منو
ورود | ثبت نام
(۰۲۱) ۴٢١٠٣ - (۰۲۱) ۸۵۲۴

بلیط قطار صبا دوطبقه ای

مبداء
مقصد

خرید بلیط قطار صبا دوطبقه ای

قطار صبا قطاری دوطبقه و اتوبوسی است که مسیر تهران-مشهد، تهران-سمنان و آزادور-مشهد به صورت رفت و برگشت در حال خدمت رسانی می باشد. قطار صبا دوطبقه ای مسیر تهران-مشهد را در طول 10 ساعت می پیماید.
همراه سفرمی باشید تا با قطار صبا دوطبقه ای و امکانات آن بیشتر آشنا شوید.

قطار صبا دوطبقه ای

امکانات قطار صبا دوطبقه ای

قطار صبا دوطبقه ای یکی از قطارهایی است که به تازگی بسیار مورد استقبال قرار گرفته و در میان مسافران پرطرفدار است. شاید دلیل این استقبال از سمت مسافران، ارزان تر بودن و تندرو بودن این سری از قطارها باشد.البته دو طبقه بودن این قطارها هم برای برخی از مسافران جذابیت دارد.

واگن های قطار صبا مجهز به سیستم صوتی و تصویری هستند تا مسافران بتوانند فیلم یا سریال موردنظر خود را تماشا کنند و همینطور می توانند در این قطار موسیقی نیز گوش کنند. از دیگر امکانات قطار صبا دوطبقه ای می توان به قلابی که در این قطار تعبیه شده اشاره کرد . این قلاب اتوماتیک باعث کاهش ضربه در هنگام توقف ناگهانی و یا حرکت می شود.

واگن های قطار صبا دوطبقه ای دارای سیستم تهویه مطبوع هستند تا مسافرین در طول سفر خود راحتی کامل داشته باشند. شیشه های پنجره قطار صبا دوطبقه ای دوجداره هستند و بدنه ای دولایه دارند. این شیشه ها و بدنه دولایه در برابر حرارت و سروصدا عایق هستند. مسافران در زمستان هم می توانند خیالشان راحت باشد زیرا در واگن های قطار صبا دوطبقه ای برای گرمایش سالنها، المنت برقی تعبیه شده است.

قطار صبا دوطبقه ای

سرویس های ویژه قطار صبا دوطبقه ای

صندلی های قطار صبا دوطبقه ای تختخواب شو هستند و مجهز به زیرسری و زیرپایی قابل تنظیم برای راحتی هرچه تمام تر مسافران می باشد. در این قطارها فضای اختصاصی بیشتری برای هر مسافر ایجاد شده است.

خرید بلیط قطار صبا دوطبقه ای

شما میتوانید برای خرید بلیط قطار صبا دوطبقه ای در مسیرهای تهران-مشهد، تهران-سمنان و آزادور-مشهد به سایت سفرمی مراجعه نموده و با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت، تعداد بلیط و .. قطار صبا دوطبقه ای را انتخاب نموده و از امکانات این قطار استفاده کنید.

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد

ورود به سایت
با ایمیل خود در گوگل وارد سایت شوید
فراموشی کلمه عبور
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل