بلیط اتوبوس رویال سفر

مبدا
مقصد

خرید بلیط اتوبوس رویال

شرکت رویال سفر ایرانیان، معتبرترین و محبوب ترین شرکت حمل و نقل جاده ای و اتوبوسرانی در ایران می باشد که با گستردگی تمام، مسیرهای بسیاری را پوشش می دهد. شرکت اتوبوس رویال سفر در سال 1385 با هدف ایجاد تحول و نوآوری در حمل و نقل جاده ای در سفرهای داخلی و حتی سفرهای زمینی به کشورهای همسایه و به منظور خدمات رسانی با کیفیت، به مرکزیت پایانه بیهقی تهران افتتاح شد. همراه سفرمی باشید تا شرکت اتوبوس رویال و امکانات آن را بهتر شناخته تا در انتخاب بلیط اتوبوس رویال ، آگاهانه تر عمل نمایید.

مقاصد اتوبوس های شرکت رویال

شرکت رویال سفر ایرانیان توانسته تا به امروز در 43 استان کشور دفاتر فروش مستقیم خرید بلیط اتوبوس را راه اندازی کند که به صورت روزانه به مقصد تمامی این 43 استان کشور بلیط اتوبوس می فروشد. جالب است بدانید که مقاصد اتوبوس های رویال تنها به شهرهای ایرانی ختم نمی شود! رویال سفر ایرانیان به وسیله اتوبوس های مدرن و VIP به مقاصد شهرها و کشورهای خارجی همچون استانبول، آنکارا و ارمنستان سفر خواهند داشت. اگر قصد دارید در هزینه های سفر خارجی خود صرفه جویی نمایید می توانید بلیط اتوبوس رویال برای این سه مقصد را خریداری نموده و از سفر خود در آسودگی تمام، لذت ببرید.

امکانات اتوبوس های رویال سفر ایرانیان

با خرید بلیط اتوبوس رویال سفر، شما با خدماتی بی نظیر و با کیفیت در طول سفر خود مواجه می شوید. شرکت رویال سفر همیشه در تلااش بوده تا با استفاده از اتوبوس های مدرن و شیک و به کارگیری میهمانداران آموزش دیده و مجرب، از ابتدا تا انتهای سفر، اوقاتی خوش و آسوده را برای مسافران به ارمغان آورد. از جمله امکانات موجود که با خرید بلیط اتوبوس رویال به آن دست می یابید می توان به وجود صندلی های راحت و نیمه تختخواب‌‌شویی که امکان تجربه خوابی آرام در طول سفر را برای شما به ارمغان می آورد، اشاره نمود. در طول سفر به وسیله مانیتورهای تعبیه شده درون اتوبوس های وی آی پی رویال، برای شما فیلم های روز گذاشته شده تا متوجه گذر زمان نشوید و سفری آسوده را تجربه نمایید. همچنین تمامی اتوبوس های رویال دارای دستگاه های خنک کننده، گرم کننده و تهویه هوای مطبوع بوده تا مسافران در طول سفر دچار هیچ مشکلی نشوند.

خرید بلیط اتوبوس رویال سفر ایرانیان

از آنجایی که مراجعه به ترمینال های موجود در کشور برای خرید بلیط اتوبوس رویال تا حد بسیاری وقت شما را می گیرد، به شما پیشنهاد می کنیم بلیط اتوبوس رویال را به صورت اینترنتی خریداری نمایید. برای خرید بلیط اتوبوس رویال کافیست به سایت رزرواسیون آنلاین سفرمی مراجعه نموده و در بخش بلیط اتوبوس، مبدا و مقصد خود را وارد نمایید و پس از انتخاب تاریخ رفت و برگشت، نوع بلیط و تعداد مسافران بر روی جستجو کلیک نموده تا لیستی از اتوبوس های موردنظر و ساعت های حرکت، برای شما به نمایش در بیاید. شما می توانید متناسب با بودجه خود و ساعت موردنظر، بلیط اتوبوس رویال سفر ایرانیان را خریداری نمایید.

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد

ورود به سایت
فراموشی کلمه عبور
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل