منو
ورود | ثبت نام
(۰۲۱) ۴٢١٠٣ - (۰۲۱) ۸۵۲۴

بلیط قطار پلور سبز

مبداء
مقصد

خرید بلیط قطار پلور سبز

قطار پلور سبز با واگن های درجه یک لوکس رومانیایی است که از جدیدترین قطارهای ایران می باشد. که در حال حاضر شاهد تعداد بسیار زیادی از این قطار ها در مسیرهای اهواز، شیراز و اصفهان هستیم. همراه سفرمی باشید تا با قطار پلور سبز و امکانات آن بیشتر آشنا شوید.

قطار پلور سبز

امکانات قطار پلور سبز

هر واگن قطار پلور سبز دارای 10 کوپه 4 نفره می باشد که درمجموع هر واگن گنجایش پذیرش 40 نفر از مسافران را دارد.در هر واگن از قطار 2 دستگاه سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی قرارداده شده است. همچنین یک کوپه سرویس مخصوص مهمانداران قطار پلور سبز تعبیه شده است. سرویس های این قطار دارای سپتیک هستند یعنی درب سرویس های بهداشتی به هنگام توقف در ایستگاه ها قفل نمی شوند. واگنهای قطار پلور سبز مجهز به سیستم تهویه مطبوع هستند تا مسافران در طول سفر راحتی کامل داشته باشند. قطار پلور سبز با توجه به 2 لایه بودن بدنه و 2 جداره بودن شیشه های واگن ها، در برابر حرارت و سر و صدا عایق هستند و مسافران درون کوپه ها تنها صدای خود و همراهانشان را می شنوند. مسافران می توانند در سفرهای طولانی از سیستم صوتی و تصویری این قطار برای پخش موسیقی و یا فیلم استفاده کنند. وجود مجلات و کتاب در این قطار یکی دیگر از مزایایی است که مسافران می توانند برای گذر زمان از آن استفاده کنند و سفری خاطره انگیز در قطار پلور سبز تجربه کنند.
از دیگر امکانات قطار پلور سبز می توان به وجود پریز برق 220 ولتی در هر کوپه برای استفاده از لوازم برقی شخصی و شارژ کردن آنها اشاره کرد. این قطار دارای یک وعده پذیرایی رایگان برای مسافران می باشد.

قطار پلور سبز

خرید بلیط قطار پلور سبز

شما میتوانید برای خرید بلیط قطار پلور سبز در مسیرهای اهواز، شیراز و اصفهان به سایت سفرمی مراجعه نموده و با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت، تعداد بلیط و .. قطار پلور سبز را انتخاب نموده و از امکانات این قطار استفاده کنید.

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد

ورود به سایت
با ایمیل خود در گوگل وارد سایت شوید
فراموشی کلمه عبور
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل