صنایع دستی -فرش ایران-فروش آنلاین-فروش اینترنتی-صنیع دستی ایران-Iranian handcraft-handcarft

رونق فروش الکترونیکی صنایع دستی ایران در خارج از کشور

آلا خسروانی
16 خرداد 1395
3 دیدگاه
امتیاز این مطلب:
0 رای 0 / 5

مسوول غرفه یکی از فروشگاه های اینترنتی حاضر در نمایشگاه صنایع دستی از فروش محصولات صنایع دستی کشورمان به خارج از کشور خبر داد و گفت: هم اکنون از کشورهای مختلفی چون ایتالیا و کانادا مشتری صنایع دستی کشورمان را داریم که به زودی این امکان در کشور روسیه نیز فراهم می شود.

محمدرضا حاتمی نعمتی مسوول غرفه فروشگاه اینترنتی دستینه کالا با اشاره به فروش اینترنتی محصولات صنایع دستی گفت: بیش از یک سال است که فروش اینترنتی محصولات صنایع دستی را آغاز کرده ایم که در چند بخش صنایع دستی چوبی، سفالی، فلزی، چرم و زیور آلات شامل می شوند.

وی افزود: ابتدا ما محصولات را از صاحبان آن خریداری می کنیم و سپس اقدام به فروش اینترنی آن می کنیم که در این میان با بیشتر تولید کنندگان صاحب نام و تازه کار همکاری می کنیم.

حاتمی با اشاره به فروش محصولات صنایع دستی کشورمان به خارج از کشور، تصریح کرد: مدتی است که دستینه کالا از خارج از کشور مشتری خریداری محصولات صنایع دستی کشورمان را دارد که تاکنون کانادا و ایتالیا از جمله آن کشورها هستند.

مسوول غرفه فروشگاه مجازی دستینه کالا با اشاره به مذاکرات خود با هیات تجاری ایران روسیه برای فروش محصولات صنایع دستی کشورمان در روسیه گفت: هم اکنون محصولات متنوعی از صنایع دستی با فاصله قیمتی متفاوتی روی سایت قرار دارد که از جمله می توان اشاره ای داشت به محصولات بیست تا ۹۰۰هزار تومانی که روی سایت قرار دارند. وی نحو ارسال محصولات به خارج از کشور را از طریق پست DHL و در داخل کشور را توسط شرکت پست دانست.