منو
ورود | ثبت نام
(۰۲۱) ۴٢١٠٣ - (۰۲۱) ۸۵۲۴

بلیط قطار سروش

مبداء
مقصد

خرید بلیط قطار سروش

با ورود قطارهای مدرن با امکانات رفاهی بالا، سفر از طریق خطوط ریلی نه تنها افزایش یافته بلکه در بسیاری از موارد به دلیل بهتر بودن قیمت آن نسبت به وسایل نقلیه عمومی دیگر همچون هواپیما بسیار مورد توجه مسافرین قرار گرفته است. در این مقاله از سفرمی قصد معرفی قطار سروش که یکی از قطارهای پرطرفدار ناوگان ریلی است بپردازیم.

مسیر حرکت قطار سروش

قطار سروش یکی از قطارهای لوکسی است که گزینه انتخابی بسیاری از مسافرین برای سفرهای ریلی است. قطار سروش در مسیر قم به مشهد و بالعکس آن تردد می کند. جالب است بدانید که قطار سروش از مجموعه قطارهای غزال می باشد و تمامی امکانات قطارهای غزال در آنها نیز موجود است.

استقبال از مسافرین در قطار سروش

در قطار سروش مهماندارانی باتجربه با روی گشاده از مسافرین استقبال می کنند. کوپه مهمانداران از طریق سیستم های ارتباطی با مسافرین در ارتباط است و مجهز به امکاناتی همچون یخچال، آب سرد کن، ماکروفر و.... برای بهبود خدمات رسانی به مسافرین است.

خدمات و تجهیزات ارایه شده در قطار سروش

کوپه های لوکس قطار سروش برای ایجاد سرگرمی، مجهز به سیستم های صوتی می باشند که مسافران در صورت علاقه می توانند از آن استفاده کنند. خدماتی مانند ویلچر برای مسافرینی که از این وسیله استفاده می کنند هم در قطار سروش درنظر گرفته شده است. در هر واگن سرویس بهداشتی، ماکروفر و هدفون نیز وجود دارد که آرامش بیشتری برای مسافران به ارمغان آورده است. در این قطار به این موضوع هم که ممکن است برخی از مسافرین هنوز به خواندن روزنامه های کاغذی به جای دیجیتال علاقمند باشند هم توجه شده است و در هر کوپه روزنامه هایی قرار داده شده است.

خرید بلیط قطار سروش

مسافرینی که قصد سفر با قطار را دارند می توانند با خرید بلیط قطار سروش تجربه یک سفر لاکچری را برای خود و دوستانشان رقم بزنند. برای خرید بلیط قطار سروش می توانید از طریق سایت های معتبر اقدام نمایید. با توجه به یکپارچه بودن سیستم ریلی کشور قیمت بلیط قطار سروش در تمامی سایت ها یکسان می باشد. اما برای تجربه حس اطمینان در خرید حتما از سایت هایی که پشتیبانی قوی ای ارایه میدهند بلیط های خود را خریداری نمایید. برای رزرو بلیط قطار سروش می توانید به سامانه رزرواسیون آنلاین سفرمی با پشتیبانی 24 ساعته مراجعه نمایید.

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد

ورود به سایت
با ایمیل خود در گوگل وارد سایت شوید
فراموشی کلمه عبور
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل