بلیط هواپیما تهران مونیخ

خرید بلیط هواپیما تهران مونیخ

قیمت تهران مونیخ

بلیط هواپیما مونیخ

مونیخ سومین شهر بزرگ آلمان و شهری ثروتمند با جاذبه های گردشگری فراوان است. برای سفر به مونیخ کار دشواری در پیش ندارید چرا که به طور مستقیم با خرید بلیط هواپیما مونیخ از فرودگاه امام خمینی راهی این شهر زیبای آلمان می توان شد. نکته جالب خرید بلیط هواپیما مونیخ در سایت سفرمی این است که قیمت این بلیط ارزانتر از سایت ماهان به فروش می رسد! اگر قصد سفر به مونیخ را دارید قیمت بلیط هواپیما مونیخ هواپیمایی ماهان را در سایت سفرمی و ماهان مقایسه کنید. اما اگر بلیط هواپیما مونیخ خود را تهیه کرده اید و آماده سفر به این شهر شده اید بهتر است تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا با این شهر آشنا شوید.

نکات قبل از سفر به مونیخ

واحد پول شهر مونیخ آلمان مانند سایر شهرهای آلمان، یورو است پس فراموش نکنید بعد از خرید بلیط هواپیما مونیخ به اندازه نیاز یورو تهیه کنید تا در آلمان با مشکل رو به رو نشوید. نکته دیگری که باید با خرید بلیط هواپیما مونیخ به آن توجه کنید تفاوت ساعتی است که بین تهران و مونیخ وجود دارد. درواقع مونیخ حدود 2 ساعت و نیم از تهران عقب تر است. شماره پلیس مونیخ مانند ایران 110 است پس اگر در این شهر به پلیس نیاز داشتید به راحتی با این شماره تماس بگیرید. نکته دیگری که بعد از خرید بلیط هواپیما مونیخ و قبل از سفر باید مورد بررسی قرار دهید آب و هوای این شهر است. شهر مونیخ فاصله زیادی تا دریا دارد و نزدیک رشته کوه های آلپ است پس بدیهی است که زمستان های خیلی سرد و تابستان هایی ملایم و خنک داشته باشد. پس فراموش نکنید که لباس مناسب به همراه ببرید. اگر بلیط هواپیمای خود را برای ماه های خرداد تا مهر تهیه کرده اید باید به شما بگویم بهترین فصل از لحاظ آب و هوایی را انتخاب کرده اید. با این حال حتی در ماه های تیر و مرداد که دمای مونیخ به گرمترین حالت خود میرسد شما لباسی برای در امان ماندن از باران با خود به همراه ببرید.

هزینه اقامت در مونیخ

بعد از خرید بلیط هواپیما مونیخ به فکر اقامت در این شهر باشید! شاید عده ای فکر کنند با خرید بلیط هواپیما مونیخ همه چیز تمام شده است اما از هزینه های اقامت در مونیخ به راحتی نگذرید. یک هاستل مناسب تقریبا قیمتی در حدود 24 یورو برای هر شب را دارد . اگر به دنیال هتل ارزان هم باشید باید قیمتی بین 95 تا 150 یورو را برای هر شب درنظر بگیرید. هرچه هتلی که انتخاب می کنید به مرکز شهر نزدیک تر باشد قیمت بیشتری نیز پیدا می کند. اما اگر به دنبال هتل نیستید و آپارتمان را ترجیح میدهید باید بدانید که که قیمت هر شب اجاره آپارتمان نیز بین 80 تا 120 یورو است.

هزینه خورد و خوراک در مونیخ

در محاسبه هزینه سفرتان به مونیخ بعد از هزینه بلیط هواپیما مونیخ و اقامت در آن هزینه های خورد و خوراک و غذا هم درنظر بگیرید چرا که فقط برای یک صبحانه خیلی معمولی باید حدود 5 یورو پرداخت کنید و یا اگر شام خیلی ارزان قیمتی را تهیه کنید حداقل باید 7 تا 10 یورو بپردازید! البته می توانید از رستوران های ترکی که قیمت مناسبی دارند در این شهر استفاده کنید که قیمتی در حدود 6 یورو دارد.

هزینه های حمل و نقل در مونیخ

بعد از خرید بلیط هواپیما مونیخ، پیدا کردن محل مناسب برای اقامت و حساب کردن خرج و مخارج خورد و خوراک باید به هزینه های حمل و نقل هم فکر کرد! عموما کسی در مونیخ تاکسی سوار نمی شود و عموما افراد یا پیاده روی می کنند و یا از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می کنند. افرادی که در روز مجبور به استفاده زیاد از وسایل حمل و نقل عمومی هستند از بلیط های روزانه که قیمتی معادل 6 یورو 20 سنت دارد و یا بلیط های 3 روزه که هزینه ای معادل 15یورو و 50 سنت دارد استفاده می کنند. افرادی که کم تردد هستند می توانند از بلیط های یک طرفه که هزینه ای در حدود 2 یورو 70 سنت دارد استفاده کنند.