منو
ورود | ثبت نام
(۰۲۱) ۴٢١٠٣

هتل قشم

مقصد
پر فروش ترین های

هتل قشم

رزرو هتل قشم

سیستم رزرواسیون آنلاین سفرمی مفتخر است که پیشاپیش با مقایسه ی میلیون ها پرواز، بر اساس قیمت، مدت زمان پرواز و توقف، مناسب ترین و نازلترین بلیط های موجود را برای مسافران برگزیده و امکانی را فراهم آورده تا شما بتوانید به راحتی فهرستی از بلیط های ارائه شده توسط بیش از 900 ایرلاین در 70 کشور مختلف دنیا را مشاهده نموده و سپس با انتخاب بهترین قیمت و شرایط پرواز، بلیط مورد نظرتان (شامل بلیط های چارتر و سیستمی برای پروازهای داخلی و خارجی) را به صورت آنلاین و ریالی خریداری نمایید.

آیا در صورت کنسلی هتل مورد نظر، بازگشت وجه صورت می گیرد؟

بله . متاسفانه اگر به هر دلیلی مجبور به کنسلی اتاق شوید باید جریمه آن را به هتل بپردازید. البته این جریمه بسته به زمان اعلام شدن آن متفاوت است. بنابراین اگر تصمیم به کنسلی دارید بهتر است هرچه زودتر اطلاع دهید.

آیا در صورتی که به هنگام رزرو، مشخصات را اشتباه وارد کنیم، امکان اصلاح آن وجود دارد؟

بسیاری از هتل های قشم امکان ویرایش مشخصات را به مسافران می دهند. اما بهتر است بلافاصله بعد از رزرو مشخصات خود را دوباره بررسی کنید و در صورت مغایرت به تیم پشتیبانی اطلاع دهید

آیا برای جابجایی و تغییر در رزرو اتاق های یک هتل، جریمه دریافت می شود؟

بله. بهتر است در هنگام رزرو توجه کنید. به عنوان مثال اگر اتاق 3 تخته ای را به اتاق 2 تخته تغییر دهید باید جریمه پرداخت کنید. اما در صورتی که اتاق 2 تخته را به 3 تخته تغییر دهید تنها تفاوت قیمت از شما گرفته می شود و جریمه ای شامل حال شما نمی گردد.

آیا امکان رزرو هتل به نام شخص دیگر برای ما وجود دارد؟

از طریق پنل شخصیتان می توانید برای هرکس دیگری اتاق رزرو کنید. فقط فراموش نکنید که نام و مشخصات شخص را به درستی وارد کنید.

ساعت پذیرش مسافر و تحویل اتاق در هتل های قشم به چه صورتی است؟

ساعت پذیرش مسافر در عموم هتل های قشم، ساعت 2 بعد از ظهر می باشد و ساعت اتمام رزرو نیز 12 ظهر می باشد.

بهتر است چند روز جلوتر اتاق رزرو کنیم؟

زمان رزرو اتاق در قشم، به زمان سفر شما بستگی دارد. به عنوان مثال در فصولی که قشم توریست پذیر است بهتر است از چند روز جلوتر اقدام به رزرو کنید.

چگونه لیست جامعی از هتل های قشم را ببینیم؟

اطلاعات کاملی از هتل های قشم در سایت سفرمی وجود دارد که می توانید در مراجعه به این سایت ببینید.

کیفیت و قیمت هتل های قشم را چگونه بررسی کنیم؟

در سایت سفرمی علاوه بر عکس، قیمت و مشخصات، امتیازی که مسافران به هتل ها داده اند نیز مشخص کننده سطح رضایت آنها از هتل مدنظر بوده است. علاوه بر آن می توانید از پشتیبانی سفرمی نیز کمک بگیرید.
ورود به سایت
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل