منو
ورود | ثبت نام
(۰۲۱) ۴٢١٠٣ - (۰۲۱) ۸۵۲۴

بلیط قطار دلیجان

مبداء
مقصد

خرید بلیط قطار دلیجان

قطار دلیجان قطارهایی فرانسوی است که توسط شرکت رجا در دسته قطارهای ویژه قرار گرفته است که به نظر می رسد دلیل قرارگیری قطار دلیجان با کیفیتی متوسط در دسته قطارهای ویژه صرفا به خاطر وجود ال سی دی 5 اینچی در هر کوپه می باشد. قطار دلیجان در مسیرهای تهران-مشهد، تهران-تبریز، قزوین-مشهد و سمنان-مشهد به صورت رفت و برگشت مشغول جابجایی مسافران می باشد.
همراه سفرمی باشید تا اطلاعاتی مختصر در مورد قطار دلیجان و امکانات آن به دست آورید.

قطار دلیجان

امکانات قطار دلیجان

هر واگن از قطار دلیجان دارای 11 کوپه 4 نفره می باشد که در مجموع هر واگن گنجایش پذیرش 44 نفر از مسافران را دارد. در هر واگن برای راحتی مسافران 2 دستگاه سرویس بهداشتی تعبیه شده است که یک سرویس مخصوص برای مهمانداران می باشد. واگنهای قطار دلیجان دارای سیستم تهویه مطبوع هستند و همینطور با توجه به اینکه بدنه کوپه 2 لایه است و از شیشه های 2 جداره در کل قطار استفاده شده قطار دلیجان در برابر حرارت و سرو صدا عایق می باشد.

مسافران می توانند در کوپه های 4 تخته قطار دلیجان در طول مسیر به استراحت بپردازند و یا در تخت های این قطار خوابی آرام را تجربه کنند. درون هر کوپه از قطار دلیجان سیستمی صوتی و تصویری برای پخش فیلم و یا موسیقی وجود دارد. همچنین مسافران می توانند از کتاب و یا مجله در طول سفر خود استفاده کنند.

خرید بلیط قطار دلیجان

شما میتوانید برای خرید بلیط قطار دلیجان در مسیرهای تهران-مشهد، تهران-تبریز، قزوین-مشهد و سمنان-مشهد به سایت سفرمی مراجعه نموده و با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت، تعداد بلیط و .. قطار دلیجان را انتخاب نموده و از امکانات این قطار استفاده کنید.

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد

ورود به سایت
با ایمیل خود در گوگل وارد سایت شوید
فراموشی کلمه عبور
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل