منو
ورود | ثبت نام
(۰۲۱) ۴٢١٠٣ - (۰۲۱) ۸۵۲۴

بلیط قطار بن ریل

مبداء
مقصد

خرید بلیط قطار بن ریل

قطار بن ریل که نام دیگر قطار بنیاد است زیرمجموعه شرکت سفیر می باشد که در سالهای اخیر به دلیل امکانات رفاهی که در سطح بین الملل ارائه میدهد مورد توجه بسیاری از مسافرین علاقمند به سفر با قطار قرار گرفته است. جالب است بدانید قطار بن ریل با میانگین سنی کمتر از 10 سال ، بیش از یک و نیم میلیون مسافر را در خطوط ریلی مختلف کشور جا به جا می کند.

مسیرهای قطار بن ریل

قطارهای زیرمجموعه قطار بن ریل یا همان بلیط قطار بنیاد با اسم های مختلف در مسیرهای مختلفی تردد میکنند. شاید ندانستن این اسم های متفاوت قطار بن ریل باعث شود مسافری که قصد خرید این قطار را دارد به اشتباه بیفتد و نتوانند قطار مورد نظر خود را رزرو کند. برای سهولت در انتخاب نوع قطار، اسامی و مسیرهای آن ها را به اختصار بیان می کنیم.

قطار غزال که شهرت فراوانی دارد نیز از قطار بن ریل محسوب می شود و در مسیرهای تهران، قزوین ، زنجان / تهران به مشهد / تهران به کرمان / کرمان به مشهد / تهران به بندرعباس و عکس آنها تردد دارد. اگر نام قطار پرستو هم به گوشتان خورده است بهتر است بدانید که این هم جزو قطار بن ریل می باشد. مسیر حرکتی این قطار تهران به مشهد و مشهد به طبس و مسیرهای بالعکسشان است. قطار پارسی که در مسیرهای قم به مشهد و برعکسش تردد میکنند هم از قطار بن ریل محسوب می شوند. قطار سروش که طرفداران زیادی هم دارد نیز زیرمجموعه قطار بن ریل است. این قطار تنها در مسیر تهران به مشهد و بالعکس تردد می کند. قطار پلور که در ملایر اراک مشهد تردد میکند نیز از جمله قطار بن ریل محسوب می شود. قطار سفیر، قطار دیگریست که زیرمجموعه بن ریل است و میتوانید برای مسیر حرکت مشهد طبس از آن استفاده کنید.

امکانات قطار بن ریل

هرکدام از ما برای انتخاب قطاری که با آن سفر میکنیم پارامترهایی را در نظر میگیریم. شاید دانستن این سوال که هر کدام از این قطارهای زیرمجموعه قطار بن ریل چه تفاوتی از لحاظ امکانات باهم دارند، انتخاب نوع قطار را برای افراد راحت تر کنند.

قطار غزال ( زیرمجموعه قطار بن ریل) امکانات لوکسی در سطح بین الملل ارائه میدهد. پذیرایی همچون صبحانه، چای، بسته های پذیرایی، مانیتورهای تخت، سیستم های صوتی پیشرفته، لوازم خواب، کتابخانه، سرویس های بهداشتی ایرانی و فرنگی و وای فای اینترنت و غذا (درصورت انتخاب هنگام خرید) توسط مهماندارانی زبده صورت می گیرد.

قطار سروش که یکی دیگر از قطارهای زیر مجموعه قطار بن ریل است نیز امکاناتی همچون وای فای، صبحانه، چای، لوازم خواب، مانیتور و سرویس بهداشتی دارد.

قطار پارسی (زیرمجموعه قطار بن ریل) از امکاناتی نظیر لوازم خواب، وای فای، غذا، چای، آب معدنی، روزنامه برای کوپه های 6 تخته و امکاناتی مانند سرویس بهداشتی فرنگی، مانیتور در کوپه، صبحانه علاوه بر امکانات کوپه های 6 تخته را ارائه می دهند.

قطار پرستو هم که یکی دیگر از قطارهای زیرمجموعه بن ریل می باشد مانیتور در کوپه، لوازم خواب، چای، آب معدنی، سرویس بهداشتی و روزنامه ارائه می دهد .
قطار پلور نیز امکاناتی مشابه با قطار پرستو را ارایه می دهد.

در تمام قطارهای زیرمجموعه قطار بن ریل امکاناتی نظیر رستوران های شیک با غذاها و نوشیدنی های متنوع به صورت عمومی در اختیار مسافرین قرار میگیرد.
مسافرین قطار بن ریل در ایستگاه هایی نظیر تهران و مشهد مورد استقبال قرار میگیرند و خدماتی همچون حمل بار مسافر ارایه می گردد.

برای خرید بلیط بن ریل می توانید به همه سایت های فروش آنلاین مراجعه کنید. با توجه به یکپارچه بودن قیمت بلیط قطار، تفاوت قیمتی بین بلیط های ارائه شده در این سایت ها مشاهده نمی شود اما خدمات پشتیبانی که توسط این شرکت ها ارایه می شود متفاوت است. برای خرید بلیط بن ریل می توانید از طریق رزرواسیون آنلاین سفرمی با پشتیبانی 24 ساعته اقدام نمایید.

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد

ورود به سایت
با ایمیل خود در گوگل وارد سایت شوید
فراموشی کلمه عبور
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل