بلیط هواپیما تهران بارسلونا

خرید بلیط هواپیما تهران بارسلونا

قیمت تهران بارسلونا

بلیط هواپیما بارسلون

بارسلون نامی آشنا برای همه فوتبال دوستان است. این شهر که بعد از مادرید عنوان دومین شهر پرجمعیت اسپانیا را از آن خود کرده است طرفداران زیادی دارد. با تهیه بلیط هواپیما بارسلون می توان به صورت مستقیم از ایران به این شهر کرد. نکته جالبی که وجود دارد این است که در سفرمی می توانید بلیط هواپیما بارسلون را ارزانتر از سایت ماهان تهیه کنید. قبل از سفر به بارسلون قیمت بلیط هواپیما بارسلون را در سایت سفرمی و سایت ماهان مقایسه کنید. اما اگر عزم سفر به بارسلون را دارید و بلیط هواپیما بارسلون خود را تهیه کرده اید تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا با دانستنی های قبل از سفر به این شهر آشنا شوید.

نکات قبل از سفر به بارسلون

اگر به قصد جلسه کاری بلیط هواپیما بارسلون را تهیه کرده اید باید از اختلاف ساعت آن با تهران خبر داشته باشید، بارسلون حدود 2ساعت و بیست و پنج دقیقه از تهران عقب تر است. بسته به اینکه در چه فصلی قصد سفر به بارسلون را دارید دمای هوا را بررسی کنید. با توجه به هوای مدیترانه ای بارسلون اگر بلیط هواچیما خود را برای فصل تابستان خریداری کرده اید باید انتظار هوای گرم و خشک را داشته باشید. اگر برای بهار و ماه مارس بلیط هواپیما بارسلون خریداری کرده اید بهتر است خود را برای باران و هوای سرد هم آماده کنید و لباس مناسبی به همراه داشته باشید. اگر به قصد آفتاب گرفتن و استفاده از ساحل به بارسلون می روید بهتر است بلیط هواپیما بارسلون را برای اواخر بهار رزرو کنید. به طور کلی در مارس دمای هوایی بین 9 تا 16 درجه سانتی گراد، در ماه آوریل دمایی بین 11 تا 18 درجه سانتی گراد و ماه مه 14 تا 21 درجه در انتظار شماست. اگر به گرما حساس اید به شما پیشنهاد می شود در ماه جولای بلیط هواپیما بارسلون را تهیه نکنید چرا که هوا مخصوصا در ساعت های بین 1 تا 5 بعد از ظهر غیر قابل تحمل است. در ماه ژوئن دمای هوایی بین 18 تا 25 درجه سانتی گراد، در ماه جولای 21 تا 28 درجه سانتی گراد و در ماه اوت نیز بین 21 تا 28 درجه سانتی گراد دمای هوا تغییر می کند. در پاییز تقریبا همان دمایی که در بهار است حکم فرماست پس اگر بلیط هواپیما بارسلون خود را برای پاییز گرفته اید باید بدانید دمای هوا در ماه سپتامبر 19 تا 25 درجه، در اکتبر 15 تا 21 درجه و نوامبر 11 تا 16 درجه است. در دسامبر، ژانویه و فوریه دما بین 6 تا 14 درجه تغییر میکند. اگر بلیط هواپیما بارسلون خود را تهیه کرده اید بهتر است به فکر تهیه یورو به میزان لازم باشید. در اسپانیا نیز مانند بسیاری از کشورهای اروپایی واحد پول رایج یورو است.

هزینه اقامت در بارسلون

اگر بلیط هواپیما بارسلون و میزان یورو مورد نیاز خود را تهیه کرده اید وقت آن رسیده است که به فکر اقامتتان در بارسلون باشید. در بارسلون هم مانند بسیاری از شهرها هاستل ها و هتل های زیادی وجود دارد. اگر برای اقامت در این شهر به دنبال جایی ارزان هستید باید بدانید ارزان قیمت ترین هاستل در بارسلنا حدود 15 یورو می باشد و اگر قصد اقامت در هتل را دارید باید بسته به نوع هتلی که انتخاب می کنید هزینه بپردازید که قیمت آن بسیار بیشتر از هاستل هاست.

هزینه خورد و خوراک در بارسلون

احتمالا از لحظه ای که بلیط هواپیما بارسلون را تهیه کرده اید به فکر خورد و خوراک در این شهر بوده اید. یک صبحانه ارزان قیمت در این شهر حداقل 7 یورو هزینه دارد. اما برای ناهار می توانید قیمت ارزانتری هم پیدا کنید. یک ناهار ارزان قیمت بین 3 تا 7 یورو هزینه دارد. برای صرف شام هم باید هزینه ای بین 5 تا 18 یورو بپردازید.

هزینه حمل و نقل در بارسلون

در بارسلون مردم عموما وسایل حمل و نقل عمومی را ترجیح می دهند. البته با توجه به اینکه این شهر پیاده روهای زیبایی نیز دارد پیاده روی در این شهر مرسوم است. اما اگر از هزینه وسایل حمل ونقل این شهر می خواهید مطلع شوید باید بدانید هزینه یک بلیط تک سفره 15/2 یورو می باشد اما 10 بلیط تک سفره را می توان با قیمت 95/9 یورو تهیه کرد. بعد از تهیه بلیط هواپیما بارسلون به شما پیشنهاد می دهیم از کارت های حمل و نقلی که برای توریست ها درنظر گرفته شده استفاده کنید. با این کارت ها نه تنها به صورت نامحدود جمل و نقل رایگان است بلکه می توانید از موزه ها و مکان های توریستی نیز با این کارت ها دیدن کنید. هزینه این کارت ها برای 2 روز 34 یورو، برای 3 روز 44 یورو، برای 4 روز 54 یورو و برای 5 روز 58 یورو می باشد.