کمپین نتفلیکس-نتفلیکس-netflix-غذا-سفر غذایی-غذا آسیایی

سفر مهمان نتفلیکس؛ سلفی بندازید ،حقوق بگیرید

آلا خسروانی
6 تیر 1395
0 دیدگاه
امتیاز این مطلب:
0 رای 0 / 5

نتفلکس شانس پرداخت هزینه آن چیزی را برای ما مهیا ساخته است که بیشتر ما خود مسئول پرداخت هزینه آن هستیم: پرواز به سرتاسر دنیا و ارسال عکس های اینستاگرامی از غذا.
طبق گزارشها ، نتفلیکس در حال حاضر آماده ی تهیه ی فصل دوم شوی فانتزی foodie خود با نام Chef’s Table است؛ آنها بدنبال اینستگرام بازهای رسمی هستند تا به اطراف دنیا سفر کرده و از مراحل تهیه ی غذا توسط سرآشپزها عکسبرداری کنند.

نتفلیکس برندگان را به کشورهایی نظیر اسلوونی، برزیل، تایلند و مکزیک خواهد فرستاد تا با بزرگترین سرآشپزهای دنیا همراه شوند؛ از جمله این سرآشپزها می توان به Alinea از Grant Achatz of Chicago، Alex Atalaاز موسسه سائوپالویی D.O.M و Gaggan Anand سرآشپز واردکننده غذاهای مدرن هندی به تایلند اشاره کرد.

همچون هر چیز دیگری که برای خوب بودن خیلی واقعی هستند، تنها یک واقعیت وجود دارد: این شغل رویایی تنها برای ساکنین ژاپن، کره، هنگ کنگ، تایوان، هند و کشورهای آسیای شرقی امکان پذیر است. قبل از نابود شدن رویاهایتان بیاد داشته باشید که موعد مقرر این شغل ۲۷ ژوئن است. برای نقل مکان به آسیا وقت زیادی دارید.

اگر در آسیا زندگی می کنید یا دوست دارید در کوتاه مدت برای غذا به آنجا بروید تا سفر رویایی عاشقان غذا را دنبال کنید، درخواست دادن کار آسانی است.

@NetflixAsia را در اینستاگرام دنبال کرده و بهترین عکس خود از غذا را با هشتک #mychefstable پست کنید.