بلیط قطار سیمرغ

مبداء
مقصد

خرید بلیط قطار سیمرغ

قطار سیمرغ اولین قطار ویژه در خطوط حمل و نقل ریلی ایران می باشد که انتخاب مناسبی برای سفر به مشهد مقدس است. این قطار مسافت تهران تا مشهد را با امکانات رفاهی مناسب در مدت 10 ساعت می پیماید. مسافران می توانند با انتخاب قطار سیمرغ سفرمی امن و خاطره انگیز را تجربه نمایند. در لیست قطارهای ویژه رجا، قطار سیمرغ پس از قطار زندگی جای گرفته است.
همراه سفرمی باشید تا با قطار سیمرغ و امکانات رفاهی آن آشنا شوید.

قطار سیمرغ

قطار سیمرغ ، اولین قطار ویژه

واگن های قطار سیمرغ دارای 8 کوپه هستند و هر کوپه در این قطار ظرفیت 4 نفر را دارد. بنابراین هر واگن ظرفیت جای گیری 32 مسافر تهران مشهد را دارد.قطار سیمرغ می تواند بهترین انتخاب برای سفرهای خانوادگی باشند، این قطار هزینه ی معقول و امکانات مناسب تری نسبت به قطارهای هم رده ی خود دارد.

امکانات قطار سیمرغ

یکی از بهترین مواردی که در قطار سیمرغ رعایت شده است بی سروصدا بودن این قطار نسبت به سایر قطارهاست. استفاده از شیشه های دوجداره و با کیفیت، کوپه مسافران را به محیطی بی سر و صدا و آرام تبدیل کرده تا مسافران بتوانند علاوه بر لذت بردن از آرامش فضا، به تماشای مناظر زیبای بیرون بنشینند. سیستم تهویه کوپه با رد و بدل کردن هوای مطبوع راحتی بیشتری برای مسافران فراهم می کند.

در درون هر کوپه 4 تخت راحت وجود دارد که می تواند خیال مسافران را برای استراحت و خوابیدن راحت کند. مسافران می توانند در طول مسیر با استراحت کردن بر روی این تخت ها مجله و کتاب مورد علاقه ی خود را بخوانند و گذر زمان را حس نکنند. در هر کوپه پریز برق 220 ولتی وجود دارد تا مسافران بتوانند وسایل الکتریکی خود را شارژ کنند.

در هر واگن قطار سیمرغ با توجه به مسافت طولانی تهران-مشهد 2 سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی تعبیه شده است که دارای کیفیت مناسبی هستند. همچنین درون کوپه های قطار مانیتورهایی برای پخش فیلم و برنامه های تلویزیون قرار داده شده تا مسافران بتوانند در طول مسیر فیلم یا سریال مورد علاقه خود را تماشا کنند. برای افراد کم توان و افرادی که از معلولیت برخوردار هستند نیز ویلچرهایی وجود دارد. از دیگر امکانات این هتل می توان به جعبه کمک های اولیه و حضور دائمی پزشک در داخل قطار اشاره کرد.

قطار سیمرغ

پذیرایی در قطار سیمرغ

در قطار سیمرغ مهماندارانی آموزش دیده وجود دارند که در هر ساعت از شبانه روز در حال خدمت رسانی به مسافران هستند. در طول مسیر مهمانداران خوش رو این قطار با بسته های رایگان و آب معدنی از مسافران پذیرایی می کنند. مهمانداران قطار سیمرغ با انواع نوشیدنی های سرد و گرم و تنقلات از مسافران پذیرایی میکنند و در صورتی که مسافران بخواهند وعده غذایی را در قطار میل کنند باید هنگام خرید بلیط قطار سیمرغ هزینه ی وعده ی غذایی خود را پرداخت کنند. رستوران قطار سیمرغ از ساعت 7 صبح تا ساعت 23 آماده پذیرایی از مسافران می باشد.

خرید بلیط قطار سیمرغ

شما میتوانید برای خرید بلیط قطار سیمرغ در مسیرهای تهران-مشهد به سایت سفرمی مراجعه نموده و با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت، تعداد بلیط و .. قطار سیمرغ را انتخاب نموده و از امکانات این قطار استفاده کنید.

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد

ورود به سایت
فراموشی کلمه عبور
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل