منو
ورود | ثبت نام
(۰۲۱) ۴٢١٠٣ - (۰۲۱) ۸۵۲۴

بلیط قطار خلیج فارس

مبداء
مقصد

خرید بلیط قطار خلیج فارس

قطار خلیج فارس، از مجموعه قطارهای زیرمجموعه شرکت رجا که قطب اصلی ارایه خدمات ریلی کشور است، می باشد. این قطار به دلیل تردد در مسیرهای متعدد در کشور، مورد توجه بسیاری از مسافرین می باشد. در این مقاله قصد داریم تا امکانات و ویژگی های قطار خلیج فارس را برای مسافرینی که قصد خرید بلیط این قطار را دارند بیان کنیم.

واگن های قطار خلیج فارس در ابتدا 66 نفره بوده اند که بعد از باسازی تعداد آن ها کاهش یافته و اکنون هر واگن گنجایش 44 نفر را دارد. در واقع هر واگن قطار خلیج فارس شامل 11 کوپه 4 نفری می باشد. در هر واگن یک کوپه مخصوص مهمانداران تعبیه شده است تا خدمات رسانی به مسافرین با سهولت بیشتری انجام گیرد. دو دستگاه سرویس بهداشتی در هر واگن وجود دارد. کوپه ها و سالن در برابر صدا و گرما عایق بندی شده اند که همین امر موجب آسایش بیشتر مسافرین شده است. سیستم صوتی و تصویری به منظور سرگرمی نیز در هر کوپه برای مسافرین تعبیه شده است.

مسیرهای تردد قطار خلیج فارس

قطار خلیج فارس در مسیرهای مختلفی در کشور تردد دارد. از جمله این مسیرها به تبریز به مشهد، قزوین به مشهد، تهران به تبریز، تهران به مراغه، تهران به مهاباد و تهران به اصفهان اشاره کرد.

خدمات قطار خلیج فارس

قطعا یکی دیگر از مواردی که در انتخاب نوع قطار مورد توجه مسافرین است، خدمات ارایه شده قطار در طول سفر است. قطار خلیج فارس در قطارهای چهار تخته خود خدمات پذیرایی همچون بسته های پذیرایی که بسته به نوع و زمان سفر متفاوت است ارایه می شود. همچنین امکان سرو ناهار و شام به درخواست مسافر در قطار خلیج فارس وجود دارد. تنوع غذایی و نوشیدنی ها در این قطار، حق انتخاب برای مسافرین ایجاد کرده است. لازم به ذکر است که در قطار خلیج فارس عصرانه به صورت رایگان در اختیار مسافرین قرار داده می شود.

خرید بلیط قطار خلیج فارس

هم وطنان می توانند از طریق دفاتر فروش بلیط و یا از طریق سایت ها و اپلیکیشن های ارائه کننده بلیط قطار، برای خرید اقدام نمایند. از آنجایی که سیستم ریلی کشور به صورت یکپارچه اقدام به فروش بلیط قطار می کند، بنابراین مسافران دچار سردرگمی برای پیدا کردن بلیط با قیمت مناسب را نخواهند داشت. اما بهتر است در خرید اینترنتی خود به سایتی مراجعه کنند که پشتیبانی مناسبی را ارایه میدهد. برای خرید بلیط قطار خلیج فارس می توانید به سامانه رزرواسیون آنلاین سفرمی با پشتیبانی 24 ساعته مراجعه کنید.

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد

ورود به سایت
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل