بلیط قطار پردیس

مبداء
مقصد

خرید بلیط قطار پردیس

قطار پردیس ، قطاری تندرو و خودکشش در شرکت رجا می باشد که در حال حاضر یکی از پرسرعت ترین قطارها در شبکه ریلی ایران است. قطار تندرو پردیس به دو صورت سالنی و یا اتوبوسی و با سرعت سیر 160 کیلومتر در ساعت حرکت می کند. در حال حاضر قطار پردیس در مسیرهای تهران-مشهد، تهران-قم، تهران-یزد به صورت رفت و برگشت در حال جابجایی مسافران می باشد. این قطار مسیر تهران-مشهد را تنها در 8 ساعت می پیماید!
همراه سفرمی باشید تا با قطار پردیس و امکانات آن بیشتر آشنا شوید.

قطار پردیس

امکانات قطار پردیس

شما می توانید با خرید بلیط قطار پردیس بر روی صندلی های این قطار که از لحاظ ساختاری و شکلی شباهت بسیار زیادی به صندلی های هواپیما دارد بنشینید و سفری راحت و آسوده را تجربه کنید.دکوراسیون داخلی این قطار بسیار زیبا و مدرن میباشد و با طراحی درب های برقی در بین سال ها باعث کاهش سر و صدا داخل واگن ها شده اند. تمامی واگن های قطار پردیس کاملا در برابر سرما و گرما عایق بندی شده اند. این واگن ها از ورود گرد و غبار ، باد و باران جلوگیری می کنند. در سقف تمامی واگن های قطار پردیس سیستم سرمایش و گرمایش تعبیه شده است و دمای هوای داخل واگن هارا به صورت خودکار تنظیم می نماید.

شما می توانید با وجود سیستم صوتی و تصویری که داخل هر واگن از قطار پردیس وجود دارد و امکان پخش فیلم و موسیقی دارند در طول سفر سرگرم شوید و گذر زمان را احساس نکنید. همچنین در صورت نیاز می توانید از مهمانداران قطار پردیس برای گوش کردن موسیقی و یا رادیو درخواست هدفون کنید و با تماشای مناظر بیرون لذت کافی از سفر خود ببرید.

از دیگر امکانات قطار پردیس می توان به وجود سرویس های بهداشتی فرنگی و ایرانی در هر واگن، جعبه کمک های اولیه و سیستم تهویه هوای مطبوع اشاره کرد. در شروع حرکت قطار، ماموران و مهمانداران قطار پردیس موظف هستند تا فیلم آموزشی جهت استفاده صحیح از تجهیزات و امکانات قطار را برای مسافران در سیستم های تصویری پخش کنند.

قطار پردیس

پذیرایی در قطار پردیس

مهمانداران قطار پردیس با خوشرویی هرچه تمام تر از مسافران خود با نوشیدنی و میان وعده پذیرایی می کنند. این قطار دارای وعده صبحانه در تمامی مسیرها است و در مسیر تهران-مشهد نیز وعده پذیرایی ناهار برای مسافران سرو می شود.

خرید بلیط قطار پردیس

شما میتوانید برای خرید آنلاین بلیط قطار پردیس تندرو در مسیرهای تهران-مشهد، تهران-قم، تهران-یزد به صورت رفت و برگشت به سایت سفرمی مراجعه نموده و با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت، تعداد بلیط و .. قطار پردیس را انتخاب نموده، از امکانات این قطار کششی و تندرو استفاده کنید و سفری لذت بخش و آسوده را تجربه نمایید.

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد

ورود به سایت
فراموشی کلمه عبور
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل