بلیط قطار رجا

مبداء
مقصد

خرید بلیط قطار رجا

خدمات حمل مسافر و بار در ایران در ابتدا تنها زیر نظر شرکت راه آهن صورت می گرفت. اما در سال 1376 فعالیت های حمل مسافر از راه آهن جدا شده و به شرکت حمل و نقل ریلی رجا واگذار شده است. شرکت خصوصی رجا با بیش از 1000 کارمند اصلی ترین شرکت خدمات مسافربری ریلی ایران می باشد. همراه سفرمی باشید تا با انواع قطارهای رجا بیشتر آشنا شوید.

قطار رجا

قطارهای رجا

طیف وسیعی از قطارهای موجود در ایران زیر نظر شرکت حمل و نقل ریلی قطار رجا می باشد.

قطارهای چهارتخته رجا

قطارهای 4 تخته رجا به چندین کلاس تقسیم می شوند:
قطارهای کلاس ویژه رجا همچون زندگی، سیمرغ و سبز با ارائه ی بهترین خدمات رفاهی به مسافران ، قطارهای کلاس 1 رجا همچون قطارهای پلورسبز و غزال با ارائه ی خدماتی مناسب به مسافران، قطارهای کلاس 2 رجا همچون لوکس 4 تخته و البرز و قطارهای کلاس 3 رجا همچون خلیج فارس . که تمامی قطارهای رجا بسته به میزان هزینه ای که مسافر می کند امکاناتی مناسب و در خور ارائه می کنند. قطارهای چهار تخته با امکاناتی عالی، انتخابی مناسب برای سفرهای خانوادگی و دوستانه هستند. قطارهای شش تخته رجا قطارهای شش تخته رجا نیز به چندین کلاس تقسیم می شوند: قطارهای شش تخته کلاس 1 همچون میلاد، قطارهای کلاس 2 همچون پارسی و زاگرس و قطارهای کلاس 3 شش تخته تبدیلی . این قطارها اقتصادی ترین انتخاب برای سفرهای گروهی و جمعی دانشجویی یا هیئتی می باشد. قطارهای شش تخته رجا علاوه بر امکانات مناسب،از قیمت بسیار کمی برخوردار هستند.

قطار لوکس زندگی

قطار زندگی مدرن ترین و لوکس ترین قطار شرکت حمل و نقل ریلی رجا می باشد که بهترین خدمات رفاهی را به مسافرین با کیفیتی بی نظیر ارائه می کند. از جمله خدمات قطار زندگی می توان به وجود مهماندارانی آموزش دیده و تحصیل کرده، سرویس خوابی با کیفیت و سیستم های صوتی و تصویری با وضوح بالا و .. اشاره کرد. در این قطار رجا مهمانداران در بدو ورود مسافران با انواع نوشیدنی های سرد و گرم و دسر از مهمانان قطار استقبال می کنند. در قطار زندگی رستورانی لوکس و دو طبقه وجود دارد که مسافران می توانند از انواع غذاهای لذیذ و نوشیدنی های این رستوران نهایت لذت را ببرند. قطار 5 ستاره زندگی با ارائه خدماتی لوکس و مجلل سفری خاطره انگیز و آسوده را برای مسافران به ارمغان می آورد. این قطار رجا در مسیر تهران- مشهد به صورت رفت و برگشت در حال خدمت رسانی به مسافران عزیز می باشد.

قطار رجا

خدمات حمل خودرو با قطار رجا

مسافرانی که قصد سفر با قطار دارند و می خواهند خودرو خود را نیز همراه خود حمل کنند می توانند با خیالی آسوده این کار را به قطار رجا بسپارند. کافیست به شرکت حمل و نقل ریلی رجا مراجعه نموده و درخواست خود را بیان کنند.مسافران می توانند با رعایت شرایط و قوانینی از این خدمات قطار رجا بهره ببرند. نکته ایمنی که باید برای حمل خودرو با قطار رجا در نظر گرفت این است که میزان بنزین موجود در باک خودروی مسافر نباید بیش از یک چهارم حجم آن باشد. همچنین امکان حمل خودرویی با ارتفاع بیش تر از 158 سانتی متر و عرضی بیشتر از 180 سانتی متر در قطار رجا وجود ندارد.

خرید بلیط قطار رجا

مسافرانی که قصد خرید بلیط قطار رجا برای سفری آسوده و امن دارند می توانند به رزرواسیون آنلاین سفرمی مراجعه نموده و در کمترین زمان و با کمترین قیمت بلیط قطار رجا خود را خریداری نمایند. مسافران عزیز می توانند با مراجعه به رزرواسیون آنلاین سفرمی و انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت، تعداد بلیط و .. یکی از قطار های رجا را انتخاب کرده و از امکانات بی نظیر این قطارها استفاده نموده و خاطره ای به یادماندنی و لذت بخش را از سفر با قطار به دست آورد.

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد

ورود به سایت
فراموشی کلمه عبور
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل