منو
ورود | ثبت نام
(۰۲۱) ۴٢١٠٣ - (۰۲۱) ۸۵۲۴

بلیط هواپیما تهران وین

خرید بلیط هواپیما تهران وین

قیمت تهران وین

بلیط هواپیما وین

در صدر خریداران بلیط هواپیما وین ، عاشقان موسیقی قرار دارند. وین شهر موسیقی است که سالانه مسافران زیادی را از کشورهای مختلف راهی خود می کند. خوشبختانه مسافران علاقمند به سفر به این شهر می توانند به راحتی بلیط هواپیما وین را از ایران خریداری کنند. شرکت هواپیمایی ایران ایر بلیط هواپیما وین را ارایه می کند و مسافران می توانند هم به صورت مستقیم از این شرکت و یا از سایت های فروش آنلاین و آژانس های هواپیمایی بلیط هواپیما وین را خریداری کنند. نکته مهم اینکه سایت ها و آژانس های هواپیمایی قیمت های متفاوتی برای بلیط هواپیما وین اعلام می کنند بنابراین بهتر است قبل از خرید بلیط هواپیما وین ، قیمت آن را از چند سایت و آژانس معتبر بررسی کنید. اگر بلیط هواپیما وین خود را خریداری کرده اید و راهی این شهر هستید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا با دانستنی های قبل از سفر به این شهر آشنا شوید.

نکات قبل از سفر به وین

تهران حدود دو ساعت و نیم از وین جلوتر است. این مورد برای کسانی که باید در ساعت مشخصی در این شهر حضور داشته باشند حائز اهمیت است. بنابراین به هنگام خرید بلیط هواپیما وین به این مورد توجه کنید. اگر بلیط هواپیما وین را برای ماه های نوامبر تا مارس رزرو کرده اید با خود بارانی و لباس گرم به همراه ببرید چرا که امکان بارش باران و برف زیاد است. اگر از شلوغی فراری هستید به شما پیشنهاد می شود که در تابستان بلیط هواپیما وین را خریداری نکنید چون در تابستان وین میزبان گردشگران زیادی است. حتی اگر برای مسایل کاری بلیط هواپیما وین را خریداری کرده اید، حیف است که به شهر موسیقی بروید و در فستیوال های هنری و موسیقی این شهر شرکت نکنید. حتما سرچی بکنید و اگر فستیوالی در حال برگزاری بود به آن سری بزنید. واحد پولی اتریش مانند سایر کشورهای منطقه یورو ، یورو می باشد. بعد از خرید بلیط هواپیما وین ، به میزان مورد نیازتان در این سفر یورو تهیه کنید.

هزینه های اقامت در وین

اگر بلیط هواپیما وین خود را تهیه کرده اید وقت آن رسیده است که به فکر تهیه مکانی برای اقامت باشید. در وین اگر قصد رزرو هاستل را داشته باشید باید بین 10 تا 20 یورو و برای اقامت در هتل 90 تا 100 یورو برای هر شب هزینه بپردازید. فراموش نکنید هرچند هزینه رزرو هاستل کمتر از رزرو هتل است اما سطح کیفیت و امنیت هتل ها بسیار قابل توجه تر از هاستل ها می باشد.

هزینه خورد و خوراک در وین

وقت آن رسیده است که هزینه های خورد و خوراک خود را به هزینه های خرید بلیط هواپیما وین و محل اقامتتان اضافه کنید. جالب است بدانید در اتریش باید حتما از قبل رستوران و یا کافه مورد نظر خود را رزرو کنید تا امکان استفاده از آنها وجود داشته باشد. از دیگر موارد مهم این است که علاوه بر هزینه غذا باید انعام بپردازید! در بعضی از رستوران ها هزینه انعام بر روی صورت حساب محاسبه می شود، در غیر این صورت بهتر است 10 درصد هزینه صورت حساب غذا خود را به عنوان انعام بپردازید. در وین اگر به رستوران ارزانی بروید در حدود 10 یورو برایتان آب میخورد. اگر رستوران های متوسط را ترجیح می دهید هزینه ای بین 20 تا 25 یورو باید پرداخت کنید و اگر قصد رفتن به رستوران های فست فودی و زنجیره ای را دارید حدود 7 یورو باید پرداخت کنید.

هزینه های حمل و نقل در وین

هزینه های رفت و آمد داخل شهری را به هزینه خرید بلیط هواپیما وین خود اضافه کنید. اگر قصد استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی را دارید برای یک بلیط تک سفره هزینه 2.20 یورو و برای چهار سفره 8.80 یورو پرداخت کنید. می توانید وین پارس نیز تهیه کنید. این کارت ها برای 24 ساعت 7.60 یورو، برای 48 ساعت 13.30 یورو و برای 72 ساعت 16.50 یورو می باشد. اگر با تاکسی از فرودگاه به مرکز شهر می روید هزینه ای در حدود 27 تا 30 یورو باید پرداخت کنید.

خرید بلیط هواپیما وین

اگر از سفر خود به وین اطمینان دارید و قصد خرید بلیط هواپیما وین را دارید می توانید به سامانه رزرواسیون آنلاین سفرمی مراجعه کنید. این سامانه علاوه بر ارایه بهترین و مناسب ترین قیمت بلیط هواپیما وین از پشتیبانی 24 ساعته نیز بهرمند است. سهولت در خرید نیز یکی دیگر از مواردیست که در این سامانه به چشم می خورد. برای خرید بلیط هواپیما وین تنها کافیست به سایت و یا اپلیکیشن سفرمی وارد شوید و با انتخاب مبدا و مقصد و بازه زمانی بلیط هواپیما وین خود را خریداری کنید.