بلیط قطار سهند

مبداء
مقصد

خرید بلیط قطار سهند

قطار سهند یکی از قطارهای شرکت حمل و نقلی ریلی رجا می باشد که امکانات مناسبی را به نسبت قیمت خود به مسافران ارائه می کند. قطار سهند در مسیر تهران-تبریز در حال جابجایی مسافران می باشد.
همراه سفرمی باشید تا با قطار سهند و امکانات آن بیشتر آشنا شوید.

قطار سهند

امکانات قطار سهند

واگن های قطار سهند دارای 8 کوپه 4 نفره هستند که در مجموع هر واگن گنجایش پذیرش 32 مسافر را دارد. در هر واگن از قطار برای راحتی مسافران 2 سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی قرار داده شده و یک کوپه سرویس نیز برای مهمانداران قطار سهند در نظر گرفته شده است. واگن ها و کوپه های قطار مجهز به سیستم تهویه هوای مطبوع هستند و مانع از ورود بوی بد به داخل واگن ها می باشند.

در قطار سهند بدنه کوپه 2 لایه می باشد و از شیشه های دوجداره در تمامی واگن ها استفاده شده تا این قطار در برابر سرما و گرما عالیق باشد. در هر کوپه پریز برق 220 ولتی وجود دارد تا مسافران بتوانند وسایل الکتریکی خود را در طول سفر شارژ کنند.

از دیگر امکانات قطار سهند می توان به سیستم صوتی و تصویری که در هر کوپه به صورت مداربسته وجود دارد اشاره کرد . مسافران می توانند فیلم یا سریال مورد نظر خود را تماشا کنند و از سفر خود لذت ببرند.

خرید بلیط قطار سهند

شما میتوانید برای خرید آنلاین بلیط قطار سهند در مسیر تهران-تبریز به صورت رفت و برگشت به سایت سفرمی مراجعه نموده و با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت، تعداد بلیط و .. قطار سهند را انتخاب نموده، از امکانات این قطار استفاده کنید و سفری لذت بخش و آسوده را تجربه نمایید.

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد

ورود به سایت
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل