منو
ورود | ثبت نام
(۰۲۱) ۴٢١٠٣ - (۰۲۱) ۸۵۲۴

بلیط هواپیما تهران بمبئی

خرید بلیط هواپیما تهران بمبئی

قیمت تهران بمبئی

بلیط هواپیما بمبئی

بمبئی یکی از مهمترین شهرهای هند است که بلیط هواپیما آن به صورت مستقیم از تهران به فروش می رسد. در طول سال آژانس های هواپیمایی بسیاری با فروختن بلیط هواپیما بمبئی و هتل اقدام به بستن تورهای بمبئی می کنند و گردشگران بسیاری را به این شهر هزار رنگ می فرستند. اگر علاقمند به سفر به این شهر هستید می توانید بلیط هواپیما بمبئی را از آژانس های گردشگری و سایت های معتبر فروش بلیط هواپیما بمبئی خریداری کنید. اما اگر بلیط هواپیما بمبئی خود را تهیه کرده اید به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با سفرمی همراه باشید تا با دانستنی های قبل از سفر به بمبئی آشنا شوید.

دانستنی های قبل از سفر به بمبئی

واحد پول بمبئی روپیه است. بعد از خرید بلیط هواپیما بمبئی نسبت به براورد هزینه های سفر خود اقدام کنید و برای مدتی که در این شهر اقامت دارید میزان ارز مورد نیاز خود را تهیه کنید. شهر بمبئی با تهران 2 ساعت اختلاف ساعت دارد بنابراین در هنگام خرید بلیط هواپیما بمبئی به جلوتر بودن ساعت بمبئی نسبت به تهران توجه کنید. اگر بلیط هواپیما بمبئی خود را برای تابستان تهیه کرده اید با دمای هوای بالا به همراه رطوبت زیاد مواجه می شوید. اگر بلیط هواپیما بمبئی خود را برای بین ماه های خرداد تا مهر رزرو کرده اید حتما با خود چتر به همراه ببرید چرا که در این مدت باران های سیل آسای زیادی در این منطقه می بارد. اما اگر بلیط هواپیما بمبئی خود را بین مهر تا اسفند خریداری کرده اید در بهترین زمان سفر به این شهر قرار دارید. در این زمان دمای هوا بین 15 تا 25 درجه متغیر است. یکی از نکاتی که ممکن است به هنگام خرید بلیط هواپیما بمبئی و سفر به این شهر شما را دچار تردید کند، امنیت این شهر است. برای حفاظت بیشتر از خود و اموالتان در سفر به این شهر سعی کنید تنهایی در شهر رفت و آمد نکنید و وسایل با ارزش خود را در هنگام گشت و گزار در شهر با خود حمل نکنید تا در طول سفر با مشکل مواجه نشوید.

هزینه اقامت در بمبئی

یکی از مهمترین دغدغه های مسافران بعد از خرید بلیط هواپیما بمبئی پیدا کردن محل مناسبی برای اقامت است. در بمبئی بسته به بودجه ای که برای اقامت درنظر گرفته اید می توانید اتاق در هتل های دو ستاره تا 5 ستاره رزرو کنید. قیمت هتل های دو ستاره حداقل چهارصد هزار تومان، قیمت هتل های سه ستاره حداقل پانصد هزار تومان، هتل های چهار ستاره حداقل 780 هزار تومان و پنج ستاره یک میلیون و دویست هزار تومان به ازای هر شب می باشد.

هزینه خورد و خوراک در بمبئی

مطمئنن بعد از آنکه خیالتان از خرید بلیط هواپیما بمبئی و اقامت در این شهر راحت شد به فکر غذاهای خوشمزه هندی و برآورد هزینه های آن می افتید. در هند رستوران های زیادی که قیمت مناسبی ارایه می دهند وجود دارد. اگر در بمبئی به رستوران های ارزان قیمت بروید هزینه ای بین 200 تا 500 روپیه را برای صرف غدا درنظر بگیرید. اگر تمایل به رستوران های لوکس بمبئی دارید هزینه یک وعده غذای شما بین 2000 تا 7000 روپیه متغیر است. در هند می توانید به فست فودها بروید. هزینه تهیه غذا از فست فودها بین 100 تا 400 روپیه می باشد.

هزینه حمل و نقل در بمبئی

در هنگام محاسبه هزینه های حمل و نقل سفر خود به بمبئی علاوه بر هزینه بلیط هواپیما بمبئی باید هزینه های رفت و آمد داخل شهری را نیز محاسبه کنید. اگر در این شهر قصد استفاده از اتوبوس را دارید بهتر است در زمان اوج ترافیک این کار را انجام ندهید چرا که اتوبوس ها بسیار شلوغ می باشند. با این حال اگر قصد استفاده از اتوبوس را دارید هزینه آن بین 8 تا 20 روپیه متغیر است. اگر قصد استفاده از قطارهای داخل شهری را دارید که آن هم در ساعات اوج به شما پیشنهاد نمی شود می توانید از ساعت 4 صبح تا 11 شب از آن استفاده کنید. قیمت آن بین 5.5 تا 15.75 روپیه هند متغیر است. استفاده از سه چرخه هایی که به آن ریکشا می گویند در هند بسیار رایج است. قیمت این وسیله بین 18 تا 36 روپیه برای فواصل بین 1.5 تا 5 کیلومتر متغیر است. اگر قصد استفاده از تاکسی در هند را دارید با قیمتی بین 22 تا 80 روپیه را برای فواصل 1.5 تا 5 کیلومتری باید پرداخت کنید.

خرید بلیط هواپیما بمبئی

اگر از سفر خود به بمبئی مطمئن می باشید و هنوز بلیط هواپیما بمبئی خود را تهیه نکرده اید به شما پیشنهاد می کنیم به سامانه رزرواسیون آنلاین سفرمی مراجعه کنید. در این سایت تنها با چند کلیک می توانید بلیط هواپیما بمبئی خود را رزرو کنید. تنها کافیست مبدا و مقصد و بازه زمانی سفر خود را تعیین کنید تا بلیط هواپیما بمبئی شما با بهترین نرخ بازار صادر شود.