منو
ورود | ثبت نام
(۰۲۱) ۴٢١٠٣ - (۰۲۱) ۸۵۲۴

بلیط قطار البرز

مبداء
مقصد

خرید بلیط قطار البرز

قطار البرز از قطارهای زیر نظر شرکت حمل و نقل ریلی رجا می باشد که در مسیرهای تهران-بندرعباس، تهران-زاهدان، تهران-گرگان، اصفهان-بندرعباس و تهران-تبریز در حال جابجایی مسافران می باشد.قطار البرز برای سفرهای خانوادگی و دوستانه انتخاب بسیار مناسبی می باشد و راحتی بسیاری برای مسافران به ارمغان می آورد.
همراه سفرمی باشید تا با قطار البرز و امکانات آن بیشتر آشنا شوید.

بلیط قطار البرز

امکانات قطار البرز

قطار البرز قطاری درجه دو می باشد که ظرفیت کوپه های آن 4 نفره می باشد و در هر کوپه 4 صندلی در پایین و 2 تخت در بالا وجود دارد. میزهایی برای پذیرایی و صرف غذا میان صندلی ها تعبیه شده است که در هنگام خواب قابلیت جمع شدن دارند صندلی هارا تبدیل به تخت می کنند. همچنین مسافران می توانند از لوازم خواب باکیفیت و تمیز درون کوپه ها استفاده کنند.

واگن های قطار البرز در برابر سرما و گرما عایق می باشند و مانع از انتقال حرارت و رطوبت هستند.در این قطار کتابخانه ای گذاشته شده تا مسافران بتوانند در طول سفر خود کتاب و یا مجلات موردنظر خود را مطالعه کنند و متوجه گذر زمان نشوند. در روزهای غیر تعطیل نیز داخل کوپه ها مجلات توزیع می شود.

از دیگر خدمات و امکانات قطار البرز می توان به وجود سیستم تهویه هوای مطبوع، جعبه کمک های اولیه و ویلچر برای استفاده افراد کم توان و ناتوانی که دچار معلولیت هستند اشاره کرد. در هر واگن دو دستگاه سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی وجود دارد.
در کوپه ها دو عدد ال سی دی برای تماشای فیلم و سریال وجود دارد تا مسافران برنامه ی تلویزیونی خود را در هنگام سفر از دست ندهند!

پذیرایی در قطار البرز

در قطار البرز پذیرایی توسط مهمانداران به خوبی صورت می گیرد.مسافران در ابتدای مسیر و حرکت قطار، با نوشیدنی و چای پذیرایی می شوند.همچنین مسافران می توانند بسته میان وعده دریافت کنند و یا با پرداخت وجهی هنگام خرید بلیط قطار البرز صبحانه، عصرانه و یا وعده غذایی خود را سفارش بدهند. بوفه و رستوران نیز برای فروش غذا و تنقلات در قطار البرز وجود دارد.

خرید بلیط قطار البرز

شما میتوانید برای خرید آنلاین بلیط قطار البرز در مسیرهای تهران-بندرعباس، تهران-زاهدان، تهران-گرگان، اصفهان-بندرعباس و تهران-تبریز به سایت سفرمی مراجعه نموده و با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت، تعداد بلیط و .. قطار البرز چهارتخته را انتخاب نموده، از امکانات این قطار استفاده کرده و سفری لذت بخش و آسوده را تجربه نمایید.

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد

ورود به سایت
با ایمیل خود در گوگل وارد سایت شوید
فراموشی کلمه عبور
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل