منو
ورود | ثبت نام
(۰۲۱) ۴٢١٠٣ - (۰۲۱) ۸۵۲۴

بلیط قطار غزال

مبداء
مقصد

خرید بلیط قطار غزال

قطار غزال بنیاد که کاملا مطابق با استانداردهای بین المللی راه آهن ( UIC ) طراحی و به خطوط ریلی ایران اضافه شده است، مناسب کسانی است که میخواهند سفری با کیفیت و با بهترین امکانات را داشته باشند. اگر قصد خرید بلیط قطار را دارید با این مقاله همراه باشید تا از ویژگی ها و امکانات قطار غزال بنیاد مطلع شوید.

شرکت های مالک قطار غزال

این قطار چینی که تحت مالکیت شرکت ریل سفر، بنیاد ( که به نام بن ریل هم شناخته می شود) و وانیاریل است، عنوان پیشرفته ترین قطار را بعد از قطار تندروی پردیس را از آن خود کرده است.

ویژگی های قطار غزال

در تهیه بلیط قطار غزال بنیاد می توانید از میان انواع قطار غزال اتوبوسی، قطار غزال کوپه ای و قطار غزال VIP انتخاب کنید. در نوع غزال بنیاد کوپه ای هر واگن شامل 10 کوپه است و هر کوپه ظرفیت 4 نفر رت دارد و در مجموع هر واگن 40 نفر ظرفیت دارد. هر کوپه قطار غزال شامل صندلی ها و تخت خواب های منعطف، سیستم صوتی و تصویری با مانیتورهای مدرن مسطح، میزهای تاشو، سیستم تهویه و سیستم های پیام رسان می باشد. هر واگن قطار غزال به صورت جداگانه دارای سرویس های بهداشتی ایرانی و فرنگی می باشد که آسایش بیشتری برای مسافران را به همراه می آورد. قطار غزال هم مانند بسیاری از قطارهای مدرن کشور دارای مهماندارانی با سابقه است. در داخل کوپه مهمانداران این قطار، یخچال، ماکروفر و آب سردکن قرار دارد و این مهمانداران با سیستم تلفنی تعبیه شده می توانند با مسافران در ارتباط می باشند. در این قطار برای آرامش آن دسته از مسافرینی که به ویلچر نیاز دارند نیز فکر شده است و مسافرین نیازمند به ویلچر می توانند ویلچر بگیرند. در هنگام خرید بلیط قطار غزال می توانید غدا هم سفرش دهید تا لذت این سفر را دوچندان کنید.

نام های دیگر قطار غزال

شاید به همگام خرید بلیط غزال به نام های قطار سروش و قطار پرستو برخورده باشید. این دو واگن کوپه ای نیز به عنوان قطار غزال بنیاد فعالیت می کنند. البته به این نکته توجه کنید که قطار سروش تنها در مسیر قم به مشهد و مشهد به قم حرکت می کند. اگر از آن دسته هم وطنانی هستید که علاقه به خرید قطار اتوبوسی غزال را دارید بهتر است بدانید این قطار درجه یک محسوب می شود.

مهمانداران قطار غزال

مهمانداران قطار غزال به صورت کاملا حرفه ای آموزش دیده اند و وظیفه پاسخگویی به سوالات، ایجاد آرامش و پذیرایی از مسافران را دارند. خدمات پدیرایی همچون بسته های پذیرایی، چای، آب معدنی و در صورت انتخاب ناهار و یا شام توسط این مهمانداران در قطار غزال انجام میگیرد.

خرید بلیط قطار غزال

برای خرید بلیط قطار غزال می توانید به سایت های ارائه دهنده بلیط قطار مراجعه کنید. نکته ای که در خرید بلیط قطار غزال وجود دارد این است که تمامی این سیستم ها یک قیمت مشابه را به مسافرین نمایش میدهند و مسافرین نیازی به بررسی چند سایت مختلف برای پیدا کردن قیمت مناسب تر را نخواهند داشت. اما نکته ای که حائز اهمیت است خدمات پشتیبانی و پاسخگویی سایت های مختلف است که خریداران را ترغیب به خرید بلیط از سایتی می کنند. برای خرید بلیط قطار غزال می توانید از طریق سامانه رزرواسیون آنلاین سفرمی با پشتیبانی 24 ساعته اقدام کنید.

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد

ورود به سایت
با ایمیل خود در گوگل وارد سایت شوید
فراموشی کلمه عبور
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل