منو
ورود | ثبت نام
(۰۲۱) ۴٢١٠٣ - (۰۲۱) ۸۵۲۴

بلیط هواپیما تهران استکهلم

خرید بلیط هواپیما تهران استکهلم

قیمت تهران استکهلم

بلیط هواپیما استکهلم

اگر بلیط هواپیما استکهلم را خریداری کرده اید بهتر است خود را برای سفر به یکی از گرانترین شهرهای دنیا آماده کنید. شرکت های هواپیمایی از جمله ایران ایر بلیط هواپیما استکهلم را ارایه می کنند. مسافران شهر استکهلم می توانند هم از هواپیمایی ایران ایر و هم از آژانس ها و سایت های معتبر از جمله سفرمی بلیط هواپیما استکهلم را تهیه کنند. با توجه به سیاست های متفاوتی که شرکت های گردشگری اتخاذ می کنند قیمت های متفاوتی برای بلیط هواپیما استکهلم ارایه می کنند. به همین دلیل پیشنهاد می شود قبل از خرید بلیط هواپیما استکهلم ، از چند منبع معتبر استعلام قیمت گرفته شود. اما اگر بلیط هواپیما استکهلم خود را خریداری کرده اید و راهی این شهر هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه سفرمی باشید تا با دانستنی های قبل از سفر به این شهر آشنا شوید.

نکات قبل از سفر به استکهلم

تهران حدود دو ساعت و نیم از استکهلم جلوتر است. این نکته برای کسانی که قصد دارن در ساعت مشخصی در این شهر حضور داشته باشند مهم است. پس در هنگام خرید بلیط هواپیما استکهلم به این نکته توجه کنید. هیچ فرقی نمی کند در چه فصلی از سال بلیط هواپیما استکهلم را خریداری کرده اید و به این شهر سفر می کنید، به هر حال با زیبایی بی نظیری مواجه خواهید شد. اما اگر بلیط هواپیما استکهلم خود را برای زمستان خریداری کرده اید خود را برای هوایی سرد آماده کنید. اما اگر سفر در هوای سرد برایتان خوشایند نیست بهتر است در ماه های ژوئن تا آگوست بلیط هواپیما استکهلم را خریداریکنید. دمای هوا بسیار دل انگیز و در حدود 20 درجه است. واحد پول سوئد کرون است، با توجه به گران بودن این شهر به شما پیشنهاد می شود بعد از خرید بلیط هواپیما استکهلم به میزان نیاز سفرتان کرون سوئد تهیه کنید تا در طول سفر دچار مشکل نشوید. اگر بلیط هواپیما استکهلم را خریداری کرده اید و نگران امنیت در این شهر هستید، بهتر است حرفهای ترامپ را فراموش کنید. چرا که این شهر امنیت بالایی دارد. اگر در کشور سوئد با مشکلی مواجه شدید با شماره 122 تماس بگیرید. اگر در هنگام خرید بلیط هواپیما استکهلم نگران برقراری ارتباط با این مردم این شهر هستید نگران نباشید، پلیس این کشور به زبان انگلیسی مسلط می باشند و به شما می تواند کمک کند.

هزینه اقامت در استکهلم

مهمترین دغدغه ای که هر مسافر بعد از خرید بلیط هواپیما استکهلم می تواند داشته باشد، مسئله اقامت در این شهر گران است. در استکهلم اگر هاستل اجاره می کنید قیمتی بین 250 تا 890 کرون باید بپردازید و ارزانترین هتل های این شهر هم بین 800 تا 1200 کرون قیمت دارند.

هزینه خورد و خوراک در استکهلم

حال که خیالتان از بلیط هواپیما استکهلم و هزینه های اقامتتان در این شهر راحت شد بهتر است به برآورد هزینه های خورد و خوراک در این شهر بپردازید. نکته مهم این است که در استکهلم می خواهید خودتان آشپزی کنید و یا به رستوران بروید؟ اگر خیلی اهل مصرف گوشت و لبنیات نیستید برای تهیه مواد اولیه غذا چیزی در حدود 565 کرون در هفته هزینه باید بکنید در غیر این صورت می توانید ساندویچ های ارزان هات داگ را با 25 کرون خریداری کنید و یا در رستورانی شیک برای صرف یک وعده غذایی حدود 260 کرون هزینه کنید. البته اگر بخواهید بسیار اقتصادی و ارزان هزینه کنید صبحانه حداقل 100 کرون، نهار 10 تا 150 کرون و شام 45 تا 350 کرون برایتان آب می خورد.

هزینه رفت و آمد در استکهلم

فراموش نکنید در محاسبه هزینه های حمل و نقل سفر خود علاوه بر بلیط هواپیما استکهلم ، هزینه های مربوط به رفت و آمدهای داخل شهری را نیز محاسبه کنید. اگر فکر می کنید از وسایل حمل و نقل عمومی زیاد استفاده خواهید کرد در همان ابتدای ورود به این شهر کارت های قابل شارژ مخصوص وسایل حمل و نقل عمومی را خریداری کنید. کارت های یک هفته ای حدود 300 کرون می شود. البته کارت های 24 ساعته با قیمت 115 کرون و 72 ساعته با 230 کرون نیز ارایه می شود. اگر از فرودگاه با تاکسی به مرکز شهر بروید هزینه ای در حدود 450 تا 500 کرون، از طریق حمل و نقل عمومی 135 کرون و قطار آرلندا اکسپرس 280کرون (یک طرفه و بزرگسال) خواهید داشت.

خرید بلیط هواپیما استکهلم

اگر به دنبال خرید بلیط هواپیما استکهلم هستید و از سفر به این شهر اطمینان دارید به راحتی و با چند کلیک می توانید بلیط هواپیما استکهلم خود را از سایت سفرمی خریداری کنید. برای این کار تنها کافیست مبدا و مقصد خود را به همراه زمان سفر خود تعیین کنید تا لیست پروازهای استکهلم برای شما نمایش داده شود.