منو
ورود | ثبت نام
(۰۲۱) ۴٢١٠٣ - (۰۲۱) ۸۵۲۴

بلیط قطار مهتاب

مبداء
مقصد

خرید بلیط قطار مهتاب

قطار مهتاب سیرجم یکی از قطارهای زیر نظر قطار سفیر می باشد . این قطار یکی از بزرگترین مالکان قطارهای مسافرتی در کشور است که با سابقه ی 7 ساله خود امکانات متنوعی را در اختیار مسافران قرار می دهد. قطار مهتاب در مسیرهای اهواز-مشهد، تهران-اندیمشک، تهران-خرمشهر، تهران-اهواز و تهران-شیراز به جابجایی مسافران می پردازند.
همراه سفرمی باشید تا با قطار مهتاب سیرجم و امکانات آن بیشتر آشنا شوید.

قطار مهتاب

امکانات قطار مهتاب

شما می توانید با خرید بلیط قطار مهتاب از امکانات این قطار حمل و نقلی استفاده نمایید. واگن های قطار مهتاب واگن های اتوبوسی و یا کوپه ای هستند. شما می توانید در واگن های کوپه ای قطار مهتاب با دسترسی به لوازم خواب به استراحت بپردازید و در صورتی که تمایل به مطالعه داشته باشید می توانید از مهمانداران قطار مهتاب درخواست مجله و یا کتاب های متناسب با سلیقه خود بکنید. همچنین در این قطار برای هر مسافر هدفون در نظر گرفته شده تا مسافران بتوانند در طول مسیر موزیک مورد علاقه خود را گوش بدهند.

مجهز بودن کوپه ها به مانیتور برای تماشای فیلم و سریال های صداوسیما یکی دیگر از امکانات قطار مهتاب می باشد تا شما در مسیرهای طولانی تماشای سریال موردنظر خود را از دست ندهید!

در هر واگن قطار مهتاب توالت فرنگی و ایرانی بسیاری تمیزی قرار داده شده است همچنین تولت فرنگی سیاری نیز در واگن های قطار وجود دارد. همچنین برای مسافرین کم توان و دارای معلولیت نیز ویلچر در نظر گرفته شده تا مانند سایر مسافران بتوانند از امکانات قطار مهتاب استفاده نمایند.

قطار مهتاب

پذیرایی در قطار مهتاب

مهمانداران قطار مهتاب زیر نظر شرکت قطارهای سفیر همگی دوره های آموزشی پیشرفته را گذرانده اند و برای خدمت رسانی به مسافران آماده هستند. این مهمانداران با بسته های رایگان، آب معدنی و چای از مسافران قطار پذیرایی می کنند. همچنین مسافران می توانند در طول مسیر خود از بوفه های قطار مهتاب وعده های غذایی خود را خریداری نمایند. در هر واگن نیز ماکروفری برای گرم کردن غذای همراه مسافران وجود دارد.

واگن های قطار مهتاب مجهز به سیستم صوتی اطلاع رسانی توسط مهماندار می باشد . همینطور مسافران می توانند با استفاده از پیجر احضار که درون کوپه ها جای گذاری شده است در هرساعتی از شبانه روز مهمانداران را خبر کنند.

قطار مهتاب

خرید بلیط قطار مهتاب

شما میتوانید برای خرید بلیط قطار مهتاب در مسیرهای تهران-مشهد، تهران-اهواز و تهران-تبریز به سایت سفرمی مراجعه نموده و با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت، تعداد بلیط و .. قطار مهتاب را انتخاب نموده و از امکانات این قطار استفاده کنید.

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد

ورود به سایت
با ایمیل خود در گوگل وارد سایت شوید
فراموشی کلمه عبور
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل