بلیط قطار ریل باس ارم

مبداء
مقصد

خرید بلیط قطار ریل باس ارم

قطار ریل باس ارم قطاری خودکشش و اتوبوسی است که در مسیر های کوتاه و حومه ای مانند تهران-پرند، تهران-هشتگرد و گرگان-پل سفید مسافران را جابجا می کنند.
همراه سفرمی باشید تا با قطار ریل باس ارم و امکانات آن بیشتر آشنا شوید.

قطار ریل باس ارم

امکانات قطار ریل باس ارم

قطار ریل باس ارم ، قطارهایی با طراحی ارگونومیک است که ایمنی و راحتی کامل را برای مسافران به ارمغان می آورد. کلیه سالن های قطار ریل باس ارم دارای نورپردازی بسیار مناسب و مدرنی است . از دیگر امکانات این قطار می توان به سیستم تهویه سرمایش و گرمایش اشاره کرد که به دو صورت دستی و خودکار است. دستگیره های مناسب با قابلیت بازشدن راحت و کپسول اطفاء حریق از دیگر امکانات قطار ریل باس ارم است.

دربهای واگن از طریق 12 دوربین در پنل راننده قابل کنترل می باشد .همچنین در این قطار در داخل و خارج آن سیستم صوتی با بلندگوهایی وجود دارد که هشدارهای لازم را در مواقع ضروری به اطلاع مسافران می رساند.

پنجره های قطار ریل باس ارم دو جداره هستند و مسافران می توانند با نشستن بر روی صندلی های این قطار ضمن لذت بردن از سکوت به تماشای مناظر بیرون بنشینند. همچنان می توانند برای گذر زمان از کتاب و مجله استفاده کنند.

قطار ریل باس ارم

خرید بلیط قطار ریل باس ارم

شما میتوانید برای خرید آنلاین بلیط قطار ریل باس ارم در مسیرهای کوتاهی مانند تهران-پرند، تهران-هشتگرد و گرگان-پل سفید به سایت سفرمی مراجعه نموده و با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت، تعداد بلیط و .. قطار ریل باس ارم را انتخاب نموده و از امکانات این قطار استفاده کنید.

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد

ورود به سایت
فراموشی کلمه عبور
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل