بلیط هواپیما تهران مسکو

خرید بلیط هواپیما تهران مسکو

بلیط تهران مسکو
-airlines
تاریخ رفت: 1403/2/3
تهران
THR
مسکو
MOW
قیمت: 213,381,443 ریال
بلیط تهران مسکو
-airlines
تاریخ رفت: 1403/2/3
تهران
THR
مسکو
MOW
قیمت: 216,017,915 ریال
بلیط تهران مسکو
-airlines
تاریخ رفت: 1403/2/3
تهران
THR
مسکو
MOW
قیمت: 216,897,863 ریال

قیمت تهران مسکو

بلیط هواپیما مسکو

خرید بلیط هواپیما مسکو و سفر به روسیه که عنوان پهناورترین کشور دنیا را از آن خود کرده است، سفری خاطره انگیز را برای هر شخصی رقم می زند. شرکت های هواپیمایی مختلفی بلیط هواپیما مسکو را ارایه می دهند. بلیط هواپیما مسکو توسط شرکت های هواپیمایی خارجی مانند عمان ایر، ترکیش ایرلاین و آذربایجان ایرلاین در ایران ارایه می شود. علاقمندان می توانند بلیط هواپیما مسکو را از شرکت های هواپیمایی داخلی مانند ماهان نیز خریداری کنند. پیشنهاد می شود مسافران شهر مسکو قبل از خرید بلیط هواپیما مسکو در چند سایت معتبر به مقایسه قیمت آن بپردازند تا بتوانند بهترین قیمت بلیط هواپیما مسکو را خریداری کنند. اگر از آن دسته افرادی هستید که بلیط هواپیما مسکو خود را خریداری کرده اید و در حال آماده شدن برای سفر به این شهر هستید، تا پایان این مقاله همراه سفرمی باشید تا با دانستنی های قبل از سفر به مسکو آشنا شوید.

دانستنی های قبل از سفر به مسکو

هرچند که اختلاف ساعت تهران و مسکو تنها نیم ساعت است اما بهتر است در هنگام خرید بلیط هواپیما مسکو به این نکته توجه کنید. این نکته بیشتر برای افرادی که به قصد بیزینس و یا جلسات مهم به این شهر سفر می کنند اهمیت دارد. اگر در زمستان بلیط هواپیما مسکو را خریداری کرده اید بهتر است گرم ترین لباس های خود را درچمدانتان قرار دهید. در ماه های نوامبر تا اواخر مارس دمای هوا بین منفی 5 تا منفی 25 متغیر است و سرما را تا مغز استخوان خود حس خواهید کرد. اما اگر بلیط هواپیما مسکو را برای ژوئن تا اوت خریداری کرده اید با هوای دل انگیزی رو به رو می شوید. دمای هوا در این ماه ها بین 20 تا 26 درجه متغیر است. در فصل تابستان حدود دو هفته گرما به اوج خود و حدود 30 درجه می رسد. اگر گرمایی هستید بهتر است در این دو هفته بلیط هواپیما مسکو خود را خریداری نکنید. بعد از خرید بلیط هواپیما مسکو نسبت به خرید میزان مورد نیازتون روبل که پول رایج روسیه می باشد اقدام کنید تا در سفر با مشکل مالی مواجه نشوید چرا که مسکو یکی از گرانترین شهرهای دنیاست و عموم مراکز تفریحی پول نقد می خواهند! عموم مردم مسکو به زبان انگلیسی مسلط نیستند! هر چند که این موضوع عجیب است اما برای اینکه در روسیه به مشکل نخورید بهتر است جملات پرکاربرد روسی را یاد بگیرید. مسکو جاذبه های گردشگری بی نظیری دارد بنابراین بعد از خرید بلیط هواپیما مسکو بهتر است لیستی از مناطق توریستی آن تهیه کنید تا بتوانید از عموم مراکز دیدنی آن بازدید کنید.

هزینه اقامت در مسکو

مسئله اقامت در مسکو به اندازه خرید بلیط هواپیما مسکو در سفر به این شهر حائز اهمیت است. همان طور که پیش تر گفته شد مسکو شهر گرانی است بنابراین محاسبه هزینه اقامت در این شهر و پیدا کردن بهترین قیمت هتل، به اندازه پیدا کردن قیمت مناسب بلیط هواپیما مسکو اهمیت دارد. اگر در مسکو هاستل رزرو کنید بین 190 تا 5000 روبل برای هر شب باید پرداخت کنید. اما اگر دوست دارید در مسکو به هتل بروید باید برای هتل های یک ستاره 1000 تا 6000 روبل، برای هتل های دو ستاره 500 تا 7000 روبل، هتل های سه ستاره 1000 تا 15000 روبل، هتل های چهار ستاره 3300 تا 38000 روبل و هتل های پنج ستاره 4800 تا 155000 روبل هزینه در بر خواهد داشت.

هزینه خورد و خوراک در مسکو

بعد از خرید بلیط هواپیما مسکو و رفع شدن دغدغه اقامت در این شهر نوبت به محاسبه هزینه های خورد و خوراک در این شهر می رسد. در مسکو اگر به رستوران های ارزان قیمت بروید هزینه 500 تا 1000 روبل، رستوران های متوسط 900 تا 1800 روبل، رستوران های لوکس 1500 تا 4000 روبل برای هر وعده غذایی باید پرداخت کنید. البته در مسکو مانند بسیاری از شهرهای بزرگ دنیا رستوران های زنجیره ای مک دونالد شعبه دارند که هزینه آن در حدود 300 تا 400 روبل می باشد.

هزینه رفت و آمد در مسکو

در محاسبه حمل و نقل سفر خود علاوه بر بلیط هواپیما مسکو هزینه های رفت و آمد داخل شهری را نیز محاسبه کنید. حداقل هزینه تاکسی در روسیه 200 روبل است و استفاده از آن خیلی به صرفه نمی باشد. اتوبوس ها بین 31 تا 50 روبل هزینه دارد و اگر قصد استفاده از مترو را دارید 32 تا 50 روبل باید پرداخت کنید. در روسیه اگر قصد استفاده از کشتی را داشته باشید باید هزینه ای بین 400 تا 2000 روبل بپردازید.

خرید بلیط هواپیما مسکو

همان طور که در ابتدای مقاله اشاره شد بلیط هواپیما مسکو توسط ایرلاین های مختلفی ارایه می شود. آژانس های گردشگری و سایت های معتبر نیز با قیمت های متفاوتی بلیط هواپیما مسکو را ارایه می دهند. بنابراین بهتر است مسافرانی که قصد خرید بلیط هواپیما مسکو را دارند ابتدا قیمت آن را از چند سایت معتبر مقایسه کرده و سپس اقدام به خرید کنند. یکی از ساده ترین راه های رزرو بلیط هواپیما مسکو مراجعه به سامانه رزرواسیون آنلاین سفرمی می باشد. تنها کافیست مبدا، مقصد (مسکو) و زمان سفر خود را درج کنید تا لیستی از پرواز های مختلف برای شما به نمایش گذاشته شود تا بتوانید بلیط هواپیما مسکو مدنظر خود را خریداری کنید.