منو
ورود | ثبت نام
(۰۲۱) ۴٢١٠٣ - (۰۲۱) ۸۵۲۴

بلیط هواپیما تهران پکن

خرید بلیط هواپیما تهران پکن

قیمت تهران بی جینگ

بلیط هواپیما پکن

اگر برای سفر به شهر پرهیایوی پکن به دنبال خرید بلیط هواپیما پکن هستید به شما پیشنهاد میدهیم که حتما از چند سایت معتبر و آژانس هواپیمایی قیمت بگیرید. نکته جالبی که درمورد بلیط هواپیما پکن وجود دارد این است که قیمت بلیط هواپیما پکن هواپیمایی ماهان در سایت سفرمی ارزرانتر از ماهان ارایه می شود. می توانید قبل از خرید به سایت ماهان و سفرمی مراجعه کنید و قیمت بلیط هواپیما پکن را مقایسه کنید. اما اگر بلیط هواپیما خود را تهیه کرده اید و قصد سفر به این شهر را دارید تا پایان این مقاله با سفرمی همراه باید و با دانستنی های قبل از سفر به پکن آشنا شوید.

نکات قبل از سفر به پکن

اگر به قصد تجارت بلیط هواپیما پکن را تهیه کرده اید و عازم این شهر شده اید باید بدانید که در بازارهای چین قیمت بیشتری برای اجناس به خارجی ها اعلام می شود حتی قیمت غذا هم بیشتر از آن چیزی که واقعا می باشد اعلام می کنند. پس مراقب باشید کلاه سرتان نگذارند! بعد از خرید بلیط هواپیما پکن شاید مهمترین نکته تهیه پول رایج کشور چین است. واحد پول چین ین است به شما پیشنهاد می ود به حد نیاز ین تهیه کنید. این نکته را فراموش نکنید که چین مقصدی گرانقیمت برای ایرانی هاست. اگر در سفر خود به پکن و با خرید بلیط هواپیما پکن به فکر دیدن از مراکز توریستی پکن هم هستید به شما پیشنهاد می شود ساعت های میانی صبح و قبل از غروب را انتخاب نکنید چرا که با حجم ازدحام زیادی روبه رو می شوید. به شما پیشنهاد می شود بلیط هواپیما پکن خود را در زمان های تعطیلی چین خریداری نکنید! چرا که ممکن است بسیاری از مکان هایی که برای رفتن به آن برنامه ریزی کرده اید بسته باشد. اگر قرار بیزینسی در پکن دارید قبل از خرید بلیط هواپیما پکن این مورد که این شهر حدود چهار ساعت و نیم جلوتر از تهران است را درنظر بگیرید تا سر وقت به قرارتان برسید. بعد از خرید بلیط هواپیما پکن حتما دمای هوای این شهر را در تاریخی که به این شهر می روید بررسی کنید. اگر در تابستان به این شهر می روید با هوای گرم و مرطوبی روبه رو می شوید. اگر بلیط هواپیما پکن خود را برای زمستان خریداری کرده اید با زمستانی بسیار سرد و خشک روبه رو هستید. اما اگر در بهار یا پاییز بلیط هواپیما پکن خریداری کرده اید با هوایی خنک روبه رو هستید.

هزینه اقامت در پکن

اگر بلیط هواپیما پکن خود را گرفته اید نوبت به بررسی محل اقامتتان در پکن رسیده است. در پکن هم مانند بسیاری از شهرهای دنیا هتل و هاستل های مختلفی با کیفیت های متفاوت برای رزرو وجود دارد. اگر قصد اقامت در هاستل را دارید باید بدانید قیمت آن بین 2 تا 20 دلار متفاوت است و البته نکته مهمتر اینکه بعضی از هاستل ها در چین مسافر خارجی قبول نمی کنند. و نکته دیگر اینکه هاستل ها هزینه را به یوآن دریافت می کنند. اگر به دنبال هتل هستید باید بدانید که قیمت هتل 4 ستاره حداقل 205 یوآن برای هر شب است!

هزینه خورد و خوراک در پکن

بعد از خرید بلیط هواپیما پکن و پیدا کردن مکانی مناسب برای اقامت، باید به فکر هزینه های خورد و خوراک در پکن باشید. پیش تر گفته شد که در چین به خارجی ها قیمت بیشتری اعلام می کنند. در چین اگر یک نودل ساده بخورید بین 4 تا 25 یوآن باید بپردازید! اگر قصد رفتن به رستوران را دارید باید بدانید متوسط 86 یوآن بپردازید! پس حتما قبل از رفتن به چین هزینه های خورد و خوراک را درنظر بگیرید.

هزینه های حمل و نقل

حال که مسئله اقامت و خورد و خوراک خود را بعد از گرفتن بلیط هواپیما پکن حل کردید نوبت به عبور و مرور در پکن می رسد. شاید مترو را در پکن بتوان بهترن وسیله برای سفر دانست. هزینه هر بلیط مترو در پکن حدود 5 یوآن است! البته می توانید از اتوبوس هم استفاده کنید که بسته به مسیر بین 1 تا 4 یوآن باید پرداخت کنید! می توانید از سه چرخه هم استفاده کنید. بیشترین قیمت پرداختی برای سه چرخه 13 یوآن است. اما اگر قصد سفر با تاکسی را دارید باید بدانید بین 10 تا 26 یوآن باید بپردازید!