بلیط هواپیما تهران شانگهای

خرید بلیط هواپیما تهران شانگهای

قیمت تهران شانگهای

بلیط هواپیما شانگهای

شاید شما هم از آن دسته از افرادی باشید که با شنیدن نام شانگهای به یاد فیلم های جنگ های تن به تن می افتند! اما اگر بلیط هواپیما شانگهای را خریداری کرده باشید و راهی این شهر شده باشید، یک شهر مدرن و با جمعیت 24 میلیونی را خواهید دید که از آن به عنوان مرکز اقتصاد جهان یاد می شود. بلیط هواپیما شانگهای را می توان به صورت مستقیم از ایران خریداری کرد بنابراین مسافرانی که قصد سفر به این شهر را دارند می توانند به راحتی و با مراجعه به سایت های معتبر و یا آژانس های مسافرتی بلیط هواپیما شانگهای را خریداری کنند. هواپیمایی ماهان به صورت مستقیم به این شهر پرواز دارد و بلیط هواپیما شانگهای را در اختیار مسافرین قرار می دهد. نکته جالبی که در مورد بلیط هواپیما شانگهای به چشم می خورد این است که قیمت آن در سایت سفرمی ارزانتر از سایت ماهان ارایه می شود. برای اطمینان از این موضوع قبل از خرید بلیط هواپیما شانگهای، قیمت آن را در سایت سفرمی و سایت ماهان مقایسه کنید. اما اگر بلیط هواپیما شانگهای خود را خریداری کرده اید به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه سفرمی باشید تا با دانستنی های قبل از سفر به شانگهای آشنا شوید.

نکات قبل از سفر به شانگهای

اگر بلیط هواپیما شانگهای خود را برای تابستان خریداری کرده اید باید بدانید تابستان های این شهر بسیار گرم است. اگر در فصل زمستان بلیط هواپیما شانگهای را خریداری کرده اید و راهی این شهر شده اید باید بدانید ممکن است با سرمای بسیار شدیدی روبه رو شوید. اما اگر زمان سفر خود را برای بهار و پاییز انتخاب کرده اید و بلیط هواپیما شانگهای را خریداری کرده اید با بهترین دمای هوای این شهر روبه رو می شوید. این شهر در حدود 4 ساعت و سی و پنج دقیقه از تهران جلوتر است پس اگر برای یک جلسه و یا کار مهمی بلیط هواپیما شانگهای را خریداری کرده اید و به این شهر مراجعه می کنید به این نکته توجه کنید. پول رایج شانگهای یوآن است. حتما بعد از خرید بلیط هواپیما شانگهای به میزان لازم یوآن تهیه کنید تا در این شهر با مشکل رو به رو نشوید.

هزینه اقامت در شانگهای

احتمالا بعد از خرید بلیط هواپیما شانگهای ، مهمترین دغدغه مسافران تهیه مکانی برای اقامت است. در شانگهای مانند بسیاری از کلان شهرهای دنیا هاستل ها و هتل های زیادی با قیمت های متفاوت وجود دارد اما به طور کلی با توجه به موقعیتی که این شهر دارد هزینه اقامت در آن بالاست. مسافران برای اقامت در هاستل حدود 70 یوان باید پرداخت کنند. ارزانترین هتل های چین حدود 75 یوآن است که این مبلغ در شهرهای بزرگی همچون شانگهای دوبرابر می شود. بنابراین در هنگام خرید بلیط هواپیما شانگهای به فکر هزینه های اقامت در این شهر نیز باشید.

هزینه خورد و خوراک در شانگهای

احتمالا وقتی خیالتان از خرید بلیط هواپیما شانگهای و محل اقامتتان در این شهر راحت شد به فکر هزینه های خورد و خوراک خود و وعده های غذایی خود می افتید. اگر در شانگهای بخواهید به یک رستوران ارزان قیمت بروید باید حداقل 30 یوان بپردازید. البته جای خوشحالی دارد که شعبه های مک دونالد در شانگهای ارزان است و می توانید با پرداخت 34 یوان از غذاهای آن استفاده کنید. اگر قصد رفتن به یک رستوران متوسط در شانگهای را دارید باید مبلغ حداقل 100 یوان کنار بگذارید!

هزینه های حمل و نقل در شانگهای

در هزینه های حمل و نقل در این سفر علاوه بر بلیط هواپیما شانگهای هزینه های رفت و آمد داخل شهری را هم حساب کنید. هزینه خرید بلیط تک سفره در حدود 4 یوان است و اگر قصد گرفتن تاکسی را دارید باید بدانید در ابتدا گرفتن تاکسی 14 یوآن و به ازای هر کیلومتر سفر با آن 5/2 یوان به مبلغ اضافه می شود. اما پیشنهاد میشود از کارت های یی ژانگ جایو تانک کا برای وسایل عمومی استفاده کنید که قیمت آن 20 یوان است و برای اتوبوس، مترو، لایت ریل، تاکسی و حتی استفاده از مک دونالد قابل استفاده است.

خرید بلیط هواپیما شانگهای

اگر از سفر خود به این قطب اقتصادی دنیا مطمئن هستید راه های زیادی برای خرید بلیط هواپیما شانگهای وجود دارد. اما به شما پیشنهاد می شود قبل از خرید بلیط هواپیما شانگهای از چند مرجع معتبر فروش بلیط هواپیما استعلام بگیرید. همان طور که در ابتدای این مقاله اشاره شد سامانه رزرواسیون آنلاین سفرمی برای بلیط هواپیما شانگهای قیمت ارزانتری نسبت به سایت هواپیمایی ماهان ارایه می کند. برای رزرو بلیط هواپیما شانگهای می توانید وارد سایت سفرمی شده و با انتخاب مبدا و مقصد و زمان سفر خود به راحتی بلیط هواپیما شانگهای خود را خریداری کنید.