بلیط قطار وانیاریل

مبداء
مقصد

خرید بلیط قطار وانیاریل

سفر با قطار تجربه لذت بخشی برای عموم مردم است. در سالهای اخیر با ورود قطارهای مدرن به ناوگان ریلی کشور تمایل مردم برای استفاده از قطار برای سفرهایشان افزایش یافته است. یکی از قطارهای درجه یک ناوگان ریلی، قطار وانیاریل است. در این مقاله قصد داریم تا امکانات این قطار را برای آن دسته از مسافرینی که قطار وانیاریل را انتخاب کرده اند توضیح دهیم.

مهمانداران قطار وانیاریل

شاید اولین چیزی که در هر سفر خاطره شیرینی از خود در ذهن ها به جای میگذارد، مهمان نوازی و آرامشی است که در طول سفر برای مسافران ایجاد شده است. در قطار وانیاریل مهماندارانی با تجربه برای پاسخگویی به سوالات و خدمات رسانی به مسافران مستقر شده اند. در قطار وانیاریل مسافرین از طریق سیستم تلفنی می توانند با مهمانداران در ارتباط باشند .

خدمات قطار وانیاریل

قطار وانیاریل مانند سایر قطارهای درجه یک خطوط ریلی کشور کوپه هایی با امکاناتی همچون سیستم های صوتی مجزا، سرویس بهداشتی فرنگی، صندلی های انعطاف پذیر، سیستم تهویه مطبوع و پذیرایی با چای، بسته ای خوراکی ، آب معدنی و درصورت انتخاب ناهار به هنگام خرید بلیط، سعی در ایجاد سفری متفاوت برای مسافرین کرده است.

مسیرهای قطار وانیاریل

مسافرینی که قصد سفر با قطار وانیاریل را دارند می توانند برای مسیرهای تهران به مشهد، تهران به بندرعباس و تهران به اهواز و بالعکسشان از این قطار استفاده کنند.

خرید بلیط قطار وانیاریل

برای خرید بلیط قطار وانیاریل میتوانید به مراکز معتبر ارایه دهنده بلیط قطار و یا سایت های معتبر فروش مراجعه نمایید. با توجه به یکپارچه بودن سیستم ریلی کشوری قیمت بلیط قطار در همه جا یکسان می باشد و اگر بلیطی در سایتی موجود نباشد، در سایر سایت ها نیز موجود نمی باشد اما بهتر است برای خرید بلیط قطار به مراکز و سایت هایی که پشتیبانی مناسبی ارایه می دهند مراجعه نمایید. برای خرید بلیط قطار وانیاریل می توانید به سامانه رزرواسیون آنلاین سفرمی با پشتیبانی 24 ساعته مراجعه کنید.

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد

ورود به سایت
فراموشی کلمه عبور
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل