بلیط قطار سفیر

مبداء
مقصد

خرید بلیط قطار سفیر

قطارهای سفیر از برجسته ترین خطوط ریلی کشور است که با نام شرکت سفیر ریل آسیا در مسیرهای بسیاری در حال جابجایی و خدمت رسانی به مسافران می باشند و توانسته طی سال های اخیر، به محبوبیت خاصی در میان مردم برسند. شرکت قطارهای سفیر دارای چندین زیرمجموعه ی مطرح همچون قطار وانیاریل، قطار مهتاب سیرجم، قطار نورالرضا، قطار سبا، قطار کوثر که روی هم رفته شامل 300 قطار در ناوگان ریلی می باشد.

قطار سفیر

قطار سفیر

همراه سفرمی باشید تا با انواع قطارهای سفیر و امکانات آنها بیشتر آشنا شوید.

شرکت سفیر ریل آسیا

همانگونه که گفته شد شرکت سفیر ریل آسیا مجموعه ای بزرگ از چندین شرکت قطار مسافری است که بلیط قطار را از طریق اینترنت، سایت های معتبر، ایستگاه های اتوماتیک فروش بلیط قطار و نمایندگان مستقر در ایستگاه ها به فروش می رسانند. قطارهای سفیر دارای امکانات و خدماتی مناسبی است و همیشه رضایت مسافران در اولویت این شرکت قرار داشته است. برخی از قطارهای درجه دو سفیر ریل آسیا توانسته اند به مرور زمان کیفیت خود را افزایش داده و به قطارهای درجه یک تبدیل شوند.

امکانات قطارهای سفیر

تمامی قطارهای سفیر دارای امکاناتی عالی و درخور توجه می باشند تا مسافران بتوانند در طول سفر، اوقاتی خوش را تجربه نمایند. در تمامی کوپه های قطار سفیر لوازم خواب تمیز و وکیوم قرار داده شده تا بتوانید خوابی آرام را تجربه نمایید. تمامی واگن های قطارهای سفیر دارای سرویس های بهداشتی فرنگی ثابت و سیار می باشد. مسافران می توانند در طول سفر خود کتاب های موجود در قطار را مطالعه نموده و یا درخواست هدفون کنند تا موزیک گوش کنند. در هر کوپه یک مانیتور وجود دارد تا مسافران بتوانند به تماشای فیلم یا سریال مورد نظر خود بنشینند. همچنین در سالن های قطار در صورت درخواست مسافر موزیک پخش می شود.


از دیگر امکانات عالی قطارهای سفیر می توان به وجود چندین ویلچر برای افراد کم توان و ناتوان، جعبه کمک های اولیه، سیستم صوتی اطلاع رسانی، ماکروفر در سالن و پیجر احضار میهماندار اشاره کرد که همگی در افزایش کیفیت سفر شما تاثیر چشم گیری خواهند داشت.

قطار سفیر

پذیرایی در قطارهای سفیر

میهمانداران قطارهای سفیر تمامی دوره های مهمانداری را زیر نظر شرکت سفیر ریل آسیا به خوبی گذرانده اند و آماده ی خدمت رسانی به مسافران محترم می باشند تا خاطره ای خوش و شیرین را برای مسافران به ارمغان آورند. میهمانداران قطارهای سفیر در طول سفر به وسیله غذا، بسته های پذیرایی، چای و آب معدنی و نوشیدنی از شما پذیرایی می کنند. در صورت نیاز به میهمانداران قطارهای سفیر می توانید پیجر احضار میهماندار را فشرده و درخواست خود را مطرح نمایید.

انواع قطارهای سفیر

قطار وانیاریل

مجهزترین قطارهای شرکت سفیر ریل آسیا، قطار وانیاریل با استانداردهای ویژه می باشد که از سال 1385 با قطارهای غزال به مجموعه قطارهای وانیاریل اضافه شد. قطار وانیاریل همچون قطارهای درجه یک دارای امکانات و خدمات متنوعی همچون سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون در هر کوپه، توالت فرنگی سیار، سیستم های صوتی و غیره است و میهماندارانی خوش برخورد و آموزش دیده در خدمت مسافران می باشند.

قطار مهتاب سیرجم در قطار سفیر

از دیگر شرکت های زیر مجموعه قطارهای سفیر می توان قطار مهتاب سیرجم را معرفی کرد که با امکانات و خدماتی مناسب پذیرای میهمانان می باشد. مهتاب سیرجم از قطار سفیر دارای 7 سال سابقه و 199 واگن مسافرتی در میان شرکت های ریلی می باشد و از امکانات مناسب آن می توان به سیستم های صوتی و تصویری، توالت فرنگی و ایرانی، کتاب و روزنامه ها و مجلات و ویلچر اشاره کرد. میهمانداران قطار مهتاب سیرجم همگی دوره های آموزشی را زیر نظر شرکت سفیر ریل آسیا گذرانده اند و آماده ی خدمت رسانی به مسافران هستند.

قطار نورالرضا در میان قطارهای سفیر

قطار نورالرضا از دیگر شرکت های زیر نظر قطار سفیر بوده که اکثر تجهیزات آن توسط شرکت های خارجی تهیه می شود. به عنوان مثال سیستم ترمز موجود روی واگن های این قطار ساخت کشور آلمان و سیستم های صوتی تصویری آن ساخت کشورهای اروپایی و ژاپنی بوده است. قطارهای نورالرضا دارای امکانات و خدماتی مناسب و درخور توجه همچون اینترنت، سرویس بهداشتی، ویلچر، ماکروفر، سیستم صوتی و تصویی، هدفون، لوازم و خواب و غیره می باشد تا میهمانان در طول سفر خود لحظات لذت بخش و آسوده ای را تجربه نمایند. چندی پیش قطارهای نورالرضا واگن های ویژه ی بانوان و نوعروس و داماد ها را افتتاح کردند که با استقبال بسیاری در میان مسافران مواجه شد.

قطارهای کوثر

قطارهای کوثر از دیگر قطارهایی هستند که زیرمجموعه قطار سفیر بوده و دارای امکانات مناسبی و قابل توجهی می باشند. این قطارها به صورت کوپه های 4 و 6 تخته بوده و خدمات مناسبی را به میهمانان و مسافران خود ارائه می کنند. از امکانات عالی قطار کوثر در میان قطارهای سفیر می توان به وجود توالت فرنگی و ایرانی، ویلچر، سیستم های صوتی، کتاب و مجلات و سیستم های تصویری اشاره کرد که توسط میهمانداران آموزش دیده و خوش برخورد به مسافران ارائه می شود.

قطارهای سبا

قطار سبا نیز زیر مجموعه ی قطارهای سفیر می باشند که چندی پیش قطار سبا، قطارهای لوکس غدیر را با سرعت 160 کیلومتر بر ساعت و امکانات و خدماتی مناسب، راه اندازی نمود تا تجربه ای بی نظیر را برای مسافران با خرید بلیط قطار به ارمغان آورد.

خرید بلیط قطار سفیر

شما می توانید برای خرید بلیط قطار سفیر در مسیرهای مختلف به صورت رفت و برگشت، به سایت سفرمی مراجعه نموده و با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت، تعداد بلیط و .. قطارهای سفیر را انتخاب نموده و با استفاده از امکانات این قطار سفری لذت بخش و آسوده را تجربه نمایید.

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد

ورود به سایت
فراموشی کلمه عبور
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل