هواگرد فلایر

با هواگرد فلایر بدون گواهینامه خلبانی پرواز کنید!

سفرمی
26 تیر 1397
0 دیدگاه
امتیاز این مطلب:
51 رای 4.64 / 5

پرواز بر فراز آب ها با هواگرد فلایر

شرکت کیتی هاوک با مالکیت لری پیج به تازگی تصاویر مدل نهایی و مشخصات هواگرد تک سرنشین و تمام برقی فلایر را که جدیدترین پروژه این شرکت می باشد منتشر کرده است. هواگرد فلایر با طراحی متفاوت خود به خاطر حفظ جان مسافر فقط قابلیت پرواز بر روی آب را دارد . همراه سفرمی، سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما سیستمی و چارتری و رزرو هتل باشید تا بیشتر با این هواگرد فلایر آشنا شوید.

هواگرد فلایر کیتی هاوک هواگرد فلایر از 10 پروانه ی تمام برقی که طول هر کدام تقریبی یک متر است و فریمی با ابعاد2.4 در 3.9 متر ایجاد کرده، تشکیل شده است .این هواگرد تمام الکتریکی تنها 100 کیلوگرم وزن دارد و مناسب برای سفرهای تفریحی می باشد.نمونه اولیه فلایر تنها با هدف پرواز بر روی آب طراحی شده و توانسته موافقت آمریکا را از لحاظ قانونی کسب نماید.

هواگرد فلایر کیتی هاوک

مشخصات هواگرد فلایر

وزن سرنشین و سرعت هواگرد مولفه هایی هستند که در زمان پرواز فلایر تاثیر گذاشته و امکان پرواز بین بازه ی زمانی 12 تا حداکثر 20 دقیقه را فراهم کرده است. فلایر کیتی هاوک پرواز تا ارتفاع 3 و با حداکثر سرعت 32 کیلومتر بر ساعت را امکان پذیر می کند. شرکت کیتی هاوک اعلام کرده مدل های بعدی فلایر تا حداکثر سرعت 160 کیلومتر بر ساعت پرواز خواهند کرد.

کیتی هاوک فلایر

مقامات شرکت کیتی هاوک اعلام کرده اند که آموزش هدایت این فلایر کمتر از یک ساعت طول می کشد و به دلیل اینکه این فلایر در کلاس هواگردهای فوق سبک قرار می گیرد، پرواز با آن بدون گوهینامه ی خلبانی و در مناطق غیرمسکونی بر روی آب امکان پذیر است.

فلایر کیتی هاوک

این شرکت قصد دارد تا پایان سال جاری نمونه های کامل تری از فلایر را برای فروش آماده کنند که مشکلات نمونه ی اولیه مانند سروصدا را نداشته باشد. اخیرا شرکت های بزرگی مانند ایرباس، طرح های خود را در زمینه هواگردهای بدون خلبان اعلام کرده اند که نشان دهنده ی رقابت داغ در این بخش است.