بلیط هواپیما تهران ژنو

خرید بلیط هواپیما تهران ژنو

قیمت تهران ژنو

بلیط هواپیما ژنو

خرید بلیط هواپیما ژنو و سفر به سوئیس می تواند یکی از گرانترین سفرهایی باشد که در تمام عمر خود آن را تجربه کرده اید. با خرید بلیط هواپیما ژنو راهی شهری با جاذبه های طبیعی و گردشگری بینظیری می شوید که عنوان یکی از لوکس ترین و گرانترین شهرهای جهان را به خود اختصاص داده است. بلیط هواپیما ژنو توسط هواپیمایی های متفاوتی از جمله هواپیمایی امارات، ترکیش ایرلاین، قطر ایرویز، پگاسوس و....ارایه می شود. مسافران شهر ژنو می توانند به سایت های معتبر و آژانس های هواپیمایی مراجعه کنند و بلیط هواپیما ژنو خود را خریداری کنند. اگر از آن دسته مسافرانی هستید که بلیط هواپیما ژنو خود را خریداری کرده اید و راهی این شهر هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با سفرمی همراه باشید تا با دانستنی های قبل از سفر به ژنو آشنا شوید.

نکات قبل از سفر به ژنو

تهران با ژنو حدودا دو ساعت و نیم اختلاف ساعت دارد بنابراین اگر ساعت حضورتان در این شهر مهم است بهتر است در هنگام خرید بلیط هواپیما ژنو به این نکته توجه کنید.

اگر بلیط هواپیما ژنو خود را برای فصل زمستان خریداری کرده اید، بهتر است برای محل اقامتتان فکر کنید! چرا که هتل های این شهر به دلیل کریسمس و عید پاک پر می باشد. از طرف دیگر به هنگام خرید بلیط هواپیما در زمستان چمدان های خود را پر از لباس های گرم کنید چرا که دمای هوا بشدت کاهش می یابد. اگر عاشق ورزش های زمستانی هستید این شهر در این فصل فوق العاده است.

اگر بلیط هواپیما ژنو را برای فصل بهار تهیه کرده اید بهتر است با خود لباس کمی ضخیم هم داشته باشید چرا که دمای هوا بین 4 تا 21 درجه متغیر است. در بهار قیمت اقامتگاه ها کمی بهتر از سایر فصول می باشد.

اگر بلیط هواپیما ژنو خود را برای فصل تابستان خریداری کرده اید با دمای هوای دلپذیر 21 درجه مواجه می شوید. این فصل، شلوغ ترین فصل گردشگری در ژنو می باشد و فستیوال های مختلفی در این شهر برگزار می شود که دیدن آنها خالی از لطف نیست.

اگر بلیط هواپیما ژنو خود را برای فصل پاییز خریداری کرده اید و مسافر پاییزی این شهر هستید، فصلی ایده آل از لحاظ قیمتی را انتخاب کرده اید. با کاهش دمای هوا از حجم مسافران این شهر کاسته می شود و به دنبال آن کاهش قیمت اتفاق می افتد.

واحد پول سوئیس فرانک می باشد. با توجه به گران بودن این شهر بهتر است بعد از اطمینان از سفر خود و خرید بلیط هواپیما ژنو به میزان نیاز خود فرانک سوئیس را تهیه کنید.

شماره پلیس 117، آتش نشانی 118 و آمبولانس در این شهر 144 می باشد. این شماره ها را بخاطر بسپارید تا در مواقع نیاز از آن استفاده کنید.

هزینه اقامت در ژنو

بعد از خرید بلیط هواپیما ژنو ، شاید مهمترین دغدغه ای که مسافران این شهر دارند تهیه محل مناسبی برای اقامت می باشد. در شهر ژنو دارای هاستل های متفاوتی می باشد که هزینه ای بین 40 تا 90 فرانک سوئیس دارند. برای رزرو یک تخت 40 فرانک، برای یک اتاق یک تخته 80 فرانک و برای یک اتاق دو تخته 90 فرانک باید پرداخت کرد. البته اگر به دنبال هتل های ارزان قیمت باشید می توانید با 115 فرانک یک هتل دو ستاره رزرو کنید.

هزینه خورد و خوراک در ژنو

اگر هزینه بلیط هواپیما ژنو و محل اقامت خود را برآورد کرده اید نوبت به بررسی هزینه خورد و خوراک در طول سفر رسیده است. اگر می خواهید خیلی هزینه خورد و خوراک نکنید بهتر است برای صرف غذا به کافه ها بروید. در کافه ها هزینه هر وعده حدودا 9 تا 15 فرانک می باشد. اما اگر قصد رفتن به رستوران را دارید باید بدانید که برای ناهار حدود 20 و برای شام حدودا 40 فرانک هزینه خواهید داشت. البته با خرید غذاهای نیمه آماده از سوپرمارکت ها می توانید هزینه خود را بسیار کاهش دهید. در این صورت هزینه شما بین 5 تا 9 فرانک خواهد شد.

هزینه حمل نقل در ژنو

بهتر است به فکر هزینه های رفت و آمد داخل شهری در این سفر باشید و هزینه آن را به هزینه بلیط هواپیما ژنو خود اضافه کنید. در ژنو اگر هاستل و یا هتل رزرو کرده باشید یک بلیط توریستی به شما داده می شود که می توانید به صورت رایگان از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید. اگر این بلیط را تهیه نکرده اید برای بلیط های یک ساعته وسایل حمل و نقل عمومی حدود 3 فرانک، برای بلیط های 24 ساعته 10 فرانک باید پرداخت کنید. هزینه اتوبوس هایی که از فرودگاه به مرکز شهر می روند در حدود 80 فرانک می باشد.

خرید بلط هواپیما ژنو

بهتر است قبل از خرید بلیط هواپیما ژنو از چند سایت معتبر استعلام قیمت کنید. چرا که سایت ها و آژانس های گردشگری مختلف با توجه به سیاست های کاری متفاوتی که دارند، قیمت های متفاوتی را برای بلیط هواپیما ژنو اعلام می کنند. بنابراین بهتر است قبل از خرید مقایسه قیمت کنید تا بهترین قیمت بلیط هواپیما ژنو را خریداری کنید. برای خرید بلیط هواپیما ژنو می توانید به سامانه رزرواسیون آنلاین سفرمی مراجعه کرده و با انتخاب مبدا و مقصد (شهر ژنو) و همچنین با تعیین زمان سفر بلیط خود را خریداری کنید.