سفرهای مسی ستاره فوتبال آرژانتینی

سفرمی
24 مرداد 1397
0 دیدگاه
امتیاز این مطلب:
120 رای 4.44 / 5

با برخی از سفرهای مسی آشنا شوید!

همان طور که می دانید، لیونل مسی، از ستارگان فوتبال در قرن 21 است که به عنوان اعجوبه ای در رشته ی فوتبال شناخته می شود و دیگر هیچ نیازی به معرفی او به صورت جزئی نیست. امروزه هر کسی، از پیر و جوان گرفته تا زن و مرد و کودک، با شهرت و آوازه ی مسی آشنا هستند و بسیاری از جوانان در کشورهای مختلف دنیا، شیوه ی کار و زندگی این ابر قهرمان را، الگوی خود قرار داده اند. در ادامه به شرح و بررسی زادگاه لیونل مسی، این ستاره ی بی همتای فوتبال خواهیم پرداخت و سفرهای مسی را در شهرها و کشورهای مختلف مورد بررسی قرار خواهیم داد و با مقصد سفر های مسی آشنا خواهیم شد. با سفرمی سامانه آنلاین خرید بلیط هواپیما سیستمی و چارتری و رزرو هتل همراه باشید و با شناخت بیشتر مسی، با خلق و خو و اهداف او از سفر آشنا شوید.

سفرهای مسی

آرژانتین- روزاریو | Rosario - Argentina

لیونل مسی در کشور آرژانتین و در شهری به نام روزاریو متولد شده است، شهری که توجه تمام دنیا را به خود جلب کرده است و به عنوان یکی از صادرکنندگان فوتبالیست به کل کشورهای دنیا شناخته می شود. زادگاه مسی، یعنی کشور آرژانتین، کشوری واقع در امریکای جنوبی می باشد که دارای مساحتی در حدود 2.78 میلیون کیلومتر مربع است و بیش از 45.85 میلیون نفر در آن زندگی می کنند. کشور آرژانتین تاریخ پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است و با شکست در جنگ های متوالی در برخی برهه های تاریخی، آسیب های جبران ناپذیری را متحمل شده است.  

این کشور از اوضاع اقتصادی خوبی برخوردار نمی باشد و شرایط کار و زندگی در این کشور، برای اکثر مردم آن سخت و دشوار است. این در حالی است که فوتبال دوستی و عشق به فوتبال یکی از مهم ترین ویژگی های مردم آرژانتین است و به طور ویژه شهر روزاریو به همین دلیل، از شهرتی جهانی بهره می برد. امروزه اکثر مردم دنیا، روزاریو را که محل تولد لیونل مسی نیز به شمار می رود، یکی از اصلی ترین قطب های صادرکننده ی فوتبالیست به جهان می دانند و چه بسا ستارگانی که در روزاریو متولد شده و پا به عرصه جهانی نهاده اند.

آرژانتین- روزاریو

آنتیگوآ و باربودا | Antigua and Barbuda

اگر این سوال در ذهنتان به وجود آمده است که لیونل مسی برای گذراندن تعطیلات و روزهای خاص خود به کجا سفر می کند، باید بگوییم که یکی از سفرهای مسی به آنتیگوا و باربودا بوده است. این جزایر که در کنار هم به عنوان یک کشور مستقل شناخته می شوند، در قسمت شرقی دریای کارائیب قرار گرفته اند و فضایی همچون بهشت را در اختیار گردشگران قرار می دهند.

آنتیگوآ و باربودا

سواحل این کشور از شهرتی بی حد و مرز برخوردارند و باعث رونق گرفتن صنعت گردشگری در این کشور شده اند. بخش اعظم درآمدهای این کشور نیز از راه گردشگری تامین می شوند و چرخه ی اقتصادی در آن بسیار خوب و قابل قبول است. جالب است بدانید که لیونل مسی و همسرش، پس از ازدواج، همراه با فرزندان خود به آنتیگوآ و باربودا رفتند و سفر به این جزایر زیبا را بر دیگر مقاصد گردشگری ترجیح دادند.

سفر مسی به آنتیگوا

سواحل ایبیزا |Ibiza Beach

سواحل ایبیزا، واقع در جنوب شرقی کشور اسپانیا، از محبوب ترین مقاصد گردشگری در فصل تابستان می باشد و محیطی امن و راحت را برای خانواده ها به ارمغان می آورد. این جزیره که برخی آن را به عنوان جزیره ی سفید نیز می شناسند، از فضایی بکر و زیبا بهره می برد و سالانه گردشگران بیشماری را به خود جلب می نماید. جالب است بدانید که برخی از سواحل این منطقه در لیست میراث فرهنگی سازمان یونسکو نیز ثبت شده اند و به طور ویژه از آن ها محافظت می شود و یکی از مقاصد سفرهای مسی نیز بوده است .

سواحل ایبیزا

لیونل مسی ستاره ی فوتبال جهان، این جزیره را برای گذراندن تعطیلات خود و احیای قوای روحی و جسمی برگزیده و پس از به اتمام رسیدن جام جهانی روسیه، همراه با اعضای خانواده ی خود راهی این سواحل زیبا و آرامش بخش شد تا در اوقاتی خوش و به یادماندنی را تجربه نموده و باری دیگر قدرتمند تر از قبل، به عرصه ی فوتبال بازگردد.

سفرهای مسی به ساحل ایبیزا

سفر مسی به سواحل ایبیزا

سفر مسی به سواحل ایبیزا

آندورا | Andorra

کشور آندورا، که کشوری کوچک در دل کوه های پیرنه است، در بین دو کشور اسپانیا و فرانسه قرار گرفته است و تمام در آمد آن از صنعت گردشگری حاصل می شود. این کشور که در ارتفاعات واقع شده، از جاذبه های گردشگری بیشماری بهره می برد و از طبیعتی زیبا و دست نخورده برخوردار است. جمعیت ساکن در این کشور در حدود 83 هزار نفر می باشند و اما سالانه گردشگران بیشماری، راهی آندورا شده و روزها و هفته های خود را در این کشور زیبا سپری می کنند.

آندورا

یکی از این افراد لیونل مسی بوده است که تعطیلات تابستانی خود را در این کشور و طبیعت رویایی آن سپری نموده است و همین مساله گواهی بر خاص و منحصر به فرد بودن کشور آندورا می باشد.

آندورا

با سفرمی همراه باشید و با مطالعه ی مقالات تهیه شده در این وبلاگ گردشگری، با نقاط مختلف دنیا آشنا شوید و بدین ترتیب بر تنوع مقاصد سفر خود بیفزایید.