، قیمت بلیط هواپیما کویت را در سایت های مختلف و معتبر را بررسی کنید تا بتوانید بهترین قیمت آن را تهیه کنید. بلیط هواپیما کویت توسط شرکت های هواپیمایی مختلفی از جمله عمان ایر، ترکیش ایرلاین و قطر ایرویز ارایه می شود. اما اگر دوست دارید با شرکت های هواپیمایی داخلی سفر کنید بهتر است بدانید که شرکت های هواپیمایی داخلی نیز از جمله ماهان بلیط هواپیما کویت را برای مسافران این شهر ارایه می دهند . اما اگر بلیط هواپیما کویت خود را تهیه کرده اید به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا با دانستنی های قبل از سفر به کویت آشنا شوید.

نکات قبل از سفر به کویت

اگر بلیط هواپیما کویت خود را برای ماه های نوامبر تا آپریل تهیه کرده اید باید بدانید بهترین زمان سفر به این شهر را انتخاب کرده اید چرا که در این ماه ها دمای هوا به حداقل خود می رسد. البته فراموش نکنید که هوای این شهر عموما گرم است.

تهران از لحاظ ساعتی حدود نیم ساعت جلوتر از کویت است. هرچند که اختلاف ساعتی چشم گیری وجود ندارد اما اگر ساعت حضورتان در این شهر مهم است بهتر است به این نکته در هنگام خرید بلیط هواپیما کویت توجه کنید.

اگر در هنگام خرید بلیط هواپیما کویت ترس از سفر به یک شهر غریب را دارید باید به شما بگوییم جای نگرانی وجود ندارد و کویت یکی از امن ترین شهرهای منطقه محسوب می شود.

واحد پول کویت دینار می باشد پس حتما قبل از سفر به این شهر و خرید بلیط هواپیما کویت هزینه های سفر خود را محاسبه کنید و به میزان لازم دینار به همراه ببرید. گفتنی است که دینار کویت یکی از با ارزش ترین واحدهای پولی جهان است و هر دینار کویت حدود 3.33 دلار آمریکاست.

در شهر کویت انواع برندهای مختلف را می توانید پیدا کنید فقط کافیست به مراکز خرید این شهر سری بزنید. تنها نکته ای که وجو دارد قیمت بالاتر برندها در کویت نسبت به سایر کشورهاست.

کویت بعد از لبنان جزو آزادترین کشورهای عربی از لحاظ فرهنگی می باشد.

هزینه اقامت در کویت

در سفر به کویت بعد از خرید بلیط هواپیما کویت مهمترین نکته تهیه جایی برای اقامت است. در کویت هتل های مختلفی با رنج قیمتی متفاوت می توانید پیدا کنید. عموم هتل های زنجیره ای دنیا در کویت شعبه دارند و می توانید هر کدام از آنها را برای اقامت انتخاب کنید. در این شهر قیمت هتل ها از 41 دلار شروع می شود.

هزینه خورد و خوراک در کویت

بعد از محاسبه هزینه بلیط هواپیما کویت و اقامتتان در این شهر نوبت آن رسیده است که هزینه های مربوط به خورد و خوراک خود در این شهر را محاسبه کنید. فراموش نکنید که به کشوری سفر کرده اید که با ارزش ترین واحد پول جهان را دارد و به دنبال آن هزینه های خورد و خوراکتان نیز افزایش می یابد. اگر در منطقه تجاری کویت یک ناهار معمولی را صرف کنید باید هزینه ای معادل 4.8 دینار کویت بپردازید. برای خوردن فست فود حداقل 2.1 دینار هزینه خواهید داشت.

هزینه های حمل و نقل در کویت

بهتر است هزینه های حمل و نقل داخل شهری را نیز به هزینه بلیط هواپیما کویت خود اضافه کنید. در کویت می توانید بلیط های یک ماهه استفاده از تمامی وسایل نقلیه عمومی را به مبلغ 18 دینار تهیه کنید. البته در کویت می توانید از تاکسی های عمومی و تلفنی نیز استفاده کنید که هزینه آن با توجه به مسافتی که طی می کنید بین 1 تا 5 دینار متفاوت است. اگر قصد اجاره اتوموبیل بدون راننده دارید بین 6 تا 15 دینار و به همراه راننده بین 15 تا 20 دینار هزینه خواهید داشت.

خرید بلیط هواپیما کویت

اگر قصد سفر به کویت را دارید و هنوز بلیط هواپیما کویت خود را تهیه نکرده اید می توانید به سامانه رزرواسیون آنلاین سفرمی مراجعه کنید. در این سامانه به راحتی می توانید بلیط هواپیما کویت خود را تهیه کنید. تنها کافیست مبدا و مقصد (کویت) را به همراه تاریخ سفر خود تعیین کنید تا لیستی از پروازها برای شما نمایش داده شود.