منو
ورود | ثبت نام
(۰۲۱) ۴٢١٠٣ - (۰۲۱) ۸۵۲۴
مقصد
مبداء
مقصد
مبدا
مقصد
مبدا
مقصد
مقصد

رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

خرید بلیط اتوبوس برای سفر، انتخاب اول بسیاری از افردی است که به دلایل مختلف کاری، تحصیلی و یا رزرتفریح، مدام در حال سفرهای بین شهری هستند. دلایل بسیاری برای سفر با اتوبوس برای مسیرهای بین شهری وجود دارد، اما قیمت ارزان بلیط اتوبوس در مقایسه با سایر وسایل تردد بین شهری از جمله هواپیما و قطار، مهم ترین دلیل برای خرید انواع بلیط اتوبوس بین شهری است.

قیمت بلیط اتوبوس

همانطور که گفته شد قیمت بلیط اتوبوس نسبت به سایر وسایل حمل و نقل از جمله بلیط هواپیما و بلیط قطار، پایین تر بوده و اگر فاکتور زمان سفر را نادیده بگیرید، سفر با اتوبوس به طور کلی مقرون به صرفه تر است. با این وجود قیمت بلیط بر اساس نوع شرکت و خدماتی که به شما ارائه می دهد متفاوت است. برای مثال قیمت اتوبوس VIP به دلیل ارائه امکانات رفاهی ، بیشتر از اتوبوس های معمولی ولوو ، اسکانیا و ... است. شما در سفرمی می توانید قیمت های مختلف شرکت های اتوبوس را مقایسه و ارزانترین را خریداری کنید.

خرید بلیط اتوبوس VIP

خرید بلیط اتوبوس وی آی پی(vip)، برای سفرهای طولانی بهترین انتخاب است. اتوبوس های وی آی پی امکانات رفاهی بیشتری نسبت به اتوبوس های معمولی داشته و باعث می شود در طول سفر خستگی کمتری را تجربه کنید.

امکانات اتوبوس وی آی پی(vip)

  • برخورداری از سیستم تهویه ( سرمایشی و گرمایشی )استاندارد
  • صندلی های بزرگ تر و راحت تر با قابلیت تخت خواب شو و نیمه تخته خواب شو
  • برخورداری از مانیتور شخصی برای تماشای فیلم و گوش دادن به موسیقی
  • ارائه میان وعده درطول سفر
  • ارائه سرویس وای فای و شارژر گوشی (در برخی اتوبوس های وی آی پی)

شرایط رفاهی فوق باعث می شود تا افرادی که قصد خرید بلیط اتوبوس تهران استانبول و سایر سفرهای خارج از کشورکه به صورت زمینی را دارند، به دنبال رزرو اتوبوس VIPباشند تا سفر راحت تری پیش رو داشته باشند.
سفرمی در رزرو آنلاین بلیط اتوبوس خود به شما اجازه می دهد که علاوه بر رزرو بلیط بر اساس زمان حرکت و شرکت مسافربری، نوع اتوبوس مورد نظرتان را (اسکانیا یا ولوو و همچنین VIP تخت شو ، VIP 25 نفره ،VIP 32 نفره و ...) فیلتر و انتخاب کنید.

استرداد و کنسلی بلیط اتوبوس

در سامانه رزرو بلیط سفرمی نگران کنسلی بلیط واسترداد وجه خود نباشید!
با خرید بلیط اتوبوس از سفرمی پس از کسر درصد کنسلی و هزینه خدمات بانکی، وجه بلیط کنسل شده به صورت آنی و در کمترین زمان به حساب شما باز می گردد.

قوانین کنسلی رزرو بلیط اتوبوس

در صورتی که بلیط خود را تا 4 ساعت پیش از حرکت کنسل نمایید، 15 درصد جریمه استرداد از مبلغ شما کسر میگردد. چنانچه از 4 ساعت تا 1 ساعت پیش از حرکت خواهان کنسل نمودن باشید، بایستی به صورت حضوری در پایانه اقدام به کنسل نمودن صندلی خود نمایید که در این صورت مبلغ جریمه استرداد 50% خواهد بود.
بلیط هایی هم که زمان حرکت آنها گذشته شده باشد، شامل 50 درصد هزینه ی کنسلی بلیط می شوند.

