بلیط قطار پارسی

مبداء
مقصد

خرید بلیط قطار پارسی

قطار پارسی یکی از قطارهای شرکت حمل و نقل ریلی رجا می باشد که دارای واگن های درجه یکی است. قطار پارسی از قطارهای شش تخته می باشد که امکانات بسیار مناسبی را به نسبت قیمت خوب به مسافران ارائه می کند. قطار پارسی با توجه به قیمت بسیار مناسب برای سفرهای گروهی دانشجویی بسیار مناسب است.
قطار پارسی در مسیرهای تهران-زاهدان، قزوین-مشهد، ملایر-اراک، قم-مشهد، تهران-بندرعباس، اصفهان-بندرعباس، اهواز-مشهد، کرج-مشهد، ساری-مشهد و تهران-گرگان در حال جابجایی مسافران می باشد.
همراه سفرمی باشید تا با قطار پارسی و امکانات آن بیشتر آشنا شوید.

بلیط قطار پارسی

امکانات قطار پارسی

قطار پارسی قطاری درجه دو است که در هر کوپه دارای 6 تخت می باشد و هر واگن دارای 10 کوپه است که در مجموع این قطار ظرفیت پذیرش 60 نفر را دارد. در هر واگن برای راحتی مسافران دو دستگاه سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی وجود دارد. همچنین یک کوپه سرویس در هر واگن برای مهمانداران تعبیه شده تا بتوانند در آن به استراحت بپردازند.

بدنه کوپه قطار پارسی دو لایه می باشد و با استفاده از شیشه های پنجره دو جداره این قطار جزو قطارهایی است که واگن ها و کوپه های آن در برابر سرما و گرما و رطوبت عایق شده است. قطار پارسی دارای سیستم صوتی می باشد و مسافران می توانند در طول سفر خود به پخش موسیقی بپردازند.همچنین مسافران قطار پارسی می توانند نشریات و مجلاتی که در ایام غیرتعطیل در این قطار توزیع می شود مطالعه کنند.

از دیگر امکانات قطار پارسی می توان به وجود کمک های اولیه در قطار، سرویس خواب تمیز، وجود ویلچر برای افراد ناتوان و دارای معلولیت اشاره کرد.

پذیرایی در قطار پارسی

مهمانداران قطار پارسی دوره های آموزشی رجا را گذرانده اند و آماده ی خدمت رسانی و پذیرایی از مسافران هستند. مهمانداران این قطار از مهمانان خود با آب آشامیدنی و بسته های رایگان پذیرایی میکند. مسافران می توانند در صورت نیاز تنقلات و یا وعده های غذایی خود را از بوفه قطار پارسی خریداری کنند.

خرید بلیط قطار پارسی

شما میتوانید برای خرید آنلاین بلیط قطار پارسی در مسیرهای تهران-زاهدان، قزوین-مشهد، ملایر-اراک، قم-مشهد، تهران-بندرعباس، اصفهان-بندرعباس، اهواز-مشهد، کرج-مشهد، ساری-مشهد و تهران-گرگان به صورت رفت و برگشت به سایت سفرمی مراجعه نموده و با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت، تعداد بلیط و .. قطار پارسی شش تخته کلاس 2 را انتخاب نموده، از امکانات این قطار استفاده کرده و سفری لذت بخش و آسوده را تجربه نمایید.

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد

ورود به سایت
فراموشی کلمه عبور
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل