بلیط قطار میلاد

مبداء
مقصد

خرید بلیط قطار میلاد

قطار میلاد یکی از قطارهای شش تخته شرکت حمل و نقل ریلی رجا می باشد که امکانات مناسبی را به مسافران خود ارائه می دهد. و با وجود 6 تخته بودن قطار برای سفرهای خانوادگی انتخاب مناسبی می باشد. قطار میلاد در مسیرهای تهران-تبریز، تهران-خواف، تهران-طبس و تبریز-مشهد به صورت رفت و برگشت در حال جابجایی مسافران می باشد.
همراه سفرمی باشید تا با قطار میلاد و امکانات آن بیشتر آشنا شوید.

بلیط قطار میلاد

امکانات قطار میلاد

همانطور که اشاره شد قطار میلاد 6 تخته بوده و در هر واگن امکان پذیرش 6 نفر وجود دارد و لوازم خواب تمیز و مناسب همراه با دمپایی اسلیپر برای هر فرد به صورت مجزا وجود دارد. در هر واگن از قطار میلاد سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی وجود دارد که مسافران می توانند از آنها استفاده کنند. بدنه های قطار میلاد دولایه هستند و شیشه های دو جداره پنجره نیز در برابر گرما و سرما و رطوبت عایق بوده و مانع از ورود و خروج حرارت می شوند.

برای سرگرم شدن مسافر در طول سفر خود با قطار میلاد ، سیستم های صوتی و تصویری درون واگن ها و کوپه های قطار گذاشته شده تا مسافر بتواند ضمن لذت بردن از سفر به تماشای تلویزیون و یا پخش موسیقی بپردازد. مسافران می توانند در ایام غیر تعطیلی نیز از نشریات و مجلاتی که توزیع می شود استفاده کنند.

از امکانات عمومی قطار میلاد می توان به وجود جعبه کمک های اولیه در هر واگن، ویلچر برای افراد ناتوان و دارای معلولیت و سیستم تهویه هوای مطبوع اشاره کرد.

پذیرایی در قطار میلاد

مهمانداران قطار میلاد به خوبی دوره های آموزشی مهمانداری قطار را گذرانده اند و آماده ی خدمت رسانی به مسافران در قطار میلاد می باشند. مهمانداران از مسافران قطار میلاد با نوشیدنی های گرم و سرد و تنقلات و بسته پذیرایی رایگان به خوبی پذیرایی میکنند. در صورتی که مسافری قصد میل کردن وعده غذایی داخل قطار میلاد را داشته باشد می تواند هنگام خرید بلیط قطار میلاد اقدام به سفارش غذا کند تا هزینه غذا در بلیط قطار اضافه شود.

خرید بلیط قطار میلاد

شما میتوانید برای خرید آنلاین بلیط قطار میلاد در مسیرهای تهران-تبریز، تهران-خواف، تهران-طبس و تبریز-مشهد به صورت رفت و برگشت به سایت سفرمی مراجعه نموده و با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت، تعداد بلیط و .. قطار میلاد شش تخته را انتخاب نموده، از امکانات این قطار استفاده کرده و سفری لذت بخش و آسوده را تجربه نمایید.

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد

ورود به سایت
فراموشی کلمه عبور
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل