بلیط قطار پرستو

مبداء
مقصد

خرید بلیط قطار پرستو

قطار پرستو یکی از قطارهای متعلق به شرکت بن ریل و زیر نظر حمل و نقل ریلی رجا است. شرکت بن ریل یا راه آهن شرقی بنیاد از اولین شرکت های فعال در حوزه حمل و نقل ریلی است که در سال 1373 با خرید 10 ها واگن مسافربری و باربری شروع به فعالیت کرده است. در حال حاضر قطار پرستو در مسیر تهران-مشهد به صورت رفت و برگشت در حال جابجایی مسافران می باشد.
همراه سفرمی باشید تا با قطار پرستو و امکانات آن بیشتر آشنا شوید.

بلیط قطار پرستو

امکانات قطار پرستو

واگن های قطار پرستو از 10 کوپه 4 نفره تشکیل شده اند که در مجموع 40 نفر گنجایش پذیرش مسافر دارد. یک کوپه نیز برای مهمانداران قطار اختصاص دارد تا بتوانند در آن استراحت کنند. در هر واگن از قطار پرستو دو دستگاه سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی تعبیه شده است. دو لایه بودن بدنه قطار پرستو و دو جداره بودن شیشه های واگن باعث شده تا این قطار در برابر گرما و سرما و رطوبت عایق باشد.

واگن ها و کوپه های قطار پرستو مجهز به سیستم تهویه هوای مطبوع هستند تا مسافران سفری با آرامش را تجربه نمایند. همچنین داخل هر کوپه سیستم صوتی و تصویری به صورت مداربسته برای تماشای فیلم و سریال و یا پخش موسیقی وجود دارد تا سفر مسافران را لذت بخش تر کند. پریز 220 ولتی نیز داخل کوپه ها قرار دارد تا مسافران بتوانند وسایل الکتریکی خود را شارژ کنند.

پذیرایی در قطار پرستو

مهمانداران در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به مسافران قطار پرستو می باشند. در این قطار خدمات پذیرایی وعده های صبحانه، ناهار و شام نیز وجود دارد. در ابتدای مسیر مسافران توسط مهمانداران با چای و نوشیدنی و تنقلات پذیرایی می شوند.

خرید بلیط قطار پرستو

شما میتوانید برای خرید آنلاین بلیط قطار پرستو در مسیر تهران-مشهد به صورت رفت و برگشت به سایت سفرمی مراجعه نموده و با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت، تعداد بلیط و .. قطار پرستو زیر مجموعه شرکت بن ریل را انتخاب نموده، از امکانات این قطار استفاده کرده و سفری لذت بخش و آسوده را تجربه نمایید.

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد

ورود به سایت
فراموشی کلمه عبور
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل