منو
ورود | ثبت نام
(۰۲۱) ۴٢١٠٣ - (۰۲۱) ۸۵۲۴

بلیط هواپیما تهران باکو

خرید بلیط هواپیما تهران باکو

بلیط تهران باکو
-airlines
تاریخ رفت: 1403/5/15
تهران
THR
باکو
BAK
قیمت: 131,999,650 ریال
بلیط تهران باکو
-airlines
تاریخ رفت: 1403/5/22
تهران
THR
باکو
BAK
قیمت: 131,999,650 ریال
بلیط تهران باکو
-airlines
تاریخ رفت: 1403/5/29
تهران
THR
باکو
BAK
قیمت: 131,999,650 ریال
بلیط تهران باکو
-airlines
تاریخ رفت: 1403/5/8
تهران
THR
باکو
BAK
قیمت: 150,591,150 ریال
بلیط تهران باکو
-airlines
تاریخ رفت: 1403/6/2
تهران
THR
باکو
BAK
قیمت: 159,756,090 ریال
بلیط تهران باکو
-airlines
تاریخ رفت: 1403/5/19
تهران
THR
باکو
BAK
قیمت: 179,738,090 ریال
بلیط تهران باکو
-airlines
تاریخ رفت: 1403/5/26
تهران
THR
باکو
BAK
قیمت: 179,738,090 ریال
بلیط تهران باکو
-airlines
تاریخ رفت: 1403/5/12
تهران
THR
باکو
BAK
قیمت: 199,720,090 ریال

قیمت تهران باکو

بلیط هواپیما باکو

باکو به دلیل نزدیکی و همسایگی با ایران و هم چنین تشابه فرهنگی که با ایران دارد پذیرای مسافران زیادی از کشورمان می باشد. بسیاری از مسافران با تهیه بلیط هواپیما باکو راهی این شهر می شوند. هر چند که راه های زیادی برای سفر به این شهر وجود دارد اما خرید بلیط هواپیما باکو راه سریعتری برای سفر به این شهر است. نکته قابل توجه در خرید بلیط هواپیما باکو هواپیمایی ماهان این است که در سایت سفرمی قیمت ارزانتری از بلیط هواپیما باکو نسبت به سایت ماهان پیدا خواهید کرد. قبل از خرید بلیط هواپیما باکو قیمت آن را در سایت سفرمی و ماهان مقایسه کنید. در ادامه اگر بلیط هواپیما باکو خود را تهیه کرده اید و عازم این شهر هستید با ما همراه باشید تا با دانستنی های قبل از سفر به این شهر آشنا شوید.

نکات قبل از سفر به باکو

اگر بلیط هواپیما باکو خود را جهت یک جلسه بیزینسی خریداری کرده اید و یا قصد دارید سر ساعت خاصی در این شهر حاضر شوید باید بدانید که باکو از لحاظ ساعتی از تهران جلوتر است. تفاوت ساعتی بین تهران و باکو حدود نیم ساعت است . زبان مردم باکو آذری است اما به دلیل همسایگی با ایران و روسیه در این شهر عموما مردم به فارسی و روسی هم تسلط دارند. پس زمانی که بلیط هواپیما باکو خود را خریداری کرده اید نگران برقراری ارتباط با مردم این شهر نباشید. اگر بلیط هواپیما باکو خود را برای تابستان تهیه کرده اید با آب و هوای گرم و مرطوب رو به رو خواهید شد و اگر در زمستان بلیط هواپیما باکو خریداری کرده اید با خود لباس گرم به همراه ببرید چرا که با هوای سرد و مرطوب روبه رو خواهید شد. واحد پول باکو منات است. فراموش نکنید بعد از خرید بلیط هواپیما باکو به میزان نیاز خود پول رایج این شهر را تهیه کنید. در شهر باکو ترس از دزدیده شدن اجناس خود نداشته باشید چرا که آمار جرم و جنایت در این شهر بسیار پایین است.

هزینه اقامت در باکو

بعد از خرید بلیط هواپیما باکو قطعا به فکر مکانی برای گذراندن شب و استراحت در آن می افتید. در باکو مانند بسیاری از شهرهای دیگر جهان هاستل های ارزان قیمت، مسافرخانه و هتل وجود دارد که بسته به هزینه ای که قصد انجام آن را دارید می توانید انتخاب کنید. بین 7 تا 50 منات آذربایجان هزینه رزرو هاستل است. اگر قصد گرفتن آپارتمان در باکو را دارید قیمتی بین 50 تا 500 منات بسته به امکانات و محل قرارگیری آن باید هزینه کنید. اما اگر قصد اقامت در هتل را دارید باید بدانید هزینه هتل ها بسته به تعداد ستاره و میزان رفاه و کیفیتی که ارایه می کنند بین 70 تا 750 منات متغیر است.

هزینه خورد و خوراک در باکو

احتمالا وقتی خیالتان از خرید بلیط هواپیما باکو و اقامتتان در این شهر راحت شد به فکر غذاهای خوشمزه این شهر و به فکر محاسبه هزینه خورد و خوراک افتاده اید. در باکو مانند بسیاری از شهرهای دنیا انواع رستوران های مدرن و سنتی و هم چنین بین المللی وجود دارد. در این شهر برای خوردن غذا حداقل 5 منات هزینه باید کرد. البته بسته به اینکه چه غذایی و در چه رستورانی میل می کنید ممکن است هزینه شما را به 70 منات برساند.

هزینه حمل و نقل در باکو

قطعا در هزینه های حمل و نقل خود به جز هزینه خرید بلیط هواپیما باکو به فکر حمل و نقل داخل شهری نیز افتاده اید. شما در سفر به باکو می توانید از باکو کارت ها استفاده کنید. با خرید این کارت ها می توانید 10 بار سوار اتوبوس و 10 بار سوار مترو شوید و قیمت آن نیز 2 منات است. اگر با اتوبوس از فرودگاه به شهر می روید هزینه آن 5/1 منات است و اگر تاکسی می گیرید این مسیر به 20 منات می رسد. اگر قصد سفر به شهرهای اطراف باکو را نیز دارید هزینه اتوبوس حدود 8 منات می شود.

خرید بلیط هواپیما باکو

اگر هنوز بلیط هواپیما باکو را تهیه نکرده اید می توانید ارزانترین نرخ بلیط هواپیما باکو را از سامانه رزرواسیون آنلاین سفرمی تهیه کنید. تنها کافیست که مبدا و مقصد و تاریخ سفر خود را مشخص کنید تا بلیط هواپیما باکو با بهترین نرخ بازار برای شما نمایش داده شود.