رزرو بلیط از انواع شرکت های اتوبوسرانی

سابقه سفرهای گذشته شما مهم ترین دلیل برای رزرو بلیط از شرکت های اتوبوسرانی مختلف است.اگر در گذشته اقدام به خرید بلیط اتوبوس رویال سفر، ایران پیما، سیروسفرو .. را داشته و با رضایت به مقصد رسیده باشید، حتما انتخاب دوباره بلیط از آن شرکت برایتان اولویت دارد.
سفرمی علاوه بر ارائه بلیط شرکت های مختلف از جمله بلیط اتوبوس همسفر، لوان نور، سیر و سفر، رویال و...امکان مقایسه و فیلتربندی را در سایت و اپلیکیشن خود فراهم نموده تا بتوانید قیمت شرکت های اتوبوسرانی مختلف و امکانات آن ها را با یکدیگر مقایسه نموده و متناسب با بودجه و نیاز خود، بهترین گزینه را برای سفر انتخاب نمایید.
برخی از مهم ترین شرکت های اتوبوسرانی که امکان خرید بلیط آنها در سفرمی وجود دارد:

بلیط اتوبوس سفرمی

خرید بلیط اتوبوس ترمینال جنوب

سفرمی علاوه برارائه بلیط هواپیما و قطار، امکان خرید آنلاین بلیط اتوبوس را در کوتاه ترین زمان و با چند کلیک ساده برای شما فراهم نموده است. کافی مراحل زیر را برای رزرو دنبال کنید:
در مرحله اول به سایت سفرمی و یا اپلیکیشن سفرمی که دانلود رایگان آن در صفحه اول سایت، بازار، گوگل پلی و سیب اپ وجود دارد، مراجعه نمایید.
در بخش رزرو بلیط، تاریخ سفر، شهر مبدا و مقصد خود را انتخاب نمایید.
در این هنگام لیستی از شرکت ها و ساعت های حرکت اتوبوس موردنظر را مشاهده خواهید کرد. در این بخش فیلتری قرار داده شده تا بتوانید بر اساس شرکت های مسافربری، ترمینال مبدا، قیمت و غیره به راحتی بلیط مورد نظر را پیدا کنید.

خرید بلیط اتوبوس ترمینال غرب

یکی از قابلیت های مهمی که رزرو اینترنتی بلیط اتوبوس سفرمی برای شما به همراه دارد، امکان رزرو صندلی دلخواهتان است. پس از انتخاب شرکت اتوبوسرانیمرد نظر و ساعت حرکت آن، نقشه صندلی های اتوبوس به شما نشان داده شده و می توانید از میان صندلی های موجود جایگاه دلخواهتان را رزرو کنید. در این مرحله ارائه اطلاعاتی که ستاره دار هستند از قبیل مشخصات فردی، شماره موبایل، ایمیل لازم و ضروری است.همچنین لازم است قوانین رزرو اینترنتی بلیط را به دقت مطالعه کنید. در آخرین مرحله سامانه رزرواسیون بلیط اتوبوس سفرمی به یکی از درگاه های عضو شتاب متصل شده و هزینه بلیط خود را پرداخت می کنید.

آیا باید برای نوزاد هم بلیط اتوبوس خریداری کرد؟

برای نوزاد یا کودکان زیر 2 سال که از صندلی جداگانه استفاده نکنند، نیازی به خرید بلیط نخواهد بود.

همراه با خرید هر بلیط اتوبوس، چه مقدار حمل باز مجاز است؟

طبق مقررات سازمان حمل و نقل، هر نفر مسافر اتوبوس مجاز به همراه داشتن 20 کیلوگرم بار است. در نظر داشته باشید که در خصوص بعضی از تعاونی ها، این مقدار افزایش یافته است.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس چگونه است؟

برای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس کافی است که به سفرمی مراجعه کرده و ضمن انتخاب مقصد سفر خود و نوع بلیط، با وارد کردن مشخصات و پرداخت آنلاین، بلیط را خریداری کرده و بعدا نسبت به چاپ آن اقدام کنید.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس چه مزایایی دارد؟

با خرید اینترنتی بلیط اتوبوس، نیازی به حضور فیزیکی در دفاتر فروش بلیط اتوبوس نبوده و همین طور می توانید اکثر اوقات به موقع بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید.

کنسلی بلیط اتوبوس چگونه خواهد بود؟

برای کنسل کردن بلیط اتوبوس، می توانید به بخش کنسلی مراجعه کرده و ضمن وارد کردن مشخصات، با انتخاب اسم مسافر و پذیرش درصد جریمه کنسلی، بلیط را لغو کرده و عودت وجه باقی مانده را درخواست کنید.

آیا امکان همراه داشتن حیوانات خانگی در اتوبوس وجود دارد؟

خیر، چنین امکانی مطابق مقررات وجود ندارد.

مدارک مورد نیاز برای سوار شدن به اتوبوس چیست؟

برای سوار شدن به اتوبوس نیاز به کارت شناسایی و بلیط (چاپ شده) خواهد بود.

آیا امکان تغییر زمان یا مقصد بلیط اتوبوس وجود دارد؟

لازم به ذکر است که امکان تغییر بلیط وجود نداشته و تنها می توانید بلیط فعلی خود را کنسل کرده و مجدد بلیط دیگری خریداری کنید.
ورود به سایت
با ایمیل خود در گوگل وارد سایت شوید
فراموشی کلمه عبور
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل