منو
ورود | ثبت نام
(۰۲۱) ۴٢١٠٣ - (۰۲۱) ۸۵۲۴

بلیط هواپیما تهران دوسلدورف

خرید بلیط هواپیما تهران دوسلدورف

قیمت تهران دوسلدورف

بلیط هواپیما دوسلدورف

اگر بلیط هواپیما دوسلدورف خود را تهیه کرده اید و آماده سفر به این شهر قدیمی شده اید تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا با دانستنی های قبل از سفربه این شهر آشنا شوید. دوسلدورف که در سال 2007 به عنوان بهترین شهر آلمان برای زندگی از نظر امکانات رفاهی انتخاب شد یکی از زیباترین و تمیزترن شهرهای این کشور است. نکته مهمی که در خرید بلیط هواپیما دوسلدورف باید درنظر بگیرید این است که قبل از خرید قیمت ها را مقایسه کنید تا با بهترین قیمت بلیط را تهیه کنید. سفرمی پایین ترین نرخ بلیط هواپیما دوسلدورف را نسبت به هرجای دیگر ارایه می دهد به شما پیشنهاد می کنیم قیمت بلیط هواپیما دوسلدورف را در سفرمی با سایر ارایه کننده های بلیط هواپیما مقایسه کنید.

نکات قبل از سفر به دوسلدورف

حتما وقتی اقدام به خرید بلیط هواپیما دوسلدورف کرده اید از واحد پولی این کشور خبر دارید! واحد پول شهر دوسلدورف یورو است بنابراین اگر از سفر خود به دوسلورف اطمینان دارید به اندازه مورد نیاز خود یورو تهیه کنید. تفاوت ساعتی میان تهران و دوسلدورف حدود 2 ساعت بیست و پنج دقیقه است. در واقع دوسلدورف از لحاظ ساعتی از تهران عقب تر است. پس اگر برای جلسه و قرار مهمی بلیط هواپیما دوسلدورف را تهیه کرده اید به این نکته توجه کنید تا مشکلی برایتان ایجاد نشود. احتمالا برای حفظ کردن شماره پلیس با مشکلی روبه رو نباشید چرا که شماره پلیس دوسلدورف مانند ایران 110 است. یکی از مهمترین مواردی که بعد از خرید بلیط هواپیما دوسلدورف باید به آن توجه کرد آب و هوای این شهر است. در دوسلدورف شما با آب و هوایی خیلی سرد روبه رو نمی شوید. این شهر مانند بسیاری از شهرهای اروپایی تابستانی های گرم و معتدل و زمستان هایی معتدل دارد. پس نیازی نیست لباس های گرم زیادی با خود حمل کنید. اگر بلیط هواپیما دوسلدورف خود را برای ماه های جولای تا آگوست تهیه کرده اید باید بگویم که بهترین زمان برای مسافرت به این شهر را انتخاب کرده اید دمای هوا در بهترین حالت ممکن است.

هزینه اقامت در دوسلدورف

اگر بلیط هواپیما دوسلدورف خود را تهیه کرده اید احتمالا به فکر هزینه های اقامت در این شهر افتاده اید. در واقع مسئله اقامت حتی مهمتر از مسئله خرید بلیط هواپیما دوسلدورف است. اگر سفری چند روزه دارید می توانید از هتل های این شهر که سطح امکانات و رفاهی خوبی دارند استفاده کنید. البته می توانید به صورت اشتراکی نیز اتاق تهیه کنید تا هزینه کمتری بپردازید. اما این نکته را فراموش نکنید که گرچه هاستل ها هزینه بسیار کمتری نسبت به هتل ها دارند اما از لحاظ امنیت نسبت به هتل ها بسیار ضعیف اند.اگر برای اقامت دائم در این شهر برنامه دارید باید هزینه ای در حدود 210 تا 360 یورو در ماه را برای مسکن درنظر بگیرید.

هزینه خورد و خوراک در دوسلدورف

اگر در حال محاسبه هزینه های سفر خود هستید بعد از خرید بلیط هواپیما دوسلدورف و اطمینان از محل اقامتتان باید به فکر هزینه های خورد و خوراک باشید چرا که حداقل هزینه برای یک وعده غذا در این شهر 11 یورو می باشد! البته می توانید گاهی به مک دونالد هم سری بزنید و مبلغ 7 یورو را برای وعده غذاییتان بپردازید.

هزینه های حمل و نقل در دوسلدورف

بعد از خرید بلیط هواپیما دوسلدورف ، محاسبه هزینه اقامت و خورد و خوراک باید حمل و نقل داخل شهری در دوسلدورف هم درنظر گرفت. در دوسلدورف مانند تمام شهرهای آلمان بلیط های چند روزه و یا مسیری ارایه می شود. اگر میزان رفت و آمدتان در شهر زیاد است به شما پیشنهاد میدهیم از بلیط های ماهانه استفاده کنید. هزینه این بلیط ها در ماه در حدود 70 یورو می باشد. اما اگر تردد شما خیلی زیاد نیست می توانید از بلیط های تک سفره که قیمتی در حدود 70/2 یورو است استفاده کنید. در دوسلدورف مردم کمتر از تاکسی استفاده می کنند اما اگر علاقمند به استفاده از تاکسی هستید با نشستن در تاکسی 5 یورو باید به پردازید و به ازای هر کیلومتر سفری که انجام میدهید 2 یورو به هزینه شما اضافه می شود.