بلیط قطار تبدیلی

مبداء
مقصد

خرید بلیط قطار تبدیلی

قطار تبدیلی یکی از قطار های شبکه حمل و نقل ریلی رجا می باشد که از نظر مسافران اقتصادی ترین قطارها برای سفرهای گروهی و جمعی هیئتی و یا دانشجویی هستند که با توجه به امکاناتی که به مسافران ارائه می کنند قیمت بلیط هم ارزان است. قطار تبدیلی در مسیر های تهران-قزوین، سمنان-مشهد، قزوین-مشهد، شاهرود-مشهد و شاهرود-نیشابور به صورت رفت و برگشت در حال جابجایی مسافران می باشد.
همراه سفرمی باشید تا با قطار تبدیلی و امکانات آن بیشتر آشنا شوید.

بلیط قطار تبدیلی

امکانات قطار تبدیلی

قطار 6 تخته تبدیلی دارای کلاس 3 می باشد. هر کوپه از این قطار دارای 6 تخت همراه با لوازم خواب می باشد تا مسافران بتوانند خوابی آرام را در قطار تبدیلی تجربه کنند. از امکانات موجد در قطار تبدیلی می توان به وجود سیستم تهویه هوای مطبوع ، سیستم صوتی برای گوش کردن دعا و موسیقی اشاره کرد. در ایام غیر تعطیل نیز مهمانداران مجلات و نشریاتی را میان مسافران پخش می کنند.
قطار تبدیلی دارای سرویس بهداشتی ثابت و سیار، ویلچر برای افراد ناتوان و دارای معلویت، جعبه کمک های اولیه و رستوران و بوفه می باشد.

پذیرایی در قطار تبدیلی

مهمانداران قطار تبدیلی از مسافران این قطار با بسته های پذیرایی رایگان و میان وعده و آب آشامیدنی پذیرایی می کنند. همچنین مسافران می توانند وعده های غذایی، تنقلات و خوراکی های موردنظر خود را در قطار تبدیلی خریداری و میل کنند.

خرید بلیط قطار تبدیلی

شما میتوانید برای خرید آنلاین بلیط قطار تبدیلی در مسیر های تهران-قزوین، سمنان-مشهد، قزوین-مشهد، شاهرود-مشهد و شاهرود-نیشابور به صورت رفت و برگشت به سایت سفرمی مراجعه نموده و با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت، تعداد بلیط و .. قطار تبدیلی شش تخته کلاس 3 را انتخاب نموده، از امکانات این قطار استفاده و سفری لذت بخش و آسوده را تجربه نمایید.

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد

ورود به سایت
فراموشی کلمه عبور
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل