بلیط قطار طوس

مبداء
مقصد

خرید بلیط قطار طوس

قطار طوس یکی از قطارهای درجه یک شرکت حمل و نقلریلی رجا می باشد که امکانات مناسبی را برای مسافران فراهم می آورد. قطار طوس یا خیام در مسیرهای تهران-تبریز و تهران-مشهد به صورت رفت و برگشت در حال جابجایی مسافران می باشد.
همراه سفرمی باشید تا با قطار طوس و امکانات آن بیشتر آشنا شوید.

بلیط قطار طوس

امکانات قطار طوس

هر واگن از قطار طوس دارای 9 کوپه 4 نفره می باشد که در مجموع این قطار گنجایش پذیرش 36 مسافر را دارد. واگن ها و کوپه های این قطار دارای سیستم تهویه هوای مطبوع هستند . همینطور با دولایه بودن بدنه قطار و دو جداره بودن شیشه های واگن ها و کوپه ها قطار طوس در برابر گرم و سرما و رطوبت عایق بندی شده است.

هر واگن در قطار طوس دارای دو دستگاه سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به صورت ثابت و سیار می باشد تا مسافران در طول سفر راحتی بسیاری داشته باشند. یک کوپه سرویس نیز در هر واگن وجود دارد. مسافران می توانند با وجود سیستم صوتی تصویری موجود در واگنها و کوپه های قطار طوس به تماشای فیلم یا سریال موردعلاقه خود از شبکه های صداوسیما بپردازند و گذر زمان را احساس نکنند. همچنین پریز 220 ولتی برق در داخل کوپه های جای گذاری شده تا مسافران بتوانند وسایل شارژی خود را به راحتی شارژ کنند.

پذیرایی در قطار طوس

مهمانداران قطار طوس با گذراندن دوره های آموزشی از مسافران قطار به خوبی پذیرایی می کنند. در این قطار پذیرایی شام به صورت یک بسته غذایی کنسروی سبک می باشد که بر روی بلیط حساب می شود.رستوران قطار طوس با انواع نوشیدنی های گرم و سرد و تنقلات آماده پذیرایی از مسافران گرامی می باشد.

خرید بلیط قطار طوس یا خیام

شما میتوانید برای خرید آنلاین بلیط قطار طوس در مسیرهای تهران-تبریز و تهران-مشهد به صورت رفت و برگشت به سایت سفرمی مراجعه نموده و با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت، تعداد بلیط و .. قطار طوس را انتخاب نموده، از امکانات این قطار استفاده کرده و سفری لذت بخش و آسوده را تجربه نمایید.

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد

ورود به سایت
فراموشی کلمه عبور
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل