بلیط قطار نور

مبداء
مقصد

خرید بلیط قطار نور

قطار نور از قطارهای زیرمجموعه شرکت نورالرضا می باشد که اولین شرکت بخش خصوصی است که مستقیما از سازندگان خارجی تجهیزات لازم خود را تهیه می کند. بیش از 85 درصد تجهیزات مورد نیاز این شرکت از کشورهای اروپایی همچون آلمان و ایتالیا و تجهیزات الکتریکی آن عموما از طریق ژاپن تامین می شود. سیستم تهویه قطار نور از شرکت فیولی آلمان و سیستم چرخ از شرکت ایتالیایی لوچینی تهیه می شود. همچنین سیستم ترمزی این قطار از یک شرکت آلمانی تهیه می شود.

مسیرهای قطار نور

قطعا سفر با چنین قطار مدرنی که مطابق با استانداردهای بین المللی ساخته شده است مورد توجه بسیاری از مسافرین می باشد. در حال حاظر این قطار پدیرای مسافرینی در مسیر تهران به مشهد، اصفهان به مشهد، تهران به شیراز و کرج به مشهد می باشد.

ویژگی های هر کوپه قطار نور

کوپه های قطار نور چهار نفره می باشد که شامل 4 صندلی در پایین و دو تخت در بالا برای استراحت مسافرین است.دو میز کوچک مابین صندلی ها قرار دارد که با جمع شدن آنها می توان صندلی ها را به تخت تبدیل کرد. الیاف به کار رفته در هر صندلی از مرغوبترین پارچه هاست و فوم صندلی ها ضد آتش می باشند.

امکانات قطار نور

در هنگام رزرو بلیط قطار نور به این نکته توجه کنید که در حال حاظر امکان رزرو کوپه VIP تنها در مسیر مشهد امکان پذیر است اما خدماتی همچون وای فای، جی پی اس، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، ویلچر در همه مسیرها وجود دارد. علاوه بر این سیستم تهویه هوای مطبوع در قطار نور حس آرامش بیشتری را به مسافر منتقل می کند. قطار نور همانند بسیاری از قطارهای لوکس و مدرن کشور مجهز به امکاناتی مانند سیستم صوتی و تصویری، روزنامه و کتاب، لوازم خواب، چراغ قوه و پریز برق می باشد تا اوغات فراغت خوشی را برای مسافرانش رقم بزند. راهروهای عریض و لرزش کم قطار نور از نکات قابل توجه در این قطار است.

پذیرایی در قطار نور

مسافرین این قطار در ابتداری مسیر توسط مهمانداران پدیرایی می شوند. در صورت انتخاب غذا به همراه خرید بلیط، پذیرایی ناهار و شام از مسافرین صورت می گیرد. همچنین در سالن های قطار نور ماکروفرهایی قرار داده شده است تا مسافرینی که غذا به همراه دارند از آن استفاده نمایند.

واگن ویژه خواهران در قطار نور

در قطار نور به منظور آسایش بیشتر بانوانی که تنها سفر می کنند واگنی مخصوص بانوان طراحی شده است که هنگام رزرو بلیط می توانند آن را انتخاب کنند.

رستوران قطار نور

در این قطار رستورانی شیک با آشپزخانه و کارمندان مجربی وجود دارد که انواع غذاها، نوشیدنی ها و دسرها ارایه می گردد.

تهیه بلیط قطار نور

برای خرید بلیط قطار نور می توانید ازمراکز فروش معتبر و یا سایت های فروش بلیط قطار اقدام نمایید. با توجه به یکسان بودن قیمت بلیط قطار در همه مراکز و سایت ها، نیازی به جست و جو در سایت های مختلف برای پیدا کردن قیمت مناسب نیست. اما برای آرامش خیال بهتر است بلیط قطار خود را از سایت هایی که پشتیبانی بهتری ارایه می کنند خریداری کنید. برای خرید بلیط قطار نور می توانید به سامانه رزرواسیون آنلاین سفرمی با پشتیبانی 24 ساعته مراجعه نمایید.

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد

ورود به سایت
فراموشی کلمه عبور
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل