منو
ورود | ثبت نام
(۰۲۱) ۴٢١٠٣ - (۰۲۱) ۸۵۲۴

بلیط اتوبوس همسفر

مبدا
مقصد

بلیط اتوبوس همسفر

همسفر از معتبرترین شرکت های اتوبوسرانی و حمل و تقل جاده ایست که فعالیت خود را از اسفند ماه سال 1378 در پارک سوار بیهقی آغاز نمود. شرکت اتوبوسرانی همسفر در ابتدا تنها دارای یکصد دستگاه اتوبوسB7 بود و توانست در مدت زمان کمی با افزایش تعداد اتوبوس های خود را اضافه نمودن خدمات و امکاناتی بیشتر، در میان مسافران به محبوبیت خاصی برسد تا بلیط اتوبوس همسفر را برای سفرهای خود انتخاب نمایند.
همراه سفرمی باشید تا با اتوبوس همسفر، مقاصد و امکانات آن بیشتر آشنا شوید.

مقاصد اتوبوس شرکت همسفر

شرکت اتوبوسرانی همسفر توانسته روز به روز مسیرهای اتوبوس خود را گسترش داده؛ به این صورت که در حال حاضر مسافران می توانند بلیط اتوبوس همسفر را از شهرهای بسیاری خریداری نمایند. مبدا اصلی اتوبوس های شرکت همسفر از صفه اصفهان، کاوه اصفهان و ترمینال های تهران همچون پایانه بیهقی، پایانه شرق، پایانه غرب و پایانه جنوب می باشد. با خرید بلیط اتوبوس همسفر می توانید به مقاصد بسیاری همچون اراک، اردبیل، رشت، اهواز، بندرعباس، تبریز، زاهدان، ساری، کرج، کرمان، مشهد، همدان، اصفهان، آبادان و بسیاری دیگر سفر کنید. جالب است بدانید که برای سفر به ترکیه نیز می توانید بلیط اتوبوس همسفر را برای شهر استانبول خریداری نمایید!

امکانات اتوبوس همسفر

با خرید بلیط اتوبوس همسفر شما می توانید امکانات و خدمات متنوع و قابل توجهی در طول سفر خود بهره ببرید. اتوبوس های همسفر از صد دستگاه به ششصد دستگاه افزایش یافته است. تمامی این اتوبوس ها، به صورت V.I.P که دارای 26 صندلی و در هر ردیف 3 صندلی و یک صندلی تکنفره و دو صندلی مجاور یکدیگر می باشد. این اتوبوس های جدید و وی آی پی همسفر محصول کشور آلمان می باشد که با صندلی های راحت و تختخوابشو سفری آسوده را برای شما به ارمغان می آورند. کارکنان شرکت اتوبوسرانی همسفر همگی با مهارت و مجرب بوده و به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به مسافران می باشند.
با خرید بلیط اتوبوس همسفر از نوع وی آی پی می توانید در طول سفر با وجود مانیتوری که در اتوبوس تعبیه شده، به تماشای فیلم های روز ایرانی بپردازید و از سفر خود نهایت لذت را ببرید. از دیگه خدمات و امکانات اتوبوس همسفر می توان به وجود دستگاه های تهویه هوای مطبوع، دستگاه های گرم کننده و سرد کننده، بسته های پذیرایی و نوشیدنی اشاره کرد که همگی منجر به تجربه ای خوش از خرید بلیط اتوبوس همسفر می شود.

خرید بلیط اتوبوس همسفر

از آنجایی که مراجعه به ترمینال های موجود در کشور برای خرید بلیط اتوبوس همسفر تا حد بسیاری وقت شما را می گیرد، به شما پیشنهاد می کنیم بلیط اتوبوس همسفر را به صورت اینترنتی خریداری نمایید. برای خرید بلیط اتوبوس همسفر کافیست به سایت رزرواسیون آنلاین سفرمی مراجعه نموده و در بخش بلیط اتوبوس، مبدا و مقصد خود را وارد نمایید و پس از انتخاب تاریخ رفت و برگشت، نوع بلیط و تعداد مسافران بر روی جستجو کلیک نموده تا لیستی از اتوبوس های موردنظر و ساعت های حرکت، برای شما به نمایش در بیاید. شما می توانید متناسب با بودجه خود و ساعت موردنظر، بلیط اتوبوس همسفر را خریداری نمایید.

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد

ورود به سایت
با ایمیل خود در گوگل وارد سایت شوید
فراموشی کلمه عبور
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل